Kdo je to?
Kdo je Barbora Černošková? Životopis Barbora Černošková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Barbora Černošková?

Kdo je Barbora Černošková? Životopis, informace, biografie, novináři

Barbora Černošková je česká moderátorka a novinářka. Bývalá reprezentantka a mistryně ČR v synchronizovaném plavání.
Vystudovala historii na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně.
V mládí se věnovala profesionálnímu sportu - stala se několikanásobnou mistryní České republiky v synchronizovaném plavání a byla též reprezentantkou.
Po studiích se začala věnovat kariéře sportovní komentátorky. Nejprve pracovala od roku 2004 jako externí spolupracovnice s brněnskou redakcí České televize, později přešla do sportovní redakce. Od roku 2007 moderovala Branky Body Vteřiny. Kromě toho se podílela i na dalších pořadech a vysílání kanálu ČT 4 Sport.
V září 2020 navíc začala moderovat lifestylový pořad České televize Sama doma.
Její manželem je bývalý basketbalista Jiří Černošek.Kdo je Barbora Černošková? Životopis Barbora Černošková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Barbora Černošková

Národnost: česká
Datum narození: 12. března 1982
Místo narození: Brno

Sdílejte tuto stránku s osobností Barbora Černošková se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Resuscitace? Víte, co je to Karob? Znáte pojem Kamenická špice? Rozumíte pojmu Ortodoncie?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, národnost, informace, datum narození, popis, novináři, biografie, život, kdy se narodila Barbora Černošková?, wikipedie, Barbora Černošková, životopis, Barbora Černošková, místo narození, kdo je Barbora Černošková?

Pojem Barbora Černošková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Barbora Černošková ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Barbora Černošková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Barbora Černošková ve Wikipedii

Hledat heslo Barbora Černošková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Barbora Černošková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Černošková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Barbora Černošková?

Nyní již víte Kdo je to Barbora Černošková? Kdy se narodila Barbora Černošková? Kde se narodila Barbora Černošková? Barbora Černošková je v sekci Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Černošková řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Černošková i v jiné kategorii než je novináři.