Kdo je to?
Kdo je Barbora Černošková? Životopis Barbora Černošková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Barbora Černošková

Kdo je Barbora Černošková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Barbora Černošková je česká moderátorka a novinářka. Bývalá reprezentantka a mistryně ČR v synchronizovaném plavání.
Vystudovala historii na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně.
V mládí se věnovala profesionálnímu sportu - stala se několikanásobnou mistryní České republiky v synchronizovaném plavání a byla též reprezentantkou.
Po studiích se začala věnovat kariéře sportovní komentátorky. Nejprve pracovala od roku 2004 jako externí spolupracovnice s brněnskou redakcí České televize, později přešla do sportovní redakce. Od roku 2007 moderovala Branky Body Vteřiny. Kromě toho se podílela i na dalších pořadech a vysílání kanálu ČT 4 Sport.
V září 2020 navíc začala moderovat lifestylový pořad České televize Sama doma.
Jejím manželem je bývalý basketbalista Jiří Černošek.Kdo je Barbora Černošková? Životopis Barbora Černošková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Barbora Černošková

Národnost: česká
Datum narození: 12. března 1982
Místo narození: Brno

Líbí se stručný životopis s osobou Barbora Černošková? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Queer? Vzpomenete si na definici slova OTG? Znáte pojem Diakonie? Vzpomněli byste si na význam slova Lyrická báseň?

Klíčová slova: kde se narodila Barbora Černošková?, místo narození, informace, kdy se narodila Barbora Černošková?, život, lexikon, zajímavosti, novináři, kdo je Barbora Černošková?, osobnost, Barbora Černošková, Barbora Černošková, popis, wikipedie, narození, životopis

Pojem Barbora Černošková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Barbora Černošková v následujících vyhledávačích

Zkusit najít výraz Barbora Černošková ve Wikipedii

Zkusit najít Barbora Černošková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Barbora Černošková na Google.cz

Vyhledat slovo Barbora Černošková na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Barbora Černošková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Černošková například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Černošková

Právě nyní již víte Kdo je to Barbora Černošková? Kdy se narodila Barbora Černošková? Kde se narodila Barbora Černošková? Barbora Černošková patří do kategorie Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Barbora Černošková dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Černošková i v jiné kategorii než je novináři.