Kdo je to?
Kdo je to, byl Satan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Satan? Lidé, náboženství

Kdo je to Satan?

Co znamená a jaký je význam slova Satan?

Satan je v křesťanské tradici zlý démon, Antikrist. V pohádkách je podobně jako Lucifer, zobrazován jako čert, případně jako člověk s tmavými vlasy a bradkou, který mezi lidmi svou pravou identitu skývá. Různé satanské kulty vznikaly jako protipól křesťanství.Kdo je to, byl Satan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Satan? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Satan s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Stát? Znáte pojem Kontinentální snídaně? Vzpomněli byste si na význam slova Yolo? Vzpomenete si na definici slova Chtíč?

Klíčová slova: náboženství, synonymum, definice, původ slova, význam slova, vysvětlení, přesný význam, pojem, kdo to je, slovo, etymologie, heslo, formulace, co je to Satan?, co znamená, popis

Pojem Satan je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Satan v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Satan ve Wikimedia Commons

Najít výraz Satan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Satan ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Satan ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Satan například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Satan, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Satan? Kdo to byl Satan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Satan? Definice pojmu Satan se nachází v sekci náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Satan hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?