Kdo je to?
Kdo je to, byl Satan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Satan? Lidé, náboženství

Kdo je to Satan?

Co znamená a jaký je význam slova Satan?

Satan je v křesťanské tradici zlý démon, Antikrist. V pohádkách je podobně jako Lucifer, zobrazován jako čert, případně jako člověk s tmavými vlasy a bradkou, který mezi lidmi svou pravou identitu skývá. Různé satanské kulty vznikaly jako protipól křesťanství.Kdo je to, byl Satan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Satan? Lidé, náboženství

Tento text (Satan) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Stalking? Znáte termín Yogi? Vzpomněli byste si na význam slova Protonová léčba? Víte, co je to Anuita?

Klíčová slova: definice, Satan, kdo je Satan?, náboženství, přesný výraz, popis, odborný výraz, heslo, pojem, wiki, lexikon, formulace, přesný význam, termín, co je to Satan?, co znamená

Pojem Satan je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Satan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Satan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Satan ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Satan ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Satan například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Satan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Satan? Kdo to byl Satan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Satan? Definice pojmu Satan je v sekci náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci náboženství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?