Kdo je to?
Kdo je to, byl Satan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Satan? Lidé, náboženství

Kdo je to Satan?

Co znamená a jaký je význam slova Satan?

Satan je v křesťanské tradici zlý démon, Antikrist. V pohádkách je podobně jako Lucifer, zobrazován jako čert, případně jako člověk s tmavými vlasy a bradkou, který mezi lidmi svou pravou identitu skývá. Různé satanské kulty vznikaly jako protipól křesťanství.Kdo je to, byl Satan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Satan? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Satan? s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Stát? Znáte termín HTTPs? Vzpomněli byste si na význam slova Yolo? Víte, co je to Hereze?

Klíčová slova: popis, slovo, odborný výraz, význam, formulace, přesný význam, popis, kdo to je, přesný výraz, Satan, synonymum, kdo je Satan?, pojem, wiki, náboženství, původ slova

Pojem Satan je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Satan

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Satan ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Satan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Satan ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Satan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Satan například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Satan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Satan? Kdo to byl Satan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Satan? Definice pojmu Satan je v kategorii náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Satan i v jiné kategorii než je sekce náboženství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?