Kdo je to?
Kdo je to, byl Usmrkanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Usmrkanec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Usmrkanec?

Jaký je význam slova Usmrkanec? Co to znamená?

Usmrkanec je hanlivé pojmenování pro osobu nižšího věku, jinak též smrkáč, cucák, usoplenec, holobrádek nebo nedochůdče. Může jít také o označení provokativního nebo vzpurného mladšího člověka, který provokuje staršího jedince ať svým jednáním nebo komunikací.
Usmrkanec bývá většinou v pubertálním nebo dorosteneckém věku.



Kdo je to, byl Usmrkanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Usmrkanec? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Usmrkanec s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Online hra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kimči? Znáte pojem Osobní bankrot? Víte co je Muzeum?

Klíčová slova: formulace, popis, původ slova, kdo je Usmrkanec?, co znamená, informace, přesný výraz, kdo to je, slovo, synonymum, etymologie, význam pojmu, lexikon, definice, vysvětlení, odborný výraz

Pojem Usmrkanec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Usmrkanec ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Usmrkanec ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Usmrkanec ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Usmrkanec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Usmrkanec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Usmrkanec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Usmrkanec? Kdo to byl Usmrkanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Usmrkanec? Definice pojmu Usmrkanec je v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Usmrkanec hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).