Kdo je to?
Kdo je Adam Kraus? Životopis Adam Kraus, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Adam Kraus

Kdo je Adam Kraus? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Adam Kraus je český divadelní, filmový a seriálový herec, divadelní režisér a kameraman. Kraus se narodil v Praze jako syn herce Jana Krause a herečky Jany Krausové. Je jedním ze čtyř bratrů. Po rodičích zdědil herecký talent a hned po maturitě na střední škole se přihlásil na DAMU, kde studoval obor činoherní herectví (2009-11). Poté, co vystudoval DAMU, pokračoval studiem na AMU. Stal se z něj nejen herec, ale také režisér. Doposud režíroval divadelní hry O lásce, Prší nebo Slavík a růže v Žižkovském divadle a v Divadle Járy Cimrmana. Ve všech třech hrách hrála jeho matka Jana Krausová.
Ve filmu Kraus debutoval roku 2010 snímkem Piko. Následovaly další role ve filmech Ve stínu, O pokladech a Modrý drak (2014).
Adam Kraus si zahrála rovněž v několika epizodách televizního seriálu Vraždy v kruhu, Ordinace v růžové zahradě (2015), Mordparta (2017), Modrý kód (2018).
Spolu se svým bratrem a zejména otcem dodnes spolupracuje na zábavním pořadu Show Jana Krause.Kdo je Adam Kraus? Životopis Adam Kraus, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Adam Kraus

Národnost: česká
Datum narození: 9. 8. 1982
Místo narození: Praha, Československo

Líbí se stručný životopis s osobou Adam Kraus? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Slovosled? Víte co je Pocitová teplota? Vzpomenete si na definici slova Jednoduché úročení? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kyfóza?

Klíčová slova: popis, životopis, kdy se narodil Adam Kraus?, kdo je Adam Kraus?, herectví, kde se narodil Adam Kraus?, život, informace, osobnost, narození, národnost, wiki, místo narození, lexikon, wikipedie, Adam Kraus

Pojem Adam Kraus je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít slovo Adam Kraus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Adam Kraus ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Adam Kraus ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Adam Kraus na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Adam Kraus na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Kraus například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Adam Kraus? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Adam Kraus? Kdy se narodil Adam Kraus? Kde se narodil Adam Kraus? Adam Kraus je v sekci Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Adam Kraus dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Kraus i v jiné kategorii než je herectví.