Kdo je to?
Kdo je Adam Kraus? Životopis Adam Kraus, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Adam Kraus?

Kdo je Adam Kraus? Životopis, informace, biografie, herectví

Adam Kraus je český divadelní, filmový a seriálový herec, divadelní režisér a kameraman. Kraus se narodil v Praze jako syn herce Jana Krause a herečky Jany Krausové. Je jedním ze čtyř bratrů. Po rodičích zdědil herecký talent a hned po maturitě na střední škole se přihlásil na DAMU, kde studoval obor činoherní herectví (2009-11). Poté, co vystudoval DAMU, pokračoval studiem na AMU. Stal se z něj nejen herec, ale také režisér. Doposud režíroval divadelní hry O lásce, Prší nebo Slavík a růže v Žižkovském divadle a v Divadle Járy Cimrmana. Ve všech třech hrách hrála jeho matka Jana Krausová.
Ve filmu Kraus debutoval roku 2010 snímkem Piko. Následovaly další role ve filmech Ve stínu, O pokladech a Modrý drak (2014).
Adam Kraus si zahrála rovněž v několika epizodách televizního seriálu Vraždy v kruhu, Ordinace v růžové zahradě (2015), Mordparta (2017), Modrý kód (2018).
Spolu se svým bratrem a zejména otcem dodnes spolupracuje na zábavním pořadu Show Jana Krause.Kdo je Adam Kraus? Životopis Adam Kraus, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Adam Kraus

Národnost: česká
Datum narození: 9. 8. 1982
Místo narození: Praha, Československo

Zaujala vás biografie osobnosti Adam Kraus? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Tajga? Znáte definici termínu Čtyřstěn? Vzpomenete si na definici slova Colostrum? Pamatujete si definici pojmu Cimbuří?

Klíčová slova: životopis, život, herectví, vysvětlení, osobnost, kdy se narodil Adam Kraus?, lexikon, kde se narodil Adam Kraus?, Adam Kraus, datum narození, Adam Kraus, wikipedie, informace, herectví, kdo je Adam Kraus?, zajímavosti

Pojem Adam Kraus je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem Adam Kraus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Adam Kraus ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Adam Kraus ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Adam Kraus na Google obrázcích

Vyhledat pojem Adam Kraus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Kraus například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Adam Kraus? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Adam Kraus? Kdy se narodil Adam Kraus? Kde se narodil Adam Kraus? Adam Kraus je v kategorii Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Adam Kraus dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Kraus i v jiné kategorii než je herectví.