Kdo je to?
Kdo je Adam Kraus? Životopis Adam Kraus, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Adam Kraus?

Kdo je Adam Kraus? Životopis, informace, biografie, herectví

Adam Kraus je český divadelní, filmový a seriálový herec, divadelní režisér a kameraman. Kraus se narodil v Praze jako syn herce Jana Krause a herečky Jany Krausové. Je jedním ze čtyř bratrů. Po rodičích zdědil herecký talent a hned po maturitě na střední škole se přihlásil na DAMU, kde studoval obor činoherní herectví (2009-11). Poté, co vystudoval DAMU, pokračoval studiem na AMU. Stal se z něj nejen herec, ale také režisér. Doposud režíroval divadelní hry O lásce, Prší nebo Slavík a růže v Žižkovském divadle a v Divadle Járy Cimrmana. Ve všech třech hrách hrála jeho matka Jana Krausová.
Ve filmu Kraus debutoval roku 2010 snímkem Piko. Následovaly další role ve filmech Ve stínu, O pokladech a Modrý drak (2014).
Adam Kraus si zahrála rovněž v několika epizodách televizního seriálu Vraždy v kruhu, Ordinace v růžové zahradě (2015), Mordparta (2017), Modrý kód (2018).
Spolu se svým bratrem a zejména otcem dodnes spolupracuje na zábavním pořadu Show Jana Krause.Kdo je Adam Kraus? Životopis Adam Kraus, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Adam Kraus

Národnost: česká
Datum narození: 9. 8. 1982
Místo narození: Praha, Československo

Popis osobnosti Adam Kraus můžete sdílet s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Násobek? Vzpomněli byste si na význam slova Ping? Vzpomenete si na definici slova Suvenýr? Znáte definici termínu Eskontní úvěr?

Klíčová slova: datum narození, kdy se narodil Adam Kraus?, osobnosti, život, zajímavosti, kde se narodil Adam Kraus?, herectví, biografie, narození, Adam Kraus, vysvětlení, osobnost, Adam Kraus, wiki, wikipedie, herectví

Pojem Adam Kraus je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Adam Kraus hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít výraz Adam Kraus ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Adam Kraus na Youtube

Zkusit najít heslo Adam Kraus ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adam Kraus ve Wikimedia Commons

Najít termín Adam Kraus ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Kraus například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Adam Kraus? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Adam Kraus? Kdy se narodil Adam Kraus? Kde se narodil Adam Kraus? Adam Kraus se nachází v sekci Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Adam Kraus třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Kraus i v jiné kategorii než je herectví.