Kdo je to?
Kdo je Jan Musil? Životopis Jan Musil, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Jan Musil

Kdo je Jan Musil? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Český moderátor a zpěvák Jan Gareth Musil známý především jako Honza Musil se narodil v roce 1967 v Brně. Tam se také vyučil v oboru kuchař-číšník, a ještě jako velmi mladý se oženil. S manželkou Ivetou dokonce nebyli tehdy ani plnoletí. V roce 1985, kdy bylo Honzovi osmnáct let se stal otcem své první dcery Lucie a čtyři roky se páru narodila další holčička, která dostala jméno Veronika.
V roce 1996 nastal v životě Jana Musila velký zlom, jelikož mu lékaři oznámili, že trpí závažnou nemocí. Jeho diagnózou byla leukémie a v důsledku toho musel Honza podstoupit náročnou léčbu, která jej však nakonec dostala do zdárného cíle, jelikož jeho léčba dopadla nakonec dobře.
Manželství s Ivetou sice vydrželo vzhledem k okolnostem poměrně dlouho, nakonec se ale přece jen rozpadlo. Na konci roku 2007 pak Honza se svým dlouholetým partnerem Jakubem Pechrem uzavřel registrované partnerství. I to se však po několika letech skončilo a v roce 2012 bylo ukončeno i oficiálně. V době, kdy fungovalo spolu partneři provozovali pražský bar 21.
V letech následujících navázal Jan Musil známost s o čtyřiadvacet let mladším partnerem režisérem Jakubem Bialým. I toto partnerství nakonec Musila dovedlo před oltář, jelikož na podzim roku 2016 uzavřeli oba muži registrované partnerství. Při této příležitosti oba začali používat prostřední jméno Gareth. Od své bývalé ženy a jejího současného partnera dostal Honza jako dar cestu na loď do Chorvatska, což ostatně poukazuje na jejich dobré vzájemné vztahy.
O dva roky později prodělal vážnou nehodu, během níž si zlomil devět žeber, páteř a propíchl plíci.
V současné době je již nějakou dobu dědečkem. Jeho mladší dcera Veronika je maminkou dvou synů – Jakuba a Matyáše. Starší dcera Lucie má naopak dvě dcery. I Honzův partner je tak velmi mladým dědečkem. Ze své role se však velmi raduje a užívá si ji jak on, tak i děti, které jsou na realitu dvou dědečků zvyklé.
Tak jako je osobní život Jana Musila nabitý událostmi a zvraty, je i jeho kariéra plná projektů, jimiž se může pochlubit. Už v polovině devadesátých let se začal pravidelně objevovat na televizních obrazovkách a diváci jej mohli vídat například v pořadech jako je Tykadlo, Kolotoč, Áčko, Dobré ráno, Sauna, Banánové rybičky, Nikdo není dokonalý, Rady ptáka Loskutáka, Show Jana Krause, Dobré ráno s Jedničkou nebo Nebezpečné vztahy.
V posledních letech je jeho jméno silně spojeno s televizí Barrandov, kde figuroval například v Barrandovském Silvestru. V roce 2019 moderoval reality show Nebezpečné vztahy. O rok později přišel na řadu publicistický pořad Jsme v tom spolu a talk-show Face to Face. Jeho doposud posledním moderátorským projektem je dokumentární pořad Nová naděje, který se zaměřuje na příběhy statečných lidí v těžkých životních situacích.
Pracoval také jako moderátor rádia KISS a rádia Evropa 2.
Měl možnost vyzkoušet si i herectví, když získal roli v seriálu Hop nebo trop z roku 2004 a o pět let později se objevil i v oblíbeném seriálu Vyprávěj.Kdo je Jan Musil? Životopis Jan Musil, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Jan Musil

Národnost: česká
Datum narození: 24. června 1967
Místo narození: Brno

Líbí se stručný životopis s osobou Jan Musil? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Slopestyle? Vzpomenete si na definici slova Sociopatie? Rozumíte pojmu HORECA? Vzpomněli byste si na význam slova Prvopis?

Klíčová slova: osobnost, Jan Musil, informace, biografie, narození, Jan Musil, osobnosti, vysvětlení, hudba, hudba, lexikon, kde se narodil Jan Musil?, kdy se narodil Jan Musil?, životopis, wikipedie, datum narození

Pojem Jan Musil je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Jan Musil ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Jan Musil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Jan Musil ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Jan Musil na Youtube

Vyhledat pojem Jan Musil ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Musil například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Jan Musil? Stručná biografie

Nyní již víte Kdo je to Jan Musil? Kdy se narodil Jan Musil? Kde se narodil Jan Musil? Jan Musil patří do sekce Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Jan Musil dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Musil i v jiné kategorii než je hudba.