Kdo je to?
Kdo je to Sadista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sadista? Lidé, poruchy

Sadista

Co znamená a jaký je význam slova Sadista?

Sadista je člověk, kterého těší utrpení nebo týrání jiného jedince, mučení, bití a další praktiky. Toto jednání mívá většinou sexuální podtext.
Pojmenování pochází z francouzského jména markýze de Sade, který tyto praktiky provozoval a napsal o nich knihu. Sadista, který překračuje přijatelné meze, je považován za sexuálně úchylného.


Kdo je to Sadista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sadista? Lidé, poruchy

Definici slova Sadista můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Nadmořská výška? Víte, co je to Orientační biatlon? Vzpomenete si na definici slova Plichta? Rozumíte pojmu Rotary Club?

Klíčová slova: co znamená, synonymum, přesný význam, Sadista, termín, popis, wiki, význam, lexikon, definice, poruchy, slovo, poruchy, význam pojmu, původ slova, informace

Pojem Sadista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Sadista

Hledejte bez špehování slovo Sadista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Sadista na Google obrázcích

Najít termín Sadista ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Sadista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Sadista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sadista například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Sadista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Sadista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sadista? Definice pojmu Sadista je v kategorii Poruchy

Kategorie poruchy, psychopat kluk, sadista, ilustrační obrázek

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Poruchy.