Kdo je to?
Kdo je to Sadista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sadista? Lidé, poruchy

Kdo je to Sadista?

Jaký je význam slova Sadista? Co to znamená?

Sadista je člověk, kterého těší utrpení nebo týrání jiného jedince, mučení, bití a další praktiky. Toto jednání mívá většinou sexuální podtext.
Pojmenování pochází z francouzského jména markýze de Sade, který tyto praktiky provozoval a napsal o nich knihu. Sadista, který překračuje přijatelné meze, je považován za sexuálně úchylného.


Kdo je to Sadista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sadista? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sadista s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Mungo fazole? Vzpomněli byste si co označuje výraz Histologie? Vzpomenete si na definici slova Hipster? Znáte termín Bobrovka?

Klíčová slova: význam slova, heslo, definice, poruchy, etymologie, informace, formulace, slovo, vysvětlení, přesný výraz, termín, odborný výraz, poruchy, wiki, význam, co znamená

Pojem Sadista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Sadista v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Sadista na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Sadista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Sadista ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Sadista na Google.cz

Hledat slovo Sadista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Sadista například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Sadista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Sadista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sadista? Definice pojmu Sadista se nachází v sekci Poruchy

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat informace výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Sadista i v jiné kategorii než je sekce poruchy.