Kdo je to?
Kdo je to, byl Sadista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sadista? Lidé, poruchy

Kdo je to Sadista?

Co znamená a jaký je význam slova Sadista?

Sadista je člověk, kterého těší utrpení nebo týrání jiného jedince, mučení, bití a další praktiky. Toto jednání mívá většinou sexuální podtext.
Pojmenování pochází z francouzského jména markýze de Sade, který tyto praktiky provozoval a napsal o nich knihu. Sadista, který překračuje přijatelné meze, je považován za sexuálně úchylného.


Kdo je to, byl Sadista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sadista? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sadista? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Aescin? Vzpomněli byste si na význam slova Vědomí? Vzpomenete si na definici slova Seborea? Znáte definici termínu Čabajka?

Klíčová slova: formulace, původ slova, co znamená, vysvětlení, wiki, heslo, informace, přesný význam, synonymum, přesný výraz, význam slova, poruchy, slovo, etymologie, odborný výraz, popis

Pojem Sadista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Sadista zkuste tyto odkazy

Najít termín Sadista ve Wikipedii

Hledat výraz Sadista ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sadista ve Wikimedia Commons

Najít heslo Sadista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sadista například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Sadista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sadista? Kdo to byl Sadista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sadista? Definice pojmu Sadista je v sekci poruchy. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v poruchy.