Kdo je to?
Kdo je to, byl Sadista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sadista? Lidé, poruchy

Kdo je to Sadista?

Co znamená a jaký je význam slova Sadista?

Sadista je člověk, kterého těší utrpení nebo týrání jiného jedince, mučení, bití a další praktiky. Toto jednání mívá většinou sexuální podtext.
Pojmenování pochází z francouzského jména markýze de Sade, který tyto praktiky provozoval a napsal o nich knihu. Sadista, který překračuje přijatelné meze, je považován za sexuálně úchylného.Kdo je to, byl Sadista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sadista? Lidé, poruchy

Definici slova Sadista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Atrofie? Vzpomněli byste si na význam slova Plichta? Vzpomenete si na definici slova SIPO? Znáte definici termínu Slunovrat?

Klíčová slova: heslo, wiki, vysvětlení, synonymum, popis, co je to Sadista?, přesný výraz, slovo, definice, význam pojmu, odborný výraz, termín, význam, Sadista, informace, lexikon

Pojem Sadista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat slovo Sadista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Sadista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Sadista na Google.cz

Vyhledat pojem Sadista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sadista například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Sadista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sadista? Kdo to byl Sadista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sadista? Definice pojmu Sadista se nachází v sekci poruchy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než poruchy).