Kdo je to?
Kdo je to, byl Sadista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sadista? Lidé, poruchy

Kdo je to Sadista?

Co znamená a jaký je význam slova Sadista?

Sadista je člověk, kterého těší utrpení nebo týrání jiného jedince, mučení, bití a další praktiky. Toto jednání mívá většinou sexuální podtext.
Pojmenování pochází z francouzského jména markýze de Sade, který tyto praktiky provozoval a napsal o nich knihu. Sadista, který překračuje přijatelné meze, je považován za sexuálně úchylného.Kdo je to, byl Sadista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sadista? Lidé, poruchy

Tento text (Sadista) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Atrofie? Rozumíte pojmu Diak? Vzpomenete si na definici slova SIPO? Znáte pojem Podmět?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, význam, co je to Sadista?, lexikon, kdo je Sadista?, termín, původ slova, formulace, význam pojmu, informace, poruchy, synonymum, kdo to je, Sadista, přesný význam

Pojem Sadista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Sadista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Sadista ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Sadista na Youtube

Najít heslo Sadista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sadista například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sadista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sadista? Kdo to byl Sadista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sadista? Definice pojmu Sadista je v kategorii poruchy. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Sadista i v jiné sekci než v poruchy.