Kdo je to?
Kdo je to, byl Sadista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sadista? Lidé, poruchy

Kdo je to Sadista?

Co znamená a jaký je význam slova Sadista?

Sadista je člověk, kterého těší utrpení nebo týrání jiného jedince, mučení, bití a další praktiky. Toto jednání mívá většinou sexuální podtext.
Pojmenování pochází z francouzského jména markýze de Sade, který tyto praktiky provozoval a napsal o nich knihu. Sadista, který překračuje přijatelné meze, je považován za sexuálně úchylného.


Kdo je to, byl Sadista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sadista? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sadista sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Aescin? Znáte termín Exodus? Vzpomenete si na definici slova Seborea? Víte, co je to Ašvaganda?

Klíčová slova: heslo, etymologie, kdo to je, přesný význam, přesný výraz, pojem, kdo je Sadista?, co znamená, wiki, odborný výraz, význam pojmu, význam slova, vysvětlení, popis, poruchy, co je to Sadista?

Pojem Sadista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít výraz Sadista ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sadista ve Wikimedia Commons

Najít slovo Sadista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Sadista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sadista například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sadista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sadista? Kdo to byl Sadista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sadista? Definice pojmu Sadista patří do sekce poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než poruchy.