Kdo je to?
Kdo je to Václav Neckář? Životopis Václav Neckář, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Václav Neckář?

Kdo je to Václav Neckář? Stručný životopis

Václav Neckář je populární zpěvák a herec. Pochází z umělecké rodiny, jako herec začínal v divadlech v Mostě a v Plzni. Již v té době nahrával pro rozhlas. Působil v divadle Rokoko a v roce 1968 se stal členem pěveckého uskupení Golden Kids (s Martou Kubišovou a Helenou Vondráčkovou). Později koncertoval se skupinou Bacily.
Jako herec se objevil v hlavních rolích Ostře sledovaných vlaků, Skřivánků na niti nebo Šíleně smutné princezně. Zpíval i filmové písničky. Byl jmenován zasloužilým umělcem. Po sametové revoluci byl Václav Neckář označen za spolupracovníka StB. Po závažném onemocnění se na uměleckou scénu vrátil a byl vyznamenán Milošem Zemanem Medailí za zásluhy I. stupně.Kdo je to Václav Neckář? Životopis Václav Neckář, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Václav Neckář

Národnost: česká
Datum narození: 23. října 1943
Místo narození: Praha

Tento text (Václav Neckář) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Čistá mzda? Znáte termín Server? Vzpomněli byste si na význam slova Zelňačka? Víte, co je to Pýcha?

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, co je to Václav Neckář?, termín, formulace, vysvětlení, co znamená, synonymum, význam, kdo to je, definice, původ slova, popis, význam pojmu, kdo je Václav Neckář?, informace

Pojem Václav Neckář je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Václav Neckář na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Václav Neckář ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Václav Neckář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Václav Neckář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Václav Neckář například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Václav Neckář?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Václav Neckář? Kdo to byl Václav Neckář? Kdy se narodil Václav Neckář? Kde se narodil Václav Neckář? Václav Neckář je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Václav Neckář třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Neckář i v jiné kategorii než je hudba.