Kdo je to?
Kdo je to Václav Neckář? Životopis Václav Neckář, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Václav Neckář?

Kdo je to Václav Neckář? Stručný životopis

Václav Neckář je populární zpěvák a herec. Pochází z umělecké rodiny, jako herec začínal v divadlech v Mostě a v Plzni. Již v té době nahrával pro rozhlas. Působil v divadle Rokoko a v roce 1968 se stal členem pěveckého uskupení Golden Kids (s Martou Kubišovou a Helenou Vondráčkovou). Později koncertoval se skupinou Bacily.
Jako herec se objevil v hlavních rolích Ostře sledovaných vlaků, Skřivánků na niti nebo Šíleně smutné princezně. Zpíval i filmové písničky. Byl jmenován zasloužilým umělcem. Po sametové revoluci byl Václav Neckář označen za spolupracovníka StB. Po závažném onemocnění se na uměleckou scénu vrátil a byl vyznamenán Milošem Zemanem Medailí za zásluhy I. stupně.Kdo je to Václav Neckář? Životopis Václav Neckář, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Václav Neckář

Národnost: česká
Datum narození: 23. října 1943
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Václav Neckář? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Čistá mzda? Znáte termín Cortana? Vzpomněli byste si na význam slova Trajektorie? Víte, co je to Spam?

Klíčová slova: význam slova, kdo je Václav Neckář?, definice, původ slova, pojem, termín, wiki, kdo to je, význam pojmu, odborný výraz, co je to Václav Neckář?, heslo, přesný význam, formulace, etymologie, popis

Pojem Václav Neckář je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín Václav Neckář ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Václav Neckář ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Václav Neckář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Václav Neckář ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Václav Neckář například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Václav Neckář

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Václav Neckář? Kdo to byl Václav Neckář? Kdy se narodil Václav Neckář? Kde se narodil Václav Neckář? Václav Neckář je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Václav Neckář dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Neckář i v jiné kategorii než je hudba.