Kdo je to?
Kdo je to, byl Osel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osel? Lidé, hanlivé

Kdo je to Osel?

Jaký je význam slova Osel? Co to znamená?

Slovo osel je sice pejorativním výrazem, avšak patří mezi ty mírnější. Používá se jako synonymum ke slovům blbec, moula nebo trouba, tedy v případě, kdy hovoříme o hloupém člověku. U osla k tomu ještě přistupuje umíněnost, tvrdohlavost a neochota nechat si poradit. Osel ve své hlouposti paličatě setrvává. Přitom osel jako zvíře je sice umanutý, ale rozhodně ne hloupý.


Kdo je to, byl Osel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osel? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Osel s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to IMEI? Pamatujete si definici pojmu Impetigo? Vzpomněli byste si na význam slova Amerikanizace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hostel?

Klíčová slova: popis, lexikon, informace, význam pojmu, význam, definice, termín, popis, kdo to je, odborný výraz, synonymum, co je to Osel?, význam slova, kdo je Osel?, slovo, wiki

Pojem Osel je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Osel ve Wikipedii

Vyhledat pojem Osel ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Osel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Osel ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Osel například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Osel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Osel? Kdo to byl Osel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Osel? Definice pojmu Osel se nachází v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.