Kdo je to?
Kdo je to, byl Osel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osel? Lidé, hanlivé

Kdo je to Osel?

Jaký je význam slova Osel? Co to znamená?

Slovo osel je sice pejorativním výrazem, avšak patří mezi ty mírnější. Používá se jako synonymum ke slovům blbec, moula nebo trouba, tedy v případě, kdy hovoříme o hloupém člověku. U osla k tomu ještě přistupuje umíněnost, tvrdohlavost a neochota nechat si poradit. Osel ve své hlouposti paličatě setrvává. Přitom osel jako zvíře je sice umanutý, ale rozhodně ne hloupý.


Kdo je to, byl Osel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osel? Lidé, hanlivé

Tento text (Osel) můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to IMEI? Znáte termín Fejt? Vzpomněli byste si na význam slova Amerikanizace? Víte, co je to Circa?

Klíčová slova: význam, definice, synonymum, význam slova, význam pojmu, popis, vysvětlení, heslo, slovo, wiki, termín, kdo je Osel?, lexikon, popis, co znamená, informace

Pojem Osel je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat heslo Osel ve Wikipedii

Hledat slovo Osel ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Osel na Google.cz

Vyhledat heslo Osel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Osel například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Osel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Osel? Kdo to byl Osel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Osel? Definice pojmu Osel je v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.