Kdo je to?
Kdo je Steve Wozniak? Životopis Steve Wozniak, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Steve Wozniak

Kdo je Steve Wozniak? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Steve Wozniak je spoluzakladatel firmy Apple, profesí počítačový inženýr a člověk, který se věnuje dobročinnosti. Svou kariéru začínal jako návrhář kalkulátoru ve firmě HP. Společně se Stevem Jobsem založil Apple Computer, později se osamostatnil a založil firmu CL 9. Zde pracoval na vývoji univerzálních dálkových ovladačů a jejich prodeji.
V dalším období byl Steve Wozniak pedagogem a v této oblasti se věnuje i charitě.Kdo je Steve Wozniak? Životopis Steve Wozniak, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Steve Wozniak

Národnost: USA
Datum narození: 11. srpna 1950
Místo narození: San Jose, Kalifornie, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Steve Wozniak sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Linoleum? Pamatujete si definici pojmu Freeware? Víte co je Dynamo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Konvergence?

Klíčová slova: podnikání, kdy se narodil Steve Wozniak?, osobnosti, datum narození, podnikání, Steve Wozniak, kdo je Steve Wozniak?, národnost, místo narození, wiki, osobnost, Steve Wozniak, popis, biografie, život, lexikon

Pojem Steve Wozniak je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Steve Wozniak na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Steve Wozniak ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Steve Wozniak ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Steve Wozniak ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Steve Wozniak ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Steve Wozniak například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Steve Wozniak?

Právě jste zjistili Kdo je to Steve Wozniak? Kdy se narodil Steve Wozniak? Kde se narodil Steve Wozniak? Steve Wozniak je v sekci Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatel, steve Wozniak, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Steve Wozniak například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steve Wozniak i v jiné kategorii než je podnikání.