Kdo je to?
Kdo je to Steve Wozniak? Životopis Steve Wozniak, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Steve Wozniak?

Kdo je to Steve Wozniak? Stručný životopis

Steve Wozniak je spoluzakladatel firmy Apple, profesí počítačový inženýr a člověk, který se věnuje dobročinnosti. Svou kariéru začínal jako návrhář kalkulátoru ve firmě HP. Společně se Stevem Jobsem založil Apple Computer, později se osamostatnil a založil firmu CL 9. Zde pracoval na vývoji univerzálních dálkových ovladačů a jejich prodeji.
V dalším období byl Steve Wozniak pedagogem a v této oblasti se věnuje i charitě.Kdo je to Steve Wozniak? Životopis Steve Wozniak, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Steve Wozniak

Národnost: USA
Datum narození: 11. srpna 1950

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Steve Wozniak? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova A-GPS? Vzpomenete si na definici slova Skutková podstata? Víte co je Hydroponie? Vzpomněli byste si na význam slova Zdraví?

Klíčová slova: přesný význam, slovo, synonymum, vysvětlení, co je to Steve Wozniak?, etymologie, formulace, termín, pojem, kdo to je, význam pojmu, informace, původ slova, popis, heslo, přesný výraz

Pojem Steve Wozniak je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Steve Wozniak ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Steve Wozniak v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Steve Wozniak ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Steve Wozniak na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Steve Wozniak například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Steve Wozniak

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Steve Wozniak? Kdo to byl Steve Wozniak? Kdy se narodil Steve Wozniak? Steve Wozniak je v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Steve Wozniak řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steve Wozniak i v jiné kategorii než je podnikání.