Kdo je to?
Kdo je Lucie Borhyová? Životopis Lucie Borhyová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Lucie Borhyová

Kdo je Lucie Borhyová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Lucie Borhyová je známá česká moderátorka, spojená především s TV Nova.
Vystudovala Vyšší odbornou školu publicistiky a začala se věnovat práci v médiích. Na konci 90. let nastoupila do TV Nova, která se pro její další kariéru stala naprosto stěžejní. Borhyová se stala jednou z hlavních tváří zpravodajství této televize a spolu se svým moderátorským kolegou Reyem Korantengem jsou nejstabilnější zprávařským párem u nás. Především po roce 2000 Borhyová pravidelně vyhrávala ankety o oblíbené televizní osobnosti.
Vzhledem k tomu, že je Borhyová populární tváří televize Nova, často objevuje se na řadě vyhlašování sportovních a kulturních cen. Hrála také cameo v několika seriálech televize Nova - například Ulice, Ordinace v růžové zahradě, Comeback atd.
Jejím partnerem byl řecký podnikatel Nicolaos Papadakis; pod drobnohledem bulváru se ocitla, když byla ve vztahu se svým kolegou z TV Nova Michalem Hrdličkou.Kdo je Lucie Borhyová? Životopis Lucie Borhyová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Lucie Borhyová

Národnost: česká
Datum narození: 16. dubna 1978
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Lucie Borhyová sdílet s partnery, kolegy a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Google Play? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dodací list? Znáte termín ČVUT? Víte co je Brynza?

Klíčová slova: wikipedie, národnost, Lucie Borhyová, kde se narodila Lucie Borhyová?, osobnosti, novináři, lexikon, místo narození, životopis, datum narození, kdo je Lucie Borhyová?, život, informace, biografie, popis, kdy se narodila Lucie Borhyová?

Pojem Lucie Borhyová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Lucie Borhyová na Youtube

Vyhledat termín Lucie Borhyová na Google obrázcích

Hledat heslo Lucie Borhyová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Lucie Borhyová ve Wikipedii

Najít slovo Lucie Borhyová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Borhyová například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Lucie Borhyová? Stručná biografie

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Lucie Borhyová? Kdy se narodila Lucie Borhyová? Kde se narodila Lucie Borhyová? Lucie Borhyová patří do sekce Novináři

Text vytvořen pro Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Lucie Borhyová třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Borhyová i v jiné kategorii než je novináři.