Kdo je to?
Kdo je to, byl Aktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktér? Lidé, psychologie

Kdo je to Aktér?

Co znamená a jaký je význam slova Aktér?

Slovem aktér nazveme aktivního účastníka něčeho. Můžeme mluvit např. o aktérech schůzky v politice nebo v oblasti obchodu a podnikání.Kdo je to, byl Aktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktér? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Aktér? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cholerik? Víte co je Ultrabook? Znáte definici termínu Křemelina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rabat?

Klíčová slova: slovo, etymologie, přesný význam, lexikon, definice, přesný výraz, popis, synonymum, co znamená, kdo to je, pojem, význam, vysvětlení, termín, wiki, odborný výraz

Pojem Aktér je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Aktér ve Wikipedii

Vyhledat pojem Aktér ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Aktér ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Aktér na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aktér například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Aktér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Aktér? Kdo to byl Aktér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aktér? Definice pojmu Aktér je v sekci psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.