Kdo je to?
Kdo je to, byl Aktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktér? Lidé, psychologie

Kdo je to Aktér?

Co znamená a jaký je význam slova Aktér?

Slovem aktér nazveme aktivního účastníka něčeho. Můžeme mluvit např. o aktérech schůzky v politice nebo v oblasti obchodu a podnikání.Kdo je to, byl Aktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktér? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Aktér sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cholerik? Vzpomněli byste si co znamená slovo DPP? Znáte definici termínu Kvasnice? Víte co je Aescin?

Klíčová slova: Aktér, co znamená, popis, psychologie, původ slova, co je to Aktér?, slovo, formulace, význam pojmu, lexikon, přesný výraz, vysvětlení, heslo, etymologie, definice, informace

Pojem Aktér je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Aktér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Aktér ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aktér ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Aktér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aktér například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Aktér, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Aktér? Kdo to byl Aktér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aktér? Definice pojmu Aktér se nachází v sekci psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než psychologie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.