Kdo je to?
Kdo je to, byl Aktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktér? Lidé, psychologie

Kdo je to Aktér?

Co znamená a jaký je význam slova Aktér?

Slovem aktér nazveme aktivního účastníka něčeho. Můžeme mluvit např. o aktérech schůzky v politice nebo v oblasti obchodu a podnikání.Kdo je to, byl Aktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktér? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Aktér sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cholerik? Vzpomenete si na definici slova Semestr? Znáte definici termínu Křemelina? Vzpomněli byste si na význam slova Volatilita?

Klíčová slova: kdo je Aktér?, etymologie, synonymum, pojem, co znamená, definice, odborný výraz, psychologie, formulace, termín, wiki, význam, Aktér, význam pojmu, přesný význam, heslo

Pojem Aktér je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Aktér v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Aktér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Aktér ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aktér ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Aktér ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Aktér například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Aktér

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Aktér? Kdo to byl Aktér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aktér? Definice pojmu Aktér patří do sekce psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Aktér i v jiné kategorii než v psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.