Kdo je to?
Kdo je to, byl Aktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktér? Lidé, psychologie

Kdo je to Aktér?

Co znamená a jaký je význam slova Aktér?

Slovem aktér nazveme aktivního účastníka něčeho. Můžeme mluvit např. o aktérech schůzky v politice nebo v oblasti obchodu a podnikání.Kdo je to, byl Aktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktér? Lidé, psychologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Aktér s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cholerik? Vzpomněli byste si na význam slova Shareware? Znáte definici termínu Kvasnice? Znáte definici termínu MSc?

Klíčová slova: heslo, popis, wiki, přesný výraz, pojem, kdo je Aktér?, vysvětlení, kdo to je, význam slova, lexikon, význam pojmu, informace, co znamená, etymologie, definice, formulace

Pojem Aktér je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít Aktér ve Wikipedii

Vyhledat pojem Aktér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Aktér ve Wikislovníku

Hledat frázi Aktér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aktér například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Aktér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Aktér? Kdo to byl Aktér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aktér? Definice pojmu Aktér je v kategorii psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Aktér i v jiné kategorii než v psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.