Kdo je to?
Kdo je to, byl Podčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podčlověk? Lidé, historie

Kdo je to Podčlověk?

Jaký je význam slova Podčlověk? Co to znamená?

Podčlověk je označení pocházející z překladu německého slova Untermensch. Toto pojmenování bylo používáno především v terminologii nacistických rasových ideologů. Podčlověk měla být níže postavená bytost s degenerativním založením, tedy Romové, Židé, východní Slované a další.
Všichni jedinci, kteří byli označení jako podlidé, byli určeni k vyhlazení. Nacisté si tento termín přivlastnili z knihy amerického spisovatele Lothropa Stoddarda.Kdo je to, byl Podčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podčlověk? Lidé, historie

Tento text (Podčlověk) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Armatura? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ztracené bednění? Znáte pojem Muzikál? Víte co je Registrační pokladna?

Klíčová slova: co je to Podčlověk?, popis, historie, co znamená, význam slova, informace, význam pojmu, lexikon, kdo je Podčlověk?, formulace, popis, přesný význam, Podčlověk, odborný výraz, pojem, vysvětlení

Pojem Podčlověk je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Podčlověk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Podčlověk ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Podčlověk na Youtube

Najít výraz Podčlověk ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Podčlověk například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Podčlověk

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Podčlověk? Kdo to byl Podčlověk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podčlověk? Definice pojmu Podčlověk je v kategorii historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Podčlověk i v jiných kategoriích (než historie).