Kdo je to?
Kdo je to, byl Podčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podčlověk? Lidé, historie

Kdo je to Podčlověk?

Jaký je význam slova Podčlověk? Co to znamená?

Podčlověk je označení pocházející z překladu německého slova Untermensch. Toto pojmenování bylo používáno především v terminologii nacistických rasových ideologů. Podčlověk měla být níže postavená bytost s degenerativním založením, tedy Romové, Židé, východní Slované a další.
Všichni jedinci, kteří byli označení jako podlidé, byli určeni k vyhlazení. Nacisté si tento termín přivlastnili z knihy amerického spisovatele Lothropa Stoddarda.Kdo je to, byl Podčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podčlověk? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Podčlověk s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Armatura? Vzpomněli byste si na význam slova BRICS? Znáte pojem Muzikál? Znáte definici termínu Spektiv?

Klíčová slova: Podčlověk, význam, popis, definice, význam slova, lexikon, formulace, význam pojmu, synonymum, historie, co je to Podčlověk?, popis, pojem, kdo to je, kdo je Podčlověk?, etymologie

Pojem Podčlověk je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Podčlověk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Podčlověk ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Podčlověk ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Podčlověk na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Podčlověk například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Podčlověk? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Podčlověk? Kdo to byl Podčlověk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podčlověk? Definice pojmu Podčlověk se nachází v kategorii historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Podčlověk i jinde než v sekci než v historie.