Kdo je to?
Kdo je to Podčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Podčlověk? Lidé, historie

Kdo je to Podčlověk?

Jaký je význam slova Podčlověk? Co to znamená?

Podčlověk je označení pocházející z překladu německého slova Untermensch. Toto pojmenování bylo používáno především v terminologii nacistických rasových ideologů. Podčlověk měla být níže postavená bytost s degenerativním založením, tedy Romové, Židé, východní Slované a další.
Všichni jedinci, kteří byli označení jako podlidé, byli určeni k vyhlazení. Nacisté si tento termín přivlastnili z knihy amerického spisovatele Lothropa Stoddarda.Kdo je to Podčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Podčlověk? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Podčlověk? Potom se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Keramika? Víte co je Koncese? Znáte pojem Velikonoční pondělí? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lesní školka?

Klíčová slova: definice, přesný význam, co znamená, wikipedie, význam pojmu, informace, Podčlověk, Podčlověk, termín, historie, lexikon, wiki, historie, odborný výraz, vysvětlení, původ slova

Pojem Podčlověk je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo Podčlověk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Podčlověk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Podčlověk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podčlověk ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Podčlověk na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Podčlověk například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Podčlověk

Právě jste zjistili Kdo je to Podčlověk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podčlověk? Definice pojmu Podčlověk patří do kategorie Historie

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Vyzkoušejte nalézt pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Podčlověk i v jiné kategorii než v historie.