Kdo je to?
Kdo je to, byl Podčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podčlověk? Lidé, historie

Kdo je to Podčlověk?

Jaký je význam slova Podčlověk? Co to znamená?

Podčlověk je označení pocházející z překladu německého slova Untermensch. Toto pojmenování bylo používáno především v terminologii nacistických rasových ideologů. Podčlověk měla být níže postavená bytost s degenerativním založením, tedy Romové, Židé, východní Slované a další.
Všichni jedinci, kteří byli označení jako podlidé, byli určeni k vyhlazení. Nacisté si tento termín přivlastnili z knihy amerického spisovatele Lothropa Stoddarda.Kdo je to, byl Podčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podčlověk? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Podčlověk? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Virál? Rozumíte pojmu Gulag? Znáte pojem Jmelí? Znáte pojem USB?

Klíčová slova: formulace, slovo, popis, lexikon, význam pojmu, význam slova, vysvětlení, pojem, definice, wiki, odborný výraz, původ slova, synonymum, termín, informace, historie

Pojem Podčlověk je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Podčlověk v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Podčlověk ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Podčlověk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Podčlověk ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Podčlověk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Podčlověk například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Podčlověk

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Podčlověk? Kdo to byl Podčlověk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podčlověk? Definice pojmu Podčlověk patří do sekce historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Podčlověk i jinde než v sekci než v historie.