Kdo je to?
Kdo je to, byl Podčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podčlověk? Lidé, historie

Kdo je to Podčlověk?

Jaký je význam slova Podčlověk? Co to znamená?

Podčlověk je označení pocházející z překladu německého slova Untermensch. Toto pojmenování bylo používáno především v terminologii nacistických rasových ideologů. Podčlověk měla být níže postavená bytost s degenerativním založením, tedy Romové, Židé, východní Slované a další.
Všichni jedinci, kteří byli označení jako podlidé, byli určeni k vyhlazení. Nacisté si tento termín přivlastnili z knihy amerického spisovatele Lothropa Stoddarda.Kdo je to, byl Podčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podčlověk? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Podčlověk s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Virál? Pamatujete si definici pojmu Kvitance? Znáte pojem Jmelí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vikýř?

Klíčová slova: informace, definice, co je to Podčlověk?, synonymum, význam, co znamená, popis, kdo to je, pojem, wiki, odborný výraz, termín, lexikon, popis, význam pojmu, vysvětlení

Pojem Podčlověk je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Podčlověk na Youtube

Najít výraz Podčlověk na Google.cz

Najít heslo Podčlověk ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Podčlověk ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Podčlověk například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Podčlověk? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Podčlověk? Kdo to byl Podčlověk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podčlověk? Definice pojmu Podčlověk je v sekci historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Podčlověk hledat i v jiných kategoriích (než historie).