Kdo je to?
Kdo je to Stárek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stárek? Lidé, profese

Kdo je to Stárek?

Co znamená a jaký je význam slova Stárek?

Stárek by l starší již plně vyučený mlynář, jemuž bylo svěřeno řízení provozu mlýna. Zabýval se především obchodem, příjmem obilí, domluvou na druhu mouky, vážením a výdejem hotového produktu.
Kvalifikaci osvědčil stárek zkouškou ze stavby mlýna a mletí. Zkoušku skládal před komisí, které předváděl mistrovský kus. Musel také absolvovat zkušenou ve světě. Stárek s rodnou většinou ve mlýně bydlel ve vlastním bytě.Kdo je to Stárek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stárek? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Stárek s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Jantar? Znáte termín Segregace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lepek? Víte, co je to Šedý zákal?

Klíčová slova: Stárek, heslo, profese, původ slova, wikipedie, slovo, informace, přesný výraz, význam, přesný význam, synonymum, popis, profese, co znamená, přesný výraz, wiki

Pojem Stárek je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Stárek zkuste tyto odkazy

Najít termín Stárek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Stárek na Youtube

Zkusit najít Stárek ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Stárek ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Stárek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Stárek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Stárek, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Stárek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stárek? Definice pojmu Stárek se nachází v sekci Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít informace pojem, definici, text, výraz řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Stárek v jiné sekci než profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.