Kdo je to?
Kdo je to, byl Stárek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stárek? Lidé, profese

Kdo je to Stárek?

Jaký je význam slova Stárek? Co to znamená?

Stárek by l starší již plně vyučený mlynář, jemuž bylo svěřeno řízení provozu mlýna. Zabýval se především obchodem, příjmem obilí, domluvou na druhu mouky, vážením a výdejem hotového produktu.
Kvalifikaci osvědčil stárek zkouškou ze stavby mlýna a mletí. Zkoušku skládal před komisí, které předváděl mistrovský kus. Musel také absolvovat zkušenou ve světě. Stárek s rodnou většinou ve mlýně bydlel ve vlastním bytě.Kdo je to, byl Stárek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stárek? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Stárek sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Citoslovce? Víte co je Občanský zákoník? Vzpomněli byste si co znamená slovo Koudel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Referát?

Klíčová slova: synonymum, popis, význam slova, etymologie, význam pojmu, informace, wiki, původ slova, heslo, kdo to je, vysvětlení, co je to Stárek?, význam, profese, odborný výraz, přesný význam

Pojem Stárek je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Stárek zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo Stárek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Stárek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stárek ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Stárek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Stárek například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Stárek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Stárek? Kdo to byl Stárek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stárek? Definice pojmu Stárek se nachází v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.