Kdo je to?
Kdo je to Simona Stašová? Životopis Simona Stašová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Simona Stašová?

Kdo je to Simona Stašová? Stručný životopis

Simona Stašová je výrazná česká herečka, dcera herečky Jiřiny Bohdalové. Je absolventkou DAMU, divadelní kariéru začala v Českých Budějovicích, později působila v divadle E.F.Buriana. Hraje v Městských divadlech pražských a je hostující herečkou Činoherního klubu.
I když ztvárňuje hlavně komediální role, popularitu si získala v dramatu Mys dobré naděje. Simona Stašová působí také v televizi. Oblíbená jsou i její rozhlasová vystoupení.Kdo je to Simona Stašová? Životopis Simona Stašová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Simona Stašová

Národnost: česká
Datum narození: 19. 3. 1955
Místo narození: Praha

Tento text (Simona Stašová) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Důvěra? Znáte definici termínu Langoš? Znáte pojem Kreditní karta? Pamatujete si definici pojmu Gastroskopie?

Klíčová slova: definice, co je to Simona Stašová?, vysvětlení, co znamená, wiki, původ slova, význam pojmu, odborný výraz, kdo je Simona Stašová?, význam slova, popis, popis, Simona Stašová, informace, formulace, herectví

Pojem Simona Stašová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Simona Stašová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Simona Stašová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Simona Stašová ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Simona Stašová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Simona Stašová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Simona Stašová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Simona Stašová? Kdo to byl Simona Stašová? Kdy se narodil Simona Stašová? Kde se narodil Simona Stašová? Simona Stašová je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Simona Stašová kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Simona Stašová i v jiné kategorii než je herectví.