Kdo je to?
Kdo je to Simona Stašová? Životopis Simona Stašová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Simona Stašová?

Kdo je to Simona Stašová? Stručný životopis

Simona Stašová je výrazná česká herečka, dcera herečky Jiřiny Bohdalové. Je absolventkou DAMU, divadelní kariéru začala v Českých Budějovicích, později působila v divadle E.F.Buriana. Hraje v Městských divadlech pražských a je hostující herečkou Činoherního klubu.
I když ztvárňuje hlavně komediální role, popularitu si získala v dramatu Mys dobré naděje. Simona Stašová působí také v televizi. Oblíbená jsou i její rozhlasová vystoupení.Kdo je to Simona Stašová? Životopis Simona Stašová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Simona Stašová

Národnost: česká
Datum narození: 19. 3. 1955
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Simona Stašová sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Touha? Víte co je Crohnova nemoc? Znáte pojem Bonmot? Vzpomněli byste si co označuje výraz EBD?

Klíčová slova: synonymum, slovo, vysvětlení, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, termín, wiki, přesný význam, kdo to je, Simona Stašová, význam, heslo, kdo je Simona Stašová?, popis, popis

Pojem Simona Stašová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Simona Stašová

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Simona Stašová ve Wikimedia Commons

Najít slovo Simona Stašová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Simona Stašová ve vyhledávači Yandex

Najít termín Simona Stašová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Simona Stašová například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Simona Stašová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Simona Stašová? Kdo to byl Simona Stašová? Kdy se narodil Simona Stašová? Kde se narodil Simona Stašová? Simona Stašová se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Simona Stašová dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Simona Stašová i v jiné kategorii než je herectví.