Kdo je to?
Kdo je Michael Moore? Životopis Michael Moore, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Michael Moore?

Kdo je Michael Moore? Životopis, informace, biografie, politika

Michael Moore neboli Michael Francis Moore je režisér, producent, scénárista a spisovatel. Zaměřuje se na filmové eseje, jejichž tématy jsou problémy současné společnosti. Kritizuje například americký systém zdravotnictví, ozbrojené násilí, zásahy průmyslu a člověka do přírody.
Je jedním z nejznámějších dokumentaristů a byl zařazen mezi 100 nejvlivnějších lidí světa. Michael Moore bývá obviňován z podvratné a levicové činnosti, veřejné mínění se k němu staví různě.Kdo je Michael Moore? Životopis Michael Moore, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Hlavní data o osobě Michael Moore

Národnost: americká
Datum narození: 23. dubna 1954
Místo narození: Flint, Michigan, USA

Sdílejte tuto stránku s osobností Michael Moore se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Dadaismus? Víte co je Zonky? Vzpomněli byste si co označuje výraz Recese? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gotika?

Klíčová slova: Michael Moore, wiki, datum narození, osobnosti, narození, politika, kdy se narodil Michael Moore?, Michael Moore, osobnost, politika, wikipedie, lexikon, národnost, kdo je Michael Moore?, místo narození, život

Pojem Michael Moore je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Michael Moore v dalších zdrojích

Najít heslo Michael Moore ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Michael Moore ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Michael Moore ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Michael Moore na Youtube

Zkusit najít heslo Michael Moore na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Moore například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michael Moore

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Michael Moore? Kdy se narodil Michael Moore? Kde se narodil Michael Moore? Michael Moore patří do sekce Politika

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Michael Moore např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Moore i v jiné kategorii než je politika.