Kdo je to?
Kdo je to Michael Moore? Životopis Michael Moore, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Michael Moore?

Kdo je to Michael Moore? Stručný životopis

Michael Moore neboli Michael Francis Moore je režisér, producent, scénárista a spisovatel. Zaměřuje se na filmové eseje, jejichž tématy jsou problémy současné společnosti. Kritizuje například americký systém zdravotnictví, ozbrojené násilí, zásahy průmyslu a člověka do přírody.
Je jedním z nejznámějších dokumentaristů a byl zařazen mezi 100 nejvlivnějších lidí světa. Michael Moore bývá obviňován z podvratné a levicové činnosti, veřejné mínění se k němu staví různě.Kdo je to Michael Moore? Životopis Michael Moore, lidé, osobnosti z politika

Základní údaje o osobě Michael Moore

Národnost: USA
Datum narození: 23. dubna 1954
Místo narození: Flint

Zaujala vás biografie osobnosti Michael Moore? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Fair play? Vzpomněli byste si co znamená slovo Metabolismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Infantilismus? Víte co je Apraxie?

Klíčová slova: termín, odborný výraz, kdo to je, co je to Michael Moore?, politika, informace, význam, co znamená, kdo je Michael Moore?, popis, Michael Moore, pojem, heslo, význam pojmu, synonymum, slovo

Pojem Michael Moore je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michael Moore ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Michael Moore ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Michael Moore v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Michael Moore ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Moore například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Michael Moore? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Michael Moore? Kdo to byl Michael Moore? Kdy se narodil Michael Moore? Kde se narodil Michael Moore? Michael Moore se nachází v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Michael Moore dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Moore i v jiné kategorii než je politika.