Kdo je to?
Kdo je Michael Moore? Životopis Michael Moore, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Michael Moore

Kdo je Michael Moore? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politika

Michael Moore neboli Michael Francis Moore je režisér, producent, scénárista a spisovatel. Zaměřuje se na filmové eseje, jejichž tématy jsou problémy současné společnosti. Kritizuje například americký systém zdravotnictví, ozbrojené násilí, zásahy průmyslu a člověka do přírody.
Je jedním z nejznámějších dokumentaristů a byl zařazen mezi 100 nejvlivnějších lidí světa. Michael Moore bývá obviňován z podvratné a levicové činnosti, veřejné mínění se k němu staví různě.Kdo je Michael Moore? Životopis Michael Moore, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Hlavní data o osobě Michael Moore

Národnost: americká
Datum narození: 23. dubna 1954
Místo narození: Flint, Michigan, USA

Tento text (Michael Moore) můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Meandr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Metastáza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Resin? Znáte termín Přetlak?

Klíčová slova: vysvětlení, osobnosti, osobnost, Michael Moore, narození, datum narození, popis, lexikon, život, politika, biografie, národnost, informace, kdy se narodil Michael Moore?, zajímavosti, kde se narodil Michael Moore?

Pojem Michael Moore je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Michael Moore ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Michael Moore ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Michael Moore ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Michael Moore na Google.cz

Najít výraz Michael Moore na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Moore například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Michael Moore? Stručná biografie

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Michael Moore? Kdy se narodil Michael Moore? Kde se narodil Michael Moore? Michael Moore je v kategorii Politika

Kategorie politika, náčelnice štábu, michael Moore, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Michael Moore kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Moore i v jiné kategorii než je politika.