Kdo je to?
Kdo je to Michael Moore? Životopis Michael Moore, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Michael Moore?

Kdo je to Michael Moore? Stručný životopis

Michael Moore neboli Michael Francis Moore je režisér, producent, scénárista a spisovatel. Zaměřuje se na filmové eseje, jejichž tématy jsou problémy současné společnosti. Kritizuje například americký systém zdravotnictví, ozbrojené násilí, zásahy průmyslu a člověka do přírody.
Je jedním z nejznámějších dokumentaristů a byl zařazen mezi 100 nejvlivnějších lidí světa. Michael Moore bývá obviňován z podvratné a levicové činnosti, veřejné mínění se k němu staví různě.Kdo je to Michael Moore? Životopis Michael Moore, lidé, osobnosti z politika

Hlavní informace o osobě Michael Moore

Národnost: USA
Datum narození: 23. dubna 1954
Místo narození: Flint

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michael Moore sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Fair play? Znáte pojem Wallpaper? Vzpomněli byste si co označuje výraz Infantilismus? Vzpomenete si na definici slova Cibulačka?

Klíčová slova: popis, význam slova, popis, pojem, odborný výraz, synonymum, přesný význam, kdo to je, heslo, formulace, definice, slovo, vysvětlení, politika, lexikon, informace

Pojem Michael Moore je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Michael Moore v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Michael Moore na Google.cz

Zkusit najít frázi Michael Moore ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michael Moore ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Moore například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michael Moore

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Michael Moore? Kdo to byl Michael Moore? Kdy se narodil Michael Moore? Kde se narodil Michael Moore? Michael Moore se nachází v sekci politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Michael Moore řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Moore i v jiné kategorii než je politika.