Kdo je to?
Kdo je Michael Moore? Životopis Michael Moore, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Michael Moore?

Kdo je Michael Moore? Životopis, informace, biografie, politika

Michael Moore neboli Michael Francis Moore je režisér, producent, scénárista a spisovatel. Zaměřuje se na filmové eseje, jejichž tématy jsou problémy současné společnosti. Kritizuje například americký systém zdravotnictví, ozbrojené násilí, zásahy průmyslu a člověka do přírody.
Je jedním z nejznámějších dokumentaristů a byl zařazen mezi 100 nejvlivnějších lidí světa. Michael Moore bývá obviňován z podvratné a levicové činnosti, veřejné mínění se k němu staví různě.Kdo je Michael Moore? Životopis Michael Moore, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní údaje o osobě Michael Moore

Národnost: americká
Datum narození: 23. dubna 1954
Místo narození: Flint, Michigan, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Michael Moore s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Dadaismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Halal? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spála? Znáte termín Kyretáž?

Klíčová slova: lexikon, místo narození, kdo je Michael Moore?, biografie, politika, vysvětlení, osobnost, Michael Moore, politika, osobnosti, národnost, kdy se narodil Michael Moore?, narození, životopis, kde se narodil Michael Moore?, popis

Pojem Michael Moore je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Michael Moore v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Michael Moore ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Michael Moore ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Michael Moore ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Michael Moore na Google obrázcích

Najít heslo Michael Moore ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Moore například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michael Moore

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Michael Moore? Kdy se narodil Michael Moore? Kde se narodil Michael Moore? Michael Moore se nachází v sekci Politika

Text vytvořen pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Michael Moore dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Moore i v jiné kategorii než je politika.