Kdo je to?
Kdo je Michael Moore? Životopis Michael Moore, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Michael Moore?

Kdo je Michael Moore? Životopis, informace, biografie, politika

Michael Moore neboli Michael Francis Moore je režisér, producent, scénárista a spisovatel. Zaměřuje se na filmové eseje, jejichž tématy jsou problémy současné společnosti. Kritizuje například americký systém zdravotnictví, ozbrojené násilí, zásahy průmyslu a člověka do přírody.
Je jedním z nejznámějších dokumentaristů a byl zařazen mezi 100 nejvlivnějších lidí světa. Michael Moore bývá obviňován z podvratné a levicové činnosti, veřejné mínění se k němu staví různě.Kdo je Michael Moore? Životopis Michael Moore, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní informace o osobě Michael Moore

Národnost: americká
Datum narození: 23. dubna 1954
Místo narození: Flint, Michigan, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Michael Moore? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Dadaismus? Víte co je Dlouhodobý majetek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fax? Vzpomněli byste si co označuje výraz Imigrace?

Klíčová slova: kdo je Michael Moore?, politika, kde se narodil Michael Moore?, život, Michael Moore, místo narození, wiki, popis, narození, zajímavosti, vysvětlení, wikipedie, politika, Michael Moore, lexikon, osobnosti

Pojem Michael Moore je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Michael Moore

Hledat videa s názvem Michael Moore na Youtube

Zkusit najít výraz Michael Moore na Google.cz

Hledat frázi Michael Moore ve Wikipedii

Vyhledat heslo Michael Moore ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Moore například ve Wikislovníku, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Michael Moore?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michael Moore? Kdy se narodil Michael Moore? Kde se narodil Michael Moore? Michael Moore je v kategorii Politika

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Michael Moore třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Moore i v jiné kategorii než je politika.