Kdo je to?
Kdo je to Boccista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Boccista? Lidé, sport

Kdo je to Boccista?

Co znamená a jaký je význam slova Boccista?

Boccista je handicapovaný sportovec, který se věnuje sportu boccia. Účastní se ho sportovci, kteří jsou upoutáni na invalidní vozík. Bocciu hrají jednotlivci či dvou- až tříčlenné smíšené týmy. Sportovec má k dispozici šest míčků a cílem hry je umístit je hodem co nejblíže bílému středovému míčku.
Boccia má několik kategorií odstupňovaných podle závažnosti postižení daných sportovců.
Boccia je sportem, ve kterém se soutěží na paralympijských hrách, ale nemá alternativu na olympijských hrách.Kdo je to Boccista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Boccista? Lidé, sport

Líbí se vám definice kdo je to Boccista? Pak se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Dokumentární platba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fejt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Krov? Víte co je Hypnóza?

Klíčová slova: formulace, co znamená, význam pojmu, pojem, Boccista, wiki, význam, slovo, odborný výraz, význam slova, sport, termín, přesný výraz, etymologie, wikipedie, heslo

Pojem Boccista je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Boccista na Google obrázcích

Zkusit najít Boccista ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Boccista ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Boccista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Boccista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Boccista například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Boccista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Boccista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Boccista? Definice pojmu Boccista patří do kategorie Sport

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Boccista hledat i v jiných kategoriích (než sport).