Kdo je to?
Kdo je to Boccista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Boccista? Lidé, sport

Boccista

Co znamená a jaký je význam slova Boccista?

Boccista je handicapovaný sportovec, který se věnuje sportu boccia. Účastní se ho sportovci, kteří jsou upoutáni na invalidní vozík. Bocciu hrají jednotlivci či dvou- až tříčlenné smíšené týmy. Sportovec má k dispozici šest míčků a cílem hry je umístit je hodem co nejblíže bílému středovému míčku.
Boccia má několik kategorií odstupňovaných podle závažnosti postižení daných sportovců.
Boccia je sportem, ve kterém se soutěží na paralympijských hrách, ale nemá alternativu na olympijských hrách.Kdo je to Boccista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Boccista? Lidé, sport

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Nestea? Víte co je Ramen? Vzpomněli byste si co znamená slovo Křemelina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Erteple?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, sport, etymologie, lexikon, význam pojmu, definice, wiki, odborný výraz, pojem, vysvětlení, co znamená, formulace, slovo, termín, popis

Pojem Boccista je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Boccista v následujících vyhledávačích

Najít termín Boccista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Boccista ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Boccista ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Boccista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Boccista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Boccista například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Boccista, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Boccista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Boccista? Definice pojmu Boccista patří do kategorie Sport

Kategorie sport, házenkář, boccista, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci sport.