Kdo je to?
Kdo je to Osvětlovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Osvětlovač? Lidé, profese

Kdo je to Osvětlovač?

Jaký je význam slova Osvětlovač? Co to znamená?

Osvětlovač se stará o celkové řízení scénického osvětlení. Spolupracuje s kameramanem a společně zařizují a dohlížejí na osvětlování jednotlivých scén.
Osvětlovač podává návrh na provedení osvětlení po technické stránce, je vedoucím celého osvětlovacího týmu. Řídí a organizuje jeho práci, zodpovídá za přípravu i likvidační práce a bezpečnost celého provedení. Určuje odpovídající ochranu před dotykovým napětím. Při své práci musí zohlednit prostředí a typ prostoru.Kdo je to Osvětlovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Osvětlovač? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Osvětlovač s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Syntaktická chyba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lečo? Pamatujete si definici pojmu Nevědomí? Znáte termín Prdelačka?

Klíčová slova: synonymum, profese, termín, definice, vysvětlení, Osvětlovač, wikipedie, lexikon, popis, formulace, co znamená, Osvětlovač, informace, odborný výraz, heslo, význam pojmu

Pojem Osvětlovač je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít výraz Osvětlovač ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Osvětlovač ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Osvětlovač ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Osvětlovač na Google.cz

Vyhledat slovo Osvětlovač na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Osvětlovač například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Osvětlovač? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Osvětlovač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Osvětlovač? Definice pojmu Osvětlovač je v kategorii Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, text, definici, dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Profese.