Kdo je to?
Kdo je to Osvětlovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Osvětlovač? Lidé, profese

Kdo je to Osvětlovač?

Co znamená a jaký je význam slova Osvětlovač?

Osvětlovač se stará o celkové řízení scénického osvětlení. Spolupracuje s kameramanem a společně zařizují a dohlížejí na osvětlování jednotlivých scén.
Osvětlovač podává návrh na provedení osvětlení po technické stránce, je vedoucím celého osvětlovacího týmu. Řídí a organizuje jeho práci, zodpovídá za přípravu i likvidační práce a bezpečnost celého provedení. Určuje odpovídající ochranu před dotykovým napětím. Při své práci musí zohlednit prostředí a typ prostoru.Kdo je to Osvětlovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Osvětlovač? Lidé, profese

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Syntaktická chyba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Server? Pamatujete si definici pojmu Kybernetika? Víte co je Zima?

Klíčová slova: definice, lexikon, přesný výraz, co znamená, přesný význam, slovo, odborný výraz, pojem, profese, Osvětlovač, význam pojmu, wikipedie, heslo, wiki, vysvětlení, význam

Pojem Osvětlovač je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít Osvětlovač ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Osvětlovač ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Osvětlovač ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Osvětlovač ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Osvětlovač v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Osvětlovač například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Osvětlovač

Nyní již víte Kdo je to Osvětlovač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Osvětlovač? Definice pojmu Osvětlovač se nachází v kategorii Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, výraznapříklad na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Osvětlovač hledat i v jiných kategoriích (než profese).