Kdo je to?
Kdo je to Osvětlovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Osvětlovač? Lidé, profese

Kdo je to Osvětlovač?

Co znamená a jaký je význam slova Osvětlovač?

Osvětlovač se stará o celkové řízení scénického osvětlení. Spolupracuje s kameramanem a společně zařizují a dohlížejí na osvětlování jednotlivých scén.
Osvětlovač podává návrh na provedení osvětlení po technické stránce, je vedoucím celého osvětlovacího týmu. Řídí a organizuje jeho práci, zodpovídá za přípravu i likvidační práce a bezpečnost celého provedení. Určuje odpovídající ochranu před dotykovým napětím. Při své práci musí zohlednit prostředí a typ prostoru.Kdo je to Osvětlovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Osvětlovač? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Osvětlovač? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Syntaktická chyba? Znáte termín Klinická studie? Pamatujete si definici pojmu VoIP? Víte, co je to Keloidní jizva?

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, definice, wikipedie, lexikon, přesný výraz, pojem, etymologie, synonymum, co znamená, přesný výraz, wiki, termín, odborný výraz, popis, profese

Pojem Osvětlovač je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Osvětlovač na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Osvětlovač ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Osvětlovač ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Osvětlovač ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Osvětlovač na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Osvětlovač například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Osvětlovač

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Osvětlovač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Osvětlovač? Definice pojmu Osvětlovač se nachází v kategorii Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.