Kdo je to?
Kdo je to, byl Osvětlovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osvětlovač? Lidé, profese

Kdo je to Osvětlovač?

Jaký je význam slova Osvětlovač? Co to znamená?

Osvětlovač se stará o celkové řízení scénického osvětlení. Spolupracuje s kameramanem a společně zařizují a dohlížejí na osvětlování jednotlivých scén.
Osvětlovač podává návrh na provedení osvětlení po technické stránce, je vedoucím celého osvětlovacího týmu. Řídí a organizuje jeho práci, zodpovídá za přípravu i likvidační práce a bezpečnost celého provedení. Určuje odpovídající ochranu před dotykovým napětím. Při své práci musí zohlednit prostředí a typ prostoru.Kdo je to, byl Osvětlovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osvětlovač? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Osvětlovač? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Webinář? Vzpomenete si na definici slova Kyfóza? Pamatujete si definici pojmu Ontologie? Vzpomněli byste si na význam slova Lambda sonda?

Klíčová slova: profese, popis, wiki, vysvětlení, popis, lexikon, pojem, přesný výraz, slovo, Osvětlovač, původ slova, kdo to je, termín, formulace, význam, odborný výraz

Pojem Osvětlovač je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Osvětlovač ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Osvětlovač na Youtube

Hledat slovo Osvětlovač ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Osvětlovač ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Osvětlovač například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Osvětlovač

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Osvětlovač? Kdo to byl Osvětlovač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Osvětlovač? Definice pojmu Osvětlovač patří do sekce profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).