Kdo je to?
Kdo je Jana Paulová? Životopis Jana Paulová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Jana Paulová?

Kdo je Jana Paulová? Životopis, informace, biografie, herectví

Jana Paulová je všestranně nadaná herečka a zpěvačka. Ztvárňuje divadelní i filmové role, píše knihy a koncertuje. Je absolventkou DAMU, po studiu působila v divadle Semafor. Pěveckou roli hrála v muzikálu Cikáni jdou do nebe v Hudebním divadle Karlín. Nejčastěji vystupuje v Divadle Kalich, například v komediích Natěrač nebo Drahoušci, kde vytvořila dvojici s Pavlem Zedníčkem.
Jana Paulová má i svůj vlastní hudební projekt A proč ne, vydala i album téhož jména. Je autorkou knihy cestovatelských zážitků Jak běžet z kopce. Z filmů lze uvést například Kameňák, sitcom Nováci, filmy Havárie či Druhý tah pěšcem a řadu dalších.Kdo je Jana Paulová? Životopis Jana Paulová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Jana Paulová

Národnost: česká
Datum narození: 19.2.1955
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Jana Paulová? Pak se podělte s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Permakultura? Znáte termín Fantasy? Vzpomněli byste si co znamená slovo Anotace? Víte, co je to Osoba blízká?

Klíčová slova: popis, zajímavosti, kdo je Jana Paulová?, herectví, wikipedie, Jana Paulová, kde se narodila Jana Paulová?, osobnosti, herectví, Jana Paulová, místo narození, životopis, vysvětlení, kdy se narodila Jana Paulová?, národnost, datum narození

Pojem Jana Paulová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat frázi Jana Paulová na Google.cz

Hledat frázi Jana Paulová na Google obrázcích

Hledat slovo Jana Paulová ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Jana Paulová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Jana Paulová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Paulová například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jana Paulová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jana Paulová? Kdy se narodila Jana Paulová? Kde se narodila Jana Paulová? Jana Paulová je v sekci Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jana Paulová třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Paulová i v jiné kategorii než je herectví.