Kdo je to?
Kdo je to Jana Paulová? Životopis Jana Paulová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jana Paulová?

Kdo je to Jana Paulová? Stručný životopis

Jana Paulová je všestranně nadaná herečka a zpěvačka. Ztvárňuje divadelní i filmové role, píše knihy a koncertuje. Je absolventkou DAMU, po studiu působila v divadle Semafor. Pěveckou roli hrála v muzikálu Cikáni jdou do nebe v Hudebním divadle Karlín. Nejčastěji vystupuje v Divadle Kalich, například v komediích Natěrač nebo Drahoušci, kde vytvořila dvojici s Pavlem Zedníčkem.
Jana Paulová má i svůj vlastní hudební projekt A proč ne, vydala i album téhož jména. Je autorkou knihy cestovatelských zážitků Jak běžet z kopce. Z filmů lze uvést například Kameňák, sitcom Nováci, filmy Havárie či Druhý tah pěšcem a řadu dalších.Kdo je to Jana Paulová? Životopis Jana Paulová, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Jana Paulová

Národnost: česká
Datum narození: 19.2.1955
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Jana Paulová? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova AGROFERT? Víte co je Žahour? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sangria? Vzpomněli byste si co označuje výraz Audit?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Jana Paulová?, přesný význam, význam slova, lexikon, slovo, co je to Jana Paulová?, Jana Paulová, termín, synonymum, odborný výraz, herectví, význam pojmu, etymologie, formulace, původ slova

Pojem Jana Paulová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat výraz Jana Paulová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Jana Paulová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Jana Paulová ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Jana Paulová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Paulová například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Jana Paulová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jana Paulová? Kdo to byl Jana Paulová? Kdy se narodil Jana Paulová? Kde se narodil Jana Paulová? Jana Paulová patří do sekce herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jana Paulová například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Paulová i v jiné kategorii než je herectví.