Kdo je to?
Kdo je to Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Levoboček? Lidé, vztahy

Kdo je to Levoboček?

Jaký je význam slova Levoboček? Co to znamená?

Levoboček čili zrozený z levého boku je jedno z označení nemanželského potomka. Jiné, hrubší označení pro nemanželské děti je také bastard nebo parchant. Levobočci byli děti nelegitimní, tedy zplozené protiprávně.
Jednalo – li se o děti vysoké šlechty, nemohli tito potomci dědit a neměli nárok na šlechtický titul. Legalizace byla možná přijetím dítěte za vlastní.Kdo je to Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Levoboček? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Levoboček s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je FAQ? Víte, co je to Minerál? Rozumíte pojmu Sociální bydlení? Rozumíte pojmu Terina?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, pojem, původ slova, Levoboček, informace, wiki, formulace, lexikon, wikipedie, slovo, heslo, co znamená, vztahy, Levoboček, přesný výraz

Pojem Levoboček je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat termín Levoboček na Google obrázcích

Zkusit najít Levoboček ve Wikipedii

Najít slovo Levoboček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Levoboček ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Levoboček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Levoboček například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Levoboček

Právě jste zjistili Kdo je to Levoboček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Levoboček? Definice pojmu Levoboček se nachází v kategorii Vztahy

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme vyhledat výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Vztahy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.