Kdo je to?
Kdo je to Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Levoboček? Lidé, vztahy

Kdo je to Levoboček?

Jaký je význam slova Levoboček? Co to znamená?

Levoboček čili zrozený z levého boku je jedno z označení nemanželského potomka. Jiné, hrubší označení pro nemanželské děti je také bastard nebo parchant. Levobočci byli děti nelegitimní, tedy zplozené protiprávně.
Jednalo – li se o děti vysoké šlechty, nemohli tito potomci dědit a neměli nárok na šlechtický titul. Legalizace byla možná přijetím dítěte za vlastní.Kdo je to Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Levoboček? Lidé, vztahy

Sdílejte text pojmu Levoboček s ostatními na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je FAQ? Pamatujete si definici pojmu Jmenovatel? Rozumíte pojmu Souřadné slovo? Vzpomněli byste si co znamená slovo URL adresa?

Klíčová slova: Levoboček, význam, wikipedie, Levoboček, termín, přesný význam, vztahy, význam slova, etymologie, přesný výraz, wiki, informace, co znamená, význam pojmu, slovo, původ slova

Pojem Levoboček je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Levoboček v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Levoboček ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Levoboček ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Levoboček na Youtube

Vyhledat termín Levoboček ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Levoboček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Levoboček například v Google obrázcích, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Levoboček, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Levoboček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Levoboček? Definice pojmu Levoboček se nachází v kategorii Vztahy

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete se pokusit také najít informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vztahy).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.