Kdo je to?
Kdo je to, byl Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Levoboček? Lidé, vztahy

Kdo je to Levoboček?

Jaký je význam slova Levoboček? Co to znamená?

Levoboček čili zrozený z levého boku je jedno z označení nemanželského potomka. Jiné, hrubší označení pro nemanželské děti je také bastard nebo parchant. Levobočci byli děti nelegitimní, tedy zplozené protiprávně.
Jednalo – li se o děti vysoké šlechty, nemohli tito potomci dědit a neměli nárok na šlechtický titul. Legalizace byla možná přijetím dítěte za vlastní.Kdo je to, byl Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Levoboček? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Levoboček? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je FAQ? Vzpomenete si na definici slova Outdoor? Rozumíte pojmu Rakytník? Vzpomněli byste si na význam slova Badoo?

Klíčová slova: popis, vztahy, význam, popis, význam slova, kdo to je, co je to Levoboček?, formulace, etymologie, kdo je Levoboček?, význam pojmu, Levoboček, definice, odborný výraz, slovo, wiki

Pojem Levoboček je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Levoboček ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Levoboček na Google.cz

Hledat frázi Levoboček ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Levoboček ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Levoboček například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Levoboček

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Levoboček? Kdo to byl Levoboček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Levoboček? Definice pojmu Levoboček patří do sekce vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vztahy).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.