Kdo je to?
Kdo je to Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Levoboček? Lidé, vztahy

Kdo je to Levoboček?

Co znamená a jaký je význam slova Levoboček?

Levoboček čili zrozený z levého boku je jedno z označení nemanželského potomka. Jiné, hrubší označení pro nemanželské děti je také bastard nebo parchant. Levobočci byli děti nelegitimní, tedy zplozené protiprávně.
Jednalo – li se o děti vysoké šlechty, nemohli tito potomci dědit a neměli nárok na šlechtický titul. Legalizace byla možná přijetím dítěte za vlastní.Kdo je to Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Levoboček? Lidé, vztahy

Definici pojmu Levoboček sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Linon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Halloumi? Rozumíte pojmu SSD disk? Víte co je Modlitba?

Klíčová slova: wikipedie, přesný výraz, pojem, původ slova, etymologie, popis, termín, vztahy, význam, wiki, význam slova, vysvětlení, vztahy, co znamená, odborný výraz, definice

Pojem Levoboček je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Levoboček v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Levoboček ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Levoboček ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Levoboček na Youtube

Zkusit najít slovo Levoboček ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Levoboček ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Levoboček například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Levoboček, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Levoboček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Levoboček? Definice pojmu Levoboček je v kategorii Vztahy

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vztahy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.