Kdo je to?
Kdo je to, byl Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Levoboček? Lidé, vztahy

Kdo je to Levoboček?

Jaký je význam slova Levoboček? Co to znamená?

Levoboček čili zrozený z levého boku je jedno z označení nemanželského potomka. Jiné, hrubší označení pro nemanželské děti je také bastard nebo parchant. Levobočci byli děti nelegitimní, tedy zplozené protiprávně.
Jednalo – li se o děti vysoké šlechty, nemohli tito potomci dědit a neměli nárok na šlechtický titul. Legalizace byla možná přijetím dítěte za vlastní.Kdo je to, byl Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Levoboček? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Levoboček? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je FAQ? Znáte termín Swag? Rozumíte pojmu Rakytník? Víte, co je to Dna?

Klíčová slova: co znamená, slovo, původ slova, etymologie, lexikon, co je to Levoboček?, synonymum, vztahy, popis, definice, vysvětlení, význam pojmu, termín, Levoboček, pojem, odborný výraz

Pojem Levoboček je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Levoboček

Vyhledat heslo Levoboček ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Levoboček na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Levoboček ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Levoboček ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Levoboček například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Levoboček, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Levoboček? Kdo to byl Levoboček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Levoboček? Definice pojmu Levoboček je v kategorii vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Levoboček i v jiné sekci než v vztahy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.