Kdo je to?
Kdo je to, byl Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Levoboček? Lidé, vztahy

Kdo je to Levoboček?

Jaký je význam slova Levoboček? Co to znamená?

Levoboček čili zrozený z levého boku je jedno z označení nemanželského potomka. Jiné, hrubší označení pro nemanželské děti je také bastard nebo parchant. Levobočci byli děti nelegitimní, tedy zplozené protiprávně.
Jednalo – li se o děti vysoké šlechty, nemohli tito potomci dědit a neměli nárok na šlechtický titul. Legalizace byla možná přijetím dítěte za vlastní.Kdo je to, byl Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Levoboček? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Levoboček sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Kalibrace? Vzpomenete si na definici slova Opruzenina? Rozumíte pojmu Ganache? Vzpomněli byste si na význam slova Halucinace?

Klíčová slova: informace, význam, přesný výraz, synonymum, heslo, lexikon, vztahy, co znamená, původ slova, termín, odborný výraz, etymologie, přesný význam, popis, slovo, vysvětlení

Pojem Levoboček je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Levoboček v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Levoboček ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Levoboček na Youtube

Zkusit najít frázi Levoboček ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Levoboček ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Levoboček například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Levoboček, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Levoboček? Kdo to byl Levoboček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Levoboček? Definice pojmu Levoboček se nachází v sekci vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vztahy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.