Kdo je to?
Kdo je to, byl Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Levoboček? Lidé, vztahy

Kdo je to Levoboček?

Jaký je význam slova Levoboček? Co to znamená?

Levoboček čili zrozený z levého boku je jedno z označení nemanželského potomka. Jiné, hrubší označení pro nemanželské děti je také bastard nebo parchant. Levobočci byli děti nelegitimní, tedy zplozené protiprávně.
Jednalo – li se o děti vysoké šlechty, nemohli tito potomci dědit a neměli nárok na šlechtický titul. Legalizace byla možná přijetím dítěte za vlastní.Kdo je to, byl Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Levoboček? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Levoboček s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Orgonit? Vzpomněli byste si na význam slova Windows defender? Rozumíte pojmu Hanopis? Znáte definici termínu Karuselový podvod?

Klíčová slova: co znamená, heslo, popis, význam slova, formulace, význam pojmu, etymologie, přesný výraz, pojem, definice, přesný význam, původ slova, wiki, Levoboček, co je to Levoboček?, kdo je Levoboček?

Pojem Levoboček je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Levoboček ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Levoboček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Levoboček ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Levoboček na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Levoboček například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Levoboček? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Levoboček? Kdo to byl Levoboček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Levoboček? Definice pojmu Levoboček je v sekci vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Levoboček i v jiné sekci než je kategorie vztahy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.