Kdo je to?
Kdo je to, byl Altistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altistka? Lidé, hudba

Kdo je to Altistka?

Jaký je význam slova Altistka? Co to znamená?

Altistka je zpěvačka s hlubokým ženským hlasem, altem.Kdo je to, byl Altistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altistka? Lidé, hudba

Líbí se vám definice kdo je to Altistka? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu SWOT? Znáte termín Sukralóza? Znáte termín Antisemitismus? Víte, co je to Oliva?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, přesný význam, význam, význam pojmu, popis, kdo je Altistka?, význam slova, heslo, informace, původ slova, definice, popis, kdo to je, hudba, co je to Altistka?

Pojem Altistka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Altistka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Altistka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Altistka na Google.cz

Hledat frázi Altistka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Altistka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Altistka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Altistka? Kdo to byl Altistka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Altistka? Definice pojmu Altistka je v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hudba).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?