Kdo je to?
Kdo je to, byl Altistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altistka? Lidé, hudba

Kdo je to Altistka?

Jaký je význam slova Altistka? Co to znamená?

Altistka je zpěvačka s hlubokým ženským hlasem, altem.Kdo je to, byl Altistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altistka? Lidé, hudba

Definici slova Altistka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu SWOT? Vzpomněli byste si co znamená slovo Burčák? Znáte termín Antisemitismus? Víte co je Permafrost?

Klíčová slova: vysvětlení, Altistka, kdo to je, wiki, původ slova, popis, kdo je Altistka?, informace, odborný výraz, definice, význam slova, termín, přesný význam, popis, význam pojmu, synonymum

Pojem Altistka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat heslo Altistka ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Altistka na Youtube

Zkusit najít frázi Altistka ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Altistka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Altistka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Altistka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Altistka? Kdo to byl Altistka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Altistka? Definice pojmu Altistka se nachází v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Altistka i v jiné sekci než v hudba.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?