Kdo je to?
Kdo je to Martin Maxa? Životopis Martin Maxa, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Martin Maxa?

Kdo je to Martin Maxa? Stručný životopis

Martin Maxa, původním jménem Ivan Varga, je zpěvák, také skladatel, kytarista a moderátor. Absolvoval studia na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK a nějaký čas jako učitel i působil. Patří k zakladatelům kapely Náhodná sešlost, se kterou i nadále vystupuje. Zpívá také v muzikálech a na akcích politických uskupení.
Martin Maxa vynikl i jako malíř, kde byl původně úspěšnější než jako hudebník, a to především v zahraničí. Zapojil se i do politiky jako kandidát do Senátu. Získal také ocenění Zlatý slavík.Kdo je to Martin Maxa? Životopis Martin Maxa, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Martin Maxa

Národnost: česká
Datum narození: 15. března 1961
Místo narození: Most

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Martin Maxa? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Vyhřezlá ploténka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Postulát? Vzpomněli byste si co znamená slovo Osteoporóza? Víte co je Nádivka?

Klíčová slova: původ slova, popis, wiki, popis, kdo je Martin Maxa?, slovo, co znamená, přesný výraz, definice, význam pojmu, kdo to je, význam slova, termín, vysvětlení, hudba, Martin Maxa

Pojem Martin Maxa je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo Martin Maxa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Martin Maxa ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Martin Maxa na Youtube

Hledat frázi Martin Maxa ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Maxa například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Martin Maxa?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Maxa? Kdo to byl Martin Maxa? Kdy se narodil Martin Maxa? Kde se narodil Martin Maxa? Martin Maxa je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Martin Maxa dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Maxa i v jiné kategorii než je hudba.