Kdo je to?
Kdo je to Martin Maxa? Životopis Martin Maxa, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Martin Maxa?

Kdo je to Martin Maxa? Stručný životopis

Martin Maxa, původním jménem Ivan Varga, je zpěvák, také skladatel, kytarista a moderátor. Absolvoval studia na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK a nějaký čas jako učitel i působil. Patří k zakladatelům kapely Náhodná sešlost, se kterou i nadále vystupuje. Zpívá také v muzikálech a na akcích politických uskupení.
Martin Maxa vynikl i jako malíř, kde byl původně úspěšnější než jako hudebník, a to především v zahraničí. Zapojil se i do politiky jako kandidát do Senátu. Získal také ocenění Zlatý slavík.Kdo je to Martin Maxa? Životopis Martin Maxa, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Martin Maxa

Národnost: česká
Datum narození: 15. března 1961
Místo narození: Most

Popis osobnosti Martin Maxa můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Outdoor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Entalpie? Vzpomněli byste si co znamená slovo USB hub? Víte co je Finanční leasing?

Klíčová slova: odborný výraz, popis, synonymum, význam, původ slova, lexikon, význam slova, Martin Maxa, kdo to je, heslo, informace, hudba, přesný výraz, slovo, přesný význam, pojem

Pojem Martin Maxa je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Martin Maxa ve Wikislovníku

Najít heslo Martin Maxa ve Wikipedii

Vyhledat heslo Martin Maxa ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Martin Maxa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Maxa například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Martin Maxa?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Martin Maxa? Kdo to byl Martin Maxa? Kdy se narodil Martin Maxa? Kde se narodil Martin Maxa? Martin Maxa patří do sekce hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Martin Maxa kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Maxa i v jiné kategorii než je hudba.