Kdo je to?
Kdo je to Martin Maxa? Životopis Martin Maxa, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Martin Maxa?

Kdo je to Martin Maxa? Stručný životopis

Martin Maxa, původním jménem Ivan Varga, je zpěvák, také skladatel, kytarista a moderátor. Absolvoval studia na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK a nějaký čas jako učitel i působil. Patří k zakladatelům kapely Náhodná sešlost, se kterou i nadále vystupuje. Zpívá také v muzikálech a na akcích politických uskupení.
Martin Maxa vynikl i jako malíř, kde byl původně úspěšnější než jako hudebník, a to především v zahraničí. Zapojil se i do politiky jako kandidát do Senátu. Získal také ocenění Zlatý slavík.Kdo je to Martin Maxa? Životopis Martin Maxa, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Martin Maxa

Národnost: česká
Datum narození: 15. března 1961
Místo narození: Most

Tento text (Martin Maxa) můžete samozřejmě sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Visegrádská čtyřka? Víte, co je to Pařížská káva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pálení žáhy? Rozumíte pojmu Mobogenie?

Klíčová slova: informace, kdo je Martin Maxa?, popis, odborný výraz, lexikon, co znamená, původ slova, vysvětlení, Martin Maxa, význam pojmu, co je to Martin Maxa?, význam, termín, popis, význam slova, formulace

Pojem Martin Maxa je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Martin Maxa zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Martin Maxa ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Martin Maxa ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Martin Maxa na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Maxa ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Maxa například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Maxa

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Martin Maxa? Kdo to byl Martin Maxa? Kdy se narodil Martin Maxa? Kde se narodil Martin Maxa? Martin Maxa je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Martin Maxa např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Maxa i v jiné kategorii než je hudba.