Kdo je to?
Kdo je to Recepční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Recepční? Lidé, profese

Recepční

Jaký je význam slova Recepční? Co to znamená?

Recepční je vedoucí recepce a je odpovědná za její provoz. Hlavní náplní její práce je přijímání, uvítání a ohlášení příchozích osob i plánovaných návštěv. Každého návštěvníka zapíše do knihy návštěv, popřípadě mu vydá propustku pro návštěvníky.
Recepční také dokáže podat základní informace o firmě. Je administrativní pracovnicí, kromě některých administrativních prací také vyřizuje nebo přepojuje telefonáty.Kdo je to Recepční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Recepční? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Recepční můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Mandelbrotova množina? Pamatujete si definici pojmu Ústenka? Pamatujete si definici pojmu Windfall tax? Vzpomněli byste si co znamená slovo Antispyware?

Klíčová slova: etymologie, informace, termín, význam pojmu, heslo, wikipedie, slovo, vysvětlení, přesný výraz, profese, popis, význam slova, Recepční, wiki, původ slova, přesný význam

Pojem Recepční je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Recepční v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Recepční ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Recepční na Youtube

Hledat heslo Recepční ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Recepční ve Wikislovníku

Najít heslo Recepční na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Recepční například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Recepční, definice, vysvětlení pojmu

Teďka už zajisté víte Kdo je to Recepční? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Recepční? Definice pojmu Recepční je v sekci Profese

Kategorie profese, hudebník, recepční, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete také vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Recepční v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je profese.