Kdo je to?
Kdo je to, byl Recepční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Recepční? Lidé, profese

Kdo je to Recepční?

Co znamená a jaký je význam slova Recepční?

Recepční je vedoucí recepce a je odpovědná za její provoz. Hlavní náplní její práce je přijímání, uvítání a ohlášení příchozích osob i plánovaných návštěv. Každého návštěvníka zapíše do knihy návštěv, popřípadě mu vydá propustku pro návštěvníky.
Recepční také dokáže podat základní informace o firmě. Je administrativní pracovnicí, kromě některých administrativních prací také vyřizuje nebo přepojuje telefonáty.Kdo je to, byl Recepční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Recepční? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Recepční? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Zajišťovací příkaz? Rozumíte pojmu Tvořivost? Pamatujete si definici pojmu Sushi? Znáte pojem Břit?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, termín, význam pojmu, synonymum, kdo to je, wiki, heslo, Recepční, popis, profese, formulace, vysvětlení, význam, původ slova, co znamená

Pojem Recepční je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Recepční

Vyhledat slovo Recepční v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Recepční ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Recepční ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Recepční na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Recepční například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Recepční, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Recepční? Kdo to byl Recepční? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Recepční? Definice pojmu Recepční se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.