Kdo je to?
Kdo je to, byl Recepční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Recepční? Lidé, profese

Kdo je to Recepční?

Co znamená a jaký je význam slova Recepční?

Recepční je vedoucí recepce a je odpovědná za její provoz. Hlavní náplní její práce je přijímání, uvítání a ohlášení příchozích osob i plánovaných návštěv. Každého návštěvníka zapíše do knihy návštěv, popřípadě mu vydá propustku pro návštěvníky.
Recepční také dokáže podat základní informace o firmě. Je administrativní pracovnicí, kromě některých administrativních prací také vyřizuje nebo přepojuje telefonáty.Kdo je to, byl Recepční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Recepční? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Recepční? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Maligní? Rozumíte pojmu Skolióza? Pamatujete si definici pojmu Blockchain? Znáte pojem Defenestrace?

Klíčová slova: slovo, popis, wiki, kdo to je, pojem, popis, synonymum, kdo je Recepční?, heslo, definice, Recepční, formulace, termín, co znamená, původ slova, lexikon

Pojem Recepční je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Recepční ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Recepční ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Recepční na Youtube

Vyhledat pojem Recepční na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Recepční například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Recepční? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Recepční? Kdo to byl Recepční? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Recepční? Definice pojmu Recepční se nachází v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.