Kdo je to?
Kdo je David Gránský? Životopis David Gránský, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je David Gránský?

Kdo je David Gránský? Životopis, informace, biografie, herectví

David Gránský je mladý český herec, zpěvák a tanečník, působící také jako moderátor a dabér. Již při studiu hudebně dramatického oboru konzervatoře účinkoval v muzikálech, ztvárnil například jednu z rolí v muzikálu Bídníci. Byl také finalistou premiérové české verze reality show X-Factor. Zde získal pozornost a byly mu nabídnuty další menší role.
Vyniká také jako zpěvák a připravuje se na vydání sólové desky. David Gránský vystupuje na večírcích, plesech nebo diskotékách, často společně s taneční skupinou Static Up.Kdo je David Gránský? Životopis David Gránský, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě David Gránský

Národnost: česká
Datum narození: 11. března 1992
Místo narození: Znojmo

Tento text (David Gránský) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Mír? Víte co je Epilepsie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Halucinace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Brakická voda?

Klíčová slova: život, herectví, národnost, biografie, kde se narodil David Gránský?, wikipedie, místo narození, popis, wiki, narození, herectví, osobnost, vysvětlení, datum narození, kdo je David Gránský?, informace

Pojem David Gránský je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu David Gránský doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz David Gránský ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem David Gránský na Google obrázcích

Hledat termín David Gránský ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Gránský ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo David Gránský ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo David Gránský například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to David Gránský?

Nyní již víte Kdo je to David Gránský? Kdy se narodil David Gránský? Kde se narodil David Gránský? David Gránský je v kategorii Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka David Gránský například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Gránský i v jiné kategorii než je herectví.