Kdo je to?
Kdo je David Gránský? Životopis David Gránský, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je David Gránský?

Kdo je David Gránský? Životopis, informace, biografie, herectví

David Gránský je mladý český herec, zpěvák a tanečník, působící také jako moderátor a dabér. Již při studiu hudebně dramatického oboru konzervatoře účinkoval v muzikálech, ztvárnil například jednu z rolí v muzikálu Bídníci. Byl také finalistou premiérové české verze reality show X-Factor. Zde získal pozornost a byly mu nabídnuty další menší role.
Vyniká také jako zpěvák a připravuje se na vydání sólové desky. David Gránský vystupuje na večírcích, plesech nebo diskotékách, často společně s taneční skupinou Static Up.Kdo je David Gránský? Životopis David Gránský, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě David Gránský

Národnost: česká
Datum narození: 11. března 1992
Místo narození: Znojmo

Líbí se stručný životopis s osobou David Gránský? Pak se podělte s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Mír? Rozumíte pojmu Tržba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ovarium? Znáte pojem Kreativita?

Klíčová slova: wiki, národnost, David Gránský, narození, herectví, herectví, kde se narodil David Gránský?, osobnost, biografie, informace, životopis, místo narození, kdy se narodil David Gránský?, popis, život, kdo je David Gránský?

Pojem David Gránský je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu David Gránský doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo David Gránský ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz David Gránský ve Wikipedii

Najít výraz David Gránský ve vyhledávači Qwant

Najít výraz David Gránský ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Gránský ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo David Gránský například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to David Gránský?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to David Gránský? Kdy se narodil David Gránský? Kde se narodil David Gránský? David Gránský je v kategorii Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka David Gránský například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Gránský i v jiné kategorii než je herectví.