Kdo je to?
Kdo je to David Gránský? Životopis David Gránský, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to David Gránský?

Kdo je to David Gránský? Stručný životopis

David Gránský je mladý český herec, zpěvák a tanečník, působící také jako moderátor a dabér. Již při studiu hudebně dramatického oboru konzervatoře účinkoval v muzikálech, ztvárnil například jednu z rolí v muzikálu Bídníci. Byl také finalistou premiérové české verze reality show X-Factor. Zde získal pozornost a byly mu nabídnuty další menší role.
Vyniká také jako zpěvák a připravuje se na vydání sólové desky. David Gránský vystupuje na večírcích, plesech nebo diskotékách, často společně s taneční skupinou Static Up.Kdo je to David Gránský? Životopis David Gránský, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě David Gránský

Národnost: česká
Datum narození: 11. března 1992
Místo narození: Znojmo

Líbí se stručný životopis s osobou David Gránský? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Egocentrismus? Znáte termín Ekoterorismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Whatsapp? Víte, co je to Chucpe?

Klíčová slova: původ slova, slovo, odborný výraz, pojem, význam slova, heslo, význam, definice, co je to David Gránský?, co znamená, David Gránský, informace, vysvětlení, etymologie, význam pojmu, herectví

Pojem David Gránský je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu David Gránský zkuste tyto odkazy

Zkusit najít frázi David Gránský v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít David Gránský ve Wikipedii

Vyhledat výraz David Gránský ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín David Gránský ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo David Gránský například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je David Gránský? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to David Gránský? Kdo to byl David Gránský? Kdy se narodil David Gránský? Kde se narodil David Gránský? David Gránský je v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka David Gránský dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Gránský i v jiné kategorii než je herectví.