Kdo je to?
Kdo je to, byl Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hovado? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hovado?

Co znamená a jaký je význam slova Hovado?

Slovo hovado má čtyři významy. Hovado je oblíbená nadávka, synonymum ke slovu blbec. Slovo hovado dříve označovalo kus hovězího dobytka, resp. zdomácnělé zemědělské zvíře (ovce, krávy). V hovorové řeči se používá slovo hovado pro označení velké věci nebo zvířete (např. "podívej se, to není pes, to je hovado"). V neposlední řadě je hovado lidový název ováda bzikavky dešťové.Kdo je to, byl Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hovado? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hovado? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Alternátor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Počasí? Znáte pojem Šoková terapie? Víte co je Ionizátor?

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, odborný výraz, původ slova, synonymum, informace, co je to Hovado?, wiki, význam slova, formulace, heslo, vysvětlení, Hovado, přesný výraz, kdo je Hovado?, termín

Pojem Hovado je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Hovado v následujících zdrojích

Hledat frázi Hovado ve vyhledávači Yandex

Najít termín Hovado ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Hovado ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Hovado ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hovado například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hovado

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hovado? Kdo to byl Hovado? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hovado? Definice pojmu Hovado je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.