Kdo je to?
Kdo je to Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hovado? Lidé, hanlivé

Hovado

Jaký je význam slova Hovado? Co to znamená?

Slovo hovado má čtyři významy. Hovado je oblíbená nadávka, synonymum ke slovu blbec. Slovo hovado dříve označovalo kus hovězího dobytka, resp. zdomácnělé zemědělské zvíře (ovce, krávy). V hovorové řeči se používá slovo hovado pro označení velké věci nebo zvířete (např. "podívej se, to není pes, to je hovado"). V neposlední řadě je hovado lidový název ováda bzikavky dešťové.


Kdo je to Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hovado? Lidé, hanlivé

Sdílejte text pojmu Hovado s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Placebo? Znáte termín Elipsoid? Znáte pojem Menstruace? Víte, co je to Fasádní skoba?

Klíčová slova: synonymum, wikipedie, přesný výraz, formulace, odborný výraz, informace, význam pojmu, heslo, etymologie, Hovado, hanlivé, původ slova, Hovado, definice, slovo, co znamená

Pojem Hovado je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Hovado

Zkusit najít pojem Hovado ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Hovado ve Wikislovníku

Vyhledat termín Hovado na Google.cz

Hledat heslo Hovado ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Hovado na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hovado například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Hovado, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Hovado? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hovado? Definice pojmu Hovado se nachází v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, blázni, hovado, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Hovado i v jiné sekci než v hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.