Kdo je to?
Kdo je to, byl Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hovado? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hovado?

Co znamená a jaký je význam slova Hovado?

Slovo hovado má čtyři významy. Hovado je oblíbená nadávka, synonymum ke slovu blbec. Slovo hovado dříve označovalo kus hovězího dobytka, resp. zdomácnělé zemědělské zvíře (ovce, krávy). V hovorové řeči se používá slovo hovado pro označení velké věci nebo zvířete (např. "podívej se, to není pes, to je hovado"). V neposlední řadě je hovado lidový název ováda bzikavky dešťové.Kdo je to, byl Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hovado? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hovado s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Alternátor? Znáte termín ESP? Znáte pojem Šoková terapie? Víte, co je to Nylon?

Klíčová slova: termín, synonymum, popis, co znamená, definice, původ slova, přesný výraz, wiki, přesný význam, hanlivé, význam pojmu, popis, pojem, odborný výraz, význam, etymologie

Pojem Hovado je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín Hovado ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hovado ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Hovado ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Hovado v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hovado například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Hovado, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hovado? Kdo to byl Hovado? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hovado? Definice pojmu Hovado se nachází v sekci hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hovado v jiné sekci než hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.