Kdo je to?
Kdo je to, byl Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hovado? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hovado?

Co znamená a jaký je význam slova Hovado?

Slovo hovado má čtyři významy. Hovado je oblíbená nadávka, synonymum ke slovu blbec. Slovo hovado dříve označovalo kus hovězího dobytka, resp. zdomácnělé zemědělské zvíře (ovce, krávy). V hovorové řeči se používá slovo hovado pro označení velké věci nebo zvířete (např. "podívej se, to není pes, to je hovado"). V neposlední řadě je hovado lidový název ováda bzikavky dešťové.


Kdo je to, byl Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hovado? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hovado s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Anémie? Rozumíte pojmu Logistika? Znáte pojem Iritace? Znáte pojem Etologie?

Klíčová slova: kdo to je, odborný výraz, přesný význam, co je to Hovado?, informace, význam slova, kdo je Hovado?, Hovado, slovo, přesný výraz, co znamená, význam pojmu, etymologie, původ slova, formulace, termín

Pojem Hovado je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Hovado ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Hovado ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Hovado ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Hovado v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hovado například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hovado

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hovado? Kdo to byl Hovado? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hovado? Definice pojmu Hovado patří do sekce hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.