Kdo je to?
Kdo je to Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hovado? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hovado?

Jaký je význam slova Hovado? Co to znamená?

Slovo hovado má čtyři významy. Hovado je oblíbená nadávka, synonymum ke slovu blbec. Slovo hovado dříve označovalo kus hovězího dobytka, resp. zdomácnělé zemědělské zvíře (ovce, krávy). V hovorové řeči se používá slovo hovado pro označení velké věci nebo zvířete (např. "podívej se, to není pes, to je hovado"). V neposlední řadě je hovado lidový název ováda bzikavky dešťové.


Kdo je to Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hovado? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Přísudek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Doping? Znáte pojem Defenestrace? Víte co je Perkál?

Klíčová slova: hanlivé, termín, hanlivé, Hovado, význam, přesný výraz, Hovado, význam pojmu, co znamená, wikipedie, popis, přesný význam, synonymum, původ slova, wiki, etymologie

Pojem Hovado je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Hovado na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Hovado ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hovado ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Hovado ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Hovado ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hovado například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hovado

Právě jste zjistili Kdo je to Hovado? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hovado? Definice pojmu Hovado je v sekci Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.