Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Žbirka? Životopis Miroslav Žbirka, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Miroslav Žbirka?

Kdo je to Miroslav Žbirka? Stručný životopis

Miroslav Žbirka, řečený též Meky Žbirka, je zpěvák a skladatel slovenské národnosti. Jeho matka je Angličanka, Žbirka zpívá své písně v obou jazycích rodičů.
Je spoluzakladatelem skupiny Modus, která byla velmi úspěšná na Zlaté bratislavské lyře. Se svou další skupinou Limit se vydal na sólovou dráhu. Jako první Slovák získal Miroslav Žbirka Zlatého slavíka.Kdo je to Miroslav Žbirka? Životopis Miroslav Žbirka, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Miroslav Žbirka

Národnost: slovenská
Datum narození: 21. října 1952
Místo narození: Bratislava

Popis osobnosti Miroslav Žbirka můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Čatní? Víte, co je to Existenční minimum? Vzpomněli byste si co označuje výraz Svědomí? Rozumíte pojmu Touha?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, kdo je Miroslav Žbirka?, co je to Miroslav Žbirka?, formulace, popis, význam, význam slova, lexikon, význam pojmu, Miroslav Žbirka, kdo to je, termín, hudba, informace, vysvětlení

Pojem Miroslav Žbirka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Miroslav Žbirka

Hledejte bez špehování slovo Miroslav Žbirka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Miroslav Žbirka ve Wikislovníku

Hledat výraz Miroslav Žbirka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Miroslav Žbirka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Žbirka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Miroslav Žbirka?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Miroslav Žbirka? Kdo to byl Miroslav Žbirka? Kdy se narodil Miroslav Žbirka? Kde se narodil Miroslav Žbirka? Miroslav Žbirka patří do sekce hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Miroslav Žbirka například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Žbirka i v jiné kategorii než je hudba.