Kdo je to?
Kdo je to, byl Tiskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tiskař? Lidé, profese

Kdo je to Tiskař?

Co znamená a jaký je význam slova Tiskař?

Tiskař je pracovník, který umí využívat různé tiskové procesy tak, aby sám dokázal vyrobit požadovaný tištěný materiál. Před samotným tiskem musí zkontrolovat a připravit tiskové formy, barvu a další tiskový materiál, seřídí a připraví k provozu stroj.
Tiskař sleduje provoz i během tisku a kontroluje kvalitu. Zvládá i méně náročné opravy, udržuje technické vybavení, které je potřeba ošetřovat a čistit.Kdo je to, byl Tiskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tiskař? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Tiskař? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Apostila? Znáte termín Alabastr? Rozumíte pojmu Aktivita? Víte, co je to CVV?

Klíčová slova: význam, přesný význam, wiki, co znamená, definice, Tiskař, informace, heslo, formulace, lexikon, kdo to je, profese, vysvětlení, pojem, odborný výraz, význam pojmu

Pojem Tiskař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tiskař ve Wikimedia Commons

Najít výraz Tiskař ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Tiskař na Google.cz

Zkusit najít Tiskař ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tiskař například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Tiskař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tiskař? Kdo to byl Tiskař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tiskař? Definice pojmu Tiskař se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Tiskař i jinde než v sekci než v profese.