Kdo je to?
Kdo je to Tiskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tiskař? Lidé, profese

Tiskař

Jaký je význam slova Tiskař? Co to znamená?

Tiskař je pracovník, který umí využívat různé tiskové procesy tak, aby sám dokázal vyrobit požadovaný tištěný materiál. Před samotným tiskem musí zkontrolovat a připravit tiskové formy, barvu a další tiskový materiál, seřídí a připraví k provozu stroj.
Tiskař sleduje provoz i během tisku a kontroluje kvalitu. Zvládá i méně náročné opravy, udržuje technické vybavení, které je potřeba ošetřovat a čistit.Kdo je to Tiskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tiskař? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Tiskař můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Černá stavba? Pamatujete si definici pojmu Sarkasmus? Rozumíte pojmu Wi-fi? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kolumbovo vejce?

Klíčová slova: přesný význam, formulace, informace, popis, termín, přesný výraz, profese, heslo, odborný výraz, význam, etymologie, profese, původ slova, Tiskař, synonymum, wikipedie

Pojem Tiskař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Tiskař ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Tiskař na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Tiskař ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Tiskař ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Tiskař ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tiskař například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v metavyhledávači Info.com, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Tiskař, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste zjistili Kdo je to Tiskař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tiskař? Definice pojmu Tiskař je v sekci Profese

Kategorie profese, mladý básník, tiskař, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, definici řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Tiskař hledat i v jiných kategoriích (než profese).