Kdo je to?
Kdo je David Hasselhoff? Životopis David Hasselhoff, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

David Hasselhoff

Kdo je David Hasselhoff? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

David Hasselhoff je populární herec, režisér, producent, scénárista, zpěvák a také podnikatel. Sám často vystupuje pod přezdívkou The Hoff.
Jako herec vynikl David Hasselhoff především v seriálech, z nichž nejznámější jsou seriály Knight Rider, ve kterém ztvárnil hlavního hrdinu Michaela Knighta a Pobřežní hlídka, kde se proslavil rolí MItche Buchanana.Kdo je David Hasselhoff? Životopis David Hasselhoff, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě David Hasselhoff

Národnost: USA
Datum narození: 17. července 1952
Místo narození: Baltimore

Sdílejte tuto stránku s osobností David Hasselhoff s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Kokotka? Víte co je CNC stroj? Víte co je Severoatlantická aliance? Vzpomněli byste si co označuje výraz Výsekové maso?

Klíčová slova: datum narození, narození, David Hasselhoff, zajímavosti, wiki, kde se narodil David Hasselhoff?, národnost, kdy se narodil David Hasselhoff?, osobnost, lexikon, kdo je David Hasselhoff?, informace, životopis, vysvětlení, biografie, herectví

Pojem David Hasselhoff je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín David Hasselhoff na Google obrázcích

Hledat pojem David Hasselhoff ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi David Hasselhoff ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo David Hasselhoff ve Wikipedii

Zkusit najít slovo David Hasselhoff ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo David Hasselhoff například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Hasselhoff

Nyní už nejspíš víte Kdo je to David Hasselhoff? Kdy se narodil David Hasselhoff? Kde se narodil David Hasselhoff? David Hasselhoff patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, modré vlasy, david Hasselhoff, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka David Hasselhoff dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Hasselhoff i v jiné kategorii než je herectví.