Kdo je to?
Kdo je to David Hasselhoff? Životopis David Hasselhoff, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to David Hasselhoff?

Kdo je to David Hasselhoff? Stručný životopis

David Hasselhoff je populární herec, režisér, producent, scénárista, zpěvák a také podnikatel. Sám často vystupuje pod přezdívkou The Hoff.
Jako herec vynikl David Hasselhoff především v seriálech, z nichž nejznámější jsou seriály Knight Rider, ve kterém ztvárnil hlavního hrdinu Michaela Knighta a Pobřežní hlídka, kde se proslavil rolí MItche Buchanana.Kdo je to David Hasselhoff? Životopis David Hasselhoff, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě David Hasselhoff

Národnost: USA
Datum narození: 17. července 1952
Místo narození: Baltimore

Zaujala vás biografie osobnosti David Hasselhoff? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Cenný papír? Víte, co je to Fixírka? Víte co je Skleníkový efekt? Rozumíte pojmu Plankton?

Klíčová slova: David Hasselhoff, synonymum, definice, popis, přesný význam, slovo, wiki, kdo je David Hasselhoff?, co je to David Hasselhoff?, lexikon, herectví, popis, význam pojmu, etymologie, heslo, význam slova

Pojem David Hasselhoff je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat výraz David Hasselhoff na Google.cz

Vyhledat pojem David Hasselhoff ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Hasselhoff ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem David Hasselhoff na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo David Hasselhoff například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Hasselhoff

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to David Hasselhoff? Kdo to byl David Hasselhoff? Kdy se narodil David Hasselhoff? Kde se narodil David Hasselhoff? David Hasselhoff se nachází v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka David Hasselhoff dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Hasselhoff i v jiné kategorii než je herectví.