Kdo je to?
Kdo je to David Hasselhoff? Životopis David Hasselhoff, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to David Hasselhoff?

Kdo je to David Hasselhoff? Stručný životopis

David Hasselhoff je populární herec, režisér, producent, scénárista, zpěvák a také podnikatel. Sám často vystupuje pod přezdívkou The Hoff.
Jako herec vynikl David Hasselhoff především v seriálech, z nichž nejznámější jsou seriály Knight Rider, ve kterém ztvárnil hlavního hrdinu Michaela Knighta a Pobřežní hlídka, kde se proslavil rolí MItche Buchanana.Kdo je to David Hasselhoff? Životopis David Hasselhoff, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě David Hasselhoff

Národnost: USA
Datum narození: 17. července 1952
Místo narození: Baltimore

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou David Hasselhoff sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Fuzzy logic? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kondolence? Víte co je Teritorium? Znáte termín Karpální tunel?

Klíčová slova: lexikon, vysvětlení, popis, formulace, definice, informace, slovo, kdo je David Hasselhoff?, kdo to je, co znamená, heslo, původ slova, význam pojmu, co je to David Hasselhoff?, popis, význam

Pojem David Hasselhoff je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem David Hasselhoff v následujících vyhledávačích

Najít slovo David Hasselhoff ve Wikislovníku

Vyhledat výraz David Hasselhoff na Google.cz

Hledat slovo David Hasselhoff ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít David Hasselhoff ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo David Hasselhoff například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je David Hasselhoff? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to David Hasselhoff? Kdo to byl David Hasselhoff? Kdy se narodil David Hasselhoff? Kde se narodil David Hasselhoff? David Hasselhoff se nachází v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka David Hasselhoff dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Hasselhoff i v jiné kategorii než je herectví.