Kdo je to?
Kdo je to David Hasselhoff? Životopis David Hasselhoff, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to David Hasselhoff?

Kdo je to David Hasselhoff? Stručný životopis

David Hasselhoff je populární herec, režisér, producent, scénárista, zpěvák a také podnikatel. Sám často vystupuje pod přezdívkou The Hoff.
Jako herec vynikl David Hasselhoff především v seriálech, z nichž nejznámější jsou seriály Knight Rider, ve kterém ztvárnil hlavního hrdinu Michaela Knighta a Pobřežní hlídka, kde se proslavil rolí MItche Buchanana.Kdo je to David Hasselhoff? Životopis David Hasselhoff, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě David Hasselhoff

Národnost: USA
Datum narození: 17. července 1952
Místo narození: Baltimore

Sdílejte tuto stránku s osobností David Hasselhoff s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Cenný papír? Vzpomněli byste si na význam slova Datová schránka? Víte co je Skleníkový efekt? Znáte definici termínu Cordon bleu?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, formulace, přesný význam, heslo, kdo to je, význam pojmu, etymologie, definice, lexikon, herectví, odborný výraz, původ slova, význam, wiki, slovo

Pojem David Hasselhoff je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat pojem David Hasselhoff ve Wikipedii

Zkusit najít slovo David Hasselhoff ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo David Hasselhoff ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín David Hasselhoff ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo David Hasselhoff například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to David Hasselhoff?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to David Hasselhoff? Kdo to byl David Hasselhoff? Kdy se narodil David Hasselhoff? Kde se narodil David Hasselhoff? David Hasselhoff je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka David Hasselhoff třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Hasselhoff i v jiné kategorii než je herectví.