Kdo je to?
Kdo je David Hasselhoff? Životopis David Hasselhoff, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je David Hasselhoff?

Kdo je David Hasselhoff? Životopis, informace, biografie, herectví

David Hasselhoff je populární herec, režisér, producent, scénárista, zpěvák a také podnikatel. Sám často vystupuje pod přezdívkou The Hoff.
Jako herec vynikl David Hasselhoff především v seriálech, z nichž nejznámější jsou seriály Knight Rider, ve kterém ztvárnil hlavního hrdinu Michaela Knighta a Pobřežní hlídka, kde se proslavil rolí MItche Buchanana.Kdo je David Hasselhoff? Životopis David Hasselhoff, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě David Hasselhoff

Národnost: USA
Datum narození: 17. července 1952
Místo narození: Baltimore

Tento text (David Hasselhoff) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Cenný papír? Vzpomněli byste si na význam slova Státní pohřeb? Víte co je Sudé číslo? Znáte definici termínu Kineziologie?

Klíčová slova: lexikon, datum narození, kde se narodil David Hasselhoff?, kdo je David Hasselhoff?, národnost, herectví, místo narození, wikipedie, osobnosti, popis, wiki, narození, zajímavosti, kdy se narodil David Hasselhoff?, biografie, informace

Pojem David Hasselhoff je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu David Hasselhoff doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín David Hasselhoff ve Wikislovníku

Hledat pojem David Hasselhoff ve Wikipedii

Hledat videa s názvem David Hasselhoff na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Hasselhoff ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo David Hasselhoff ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo David Hasselhoff například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to David Hasselhoff?

Nyní již víte Kdo je to David Hasselhoff? Kdy se narodil David Hasselhoff? Kde se narodil David Hasselhoff? David Hasselhoff je v kategorii Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka David Hasselhoff třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Hasselhoff i v jiné kategorii než je herectví.