Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tomáš Baldýnský?

Kdo je to Tomáš Baldýnský? Stručný životopis

Tomáš Baldýnský je českou populární osobností. Tento novinář, herec, producent, scénárista a také filmový publicista vystupuje často pod přezdívkou Baldachýn. Nepravidelně také přispívá do magazínu Novinky, píše i fejetony do Lidových novin.
Tomáš Baldýnský je spoluautorem komiksu Zelený Raoul (časopis Reflex) a spoluzakladatelem serveru Kompost. Ten je zaměřen hlavně na humor a zábavu. Jako scénárista řídil tým seriálu Comeback a napsal scénář seriálu Kosmo. Působil také ve filmovém centru České akademie a v Radě Fondu ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie.Kdo je to Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Tomáš Baldýnský

Národnost: česká
Datum narození: 4. srpna 1972
Místo narození: Rakovník

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tomáš Baldýnský? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Etologie? Vzpomenete si na definici slova Pilates? Víte co je Teritorium? Vzpomněli byste si na význam slova Hamr?

Klíčová slova: význam slova, co je to Tomáš Baldýnský?, termín, původ slova, Tomáš Baldýnský, význam pojmu, význam, lexikon, synonymum, etymologie, slovo, kdo to je, formulace, wiki, popis, definice

Pojem Tomáš Baldýnský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Tomáš Baldýnský

Zkusit najít Tomáš Baldýnský ve Wikislovníku

Vyhledat termín Tomáš Baldýnský ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Tomáš Baldýnský ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Tomáš Baldýnský na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Baldýnský například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Tomáš Baldýnský? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Baldýnský? Kdo to byl Tomáš Baldýnský? Kdy se narodil Tomáš Baldýnský? Kde se narodil Tomáš Baldýnský? Tomáš Baldýnský je v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Baldýnský třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Baldýnský i v jiné kategorii než je novináři.