Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tomáš Baldýnský?

Kdo je to Tomáš Baldýnský? Stručný životopis

Tomáš Baldýnský je českou populární osobností. Tento novinář, herec, producent, scénárista a také filmový publicista vystupuje často pod přezdívkou Baldachýn. Nepravidelně také přispívá do magazínu Novinky, píše i fejetony do Lidových novin.
Tomáš Baldýnský je spoluautorem komiksu Zelený Raoul (časopis Reflex) a spoluzakladatelem serveru Kompost. Ten je zaměřen hlavně na humor a zábavu. Jako scénárista řídil tým seriálu Comeback a napsal scénář seriálu Kosmo. Působil také ve filmovém centru České akademie a v Radě Fondu ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie.Kdo je to Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Tomáš Baldýnský

Národnost: česká
Datum narození: 4. srpna 1972
Místo narození: Rakovník

Popis osobnosti Tomáš Baldýnský můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Flobertka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Veřejná služba? Víte co je Marginální? Znáte termín Kondenzační kotel?

Klíčová slova: Tomáš Baldýnský, formulace, kdo to je, přesný význam, význam slova, lexikon, co znamená, slovo, přesný výraz, wiki, původ slova, význam pojmu, informace, etymologie, termín, vysvětlení

Pojem Tomáš Baldýnský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Tomáš Baldýnský lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Tomáš Baldýnský ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Tomáš Baldýnský ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Tomáš Baldýnský ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Tomáš Baldýnský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Baldýnský například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Tomáš Baldýnský? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tomáš Baldýnský? Kdo to byl Tomáš Baldýnský? Kdy se narodil Tomáš Baldýnský? Kde se narodil Tomáš Baldýnský? Tomáš Baldýnský se nachází v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Baldýnský dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Baldýnský i v jiné kategorii než je novináři.