Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tomáš Baldýnský?

Kdo je to Tomáš Baldýnský? Stručný životopis

Tomáš Baldýnský je českou populární osobností. Tento novinář, herec, producent, scénárista a také filmový publicista vystupuje často pod přezdívkou Baldachýn. Nepravidelně také přispívá do magazínu Novinky, píše i fejetony do Lidových novin.
Tomáš Baldýnský je spoluautorem komiksu Zelený Raoul (časopis Reflex) a spoluzakladatelem serveru Kompost. Ten je zaměřen hlavně na humor a zábavu. Jako scénárista řídil tým seriálu Comeback a napsal scénář seriálu Kosmo. Působil také ve filmovém centru České akademie a v Radě Fondu ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie.Kdo je to Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Tomáš Baldýnský

Národnost: česká
Datum narození: 4. srpna 1972
Místo narození: Rakovník

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tomáš Baldýnský s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Etologie? Pamatujete si definici pojmu Airsoft? Víte co je Teritorium? Vzpomněli byste si co znamená slovo KWp?

Klíčová slova: informace, význam slova, význam pojmu, slovo, novináři, odborný výraz, přesný výraz, lexikon, formulace, co znamená, popis, původ slova, kdo je Tomáš Baldýnský?, Tomáš Baldýnský, co je to Tomáš Baldýnský?, kdo to je

Pojem Tomáš Baldýnský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Tomáš Baldýnský ve Wikipedii

Najít termín Tomáš Baldýnský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Baldýnský ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Tomáš Baldýnský na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Baldýnský například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Baldýnský?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Baldýnský? Kdo to byl Tomáš Baldýnský? Kdy se narodil Tomáš Baldýnský? Kde se narodil Tomáš Baldýnský? Tomáš Baldýnský patří do sekce novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Baldýnský řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Baldýnský i v jiné kategorii než je novináři.