Kdo je to?
Kdo je Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Tomáš Baldýnský?

Kdo je Tomáš Baldýnský? Životopis, informace, biografie, novináři

Tomáš Baldýnský je českou populární osobností. Tento novinář, herec, producent, scénárista a také filmový publicista vystupuje často pod přezdívkou Baldachýn. Nepravidelně také přispívá do magazínu Novinky, píše i fejetony do Lidových novin.
Tomáš Baldýnský je spoluautorem komiksu Zelený Raoul (časopis Reflex) a spoluzakladatelem serveru Kompost. Ten je zaměřen hlavně na humor a zábavu. Jako scénárista řídil tým seriálu Comeback a napsal scénář seriálu Kosmo. Působil také ve filmovém centru České akademie a v Radě Fondu ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie.Kdo je Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Tomáš Baldýnský

Národnost: česká
Datum narození: 4. srpna 1972
Místo narození: Rakovník

Zaujala vás biografie osobnosti Tomáš Baldýnský? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Trestní oznámení? Pamatujete si definici pojmu Ego? Víte co je Skóre? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dysortografie?

Klíčová slova: národnost, kdy se narodil Tomáš Baldýnský?, kdo je Tomáš Baldýnský?, osobnost, Tomáš Baldýnský, lexikon, novináři, biografie, život, datum narození, životopis, kde se narodil Tomáš Baldýnský?, novináři, zajímavosti, místo narození, Tomáš Baldýnský

Pojem Tomáš Baldýnský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Tomáš Baldýnský ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Tomáš Baldýnský na Google obrázcích

Hledat pojem Tomáš Baldýnský ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Tomáš Baldýnský v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Tomáš Baldýnský ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Baldýnský například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Tomáš Baldýnský? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Tomáš Baldýnský? Kdy se narodil Tomáš Baldýnský? Kde se narodil Tomáš Baldýnský? Tomáš Baldýnský je v sekci Novináři

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Baldýnský třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Baldýnský i v jiné kategorii než je novináři.