Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tomáš Baldýnský?

Kdo je to Tomáš Baldýnský? Stručný životopis

Tomáš Baldýnský je českou populární osobností. Tento novinář, herec, producent, scénárista a také filmový publicista vystupuje často pod přezdívkou Baldachýn. Nepravidelně také přispívá do magazínu Novinky, píše i fejetony do Lidových novin.
Tomáš Baldýnský je spoluautorem komiksu Zelený Raoul (časopis Reflex) a spoluzakladatelem serveru Kompost. Ten je zaměřen hlavně na humor a zábavu. Jako scénárista řídil tým seriálu Comeback a napsal scénář seriálu Kosmo. Působil také ve filmovém centru České akademie a v Radě Fondu ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie.Kdo je to Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Tomáš Baldýnský

Národnost: česká
Datum narození: 4. srpna 1972
Místo narození: Rakovník

Líbí se stručný životopis s osobou Tomáš Baldýnský? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Flobertka? Vzpomenete si na definici slova Lamino? Víte co je Marginální? Vzpomněli byste si na význam slova Dynamo?

Klíčová slova: význam slova, definice, přesný význam, vysvětlení, co je to Tomáš Baldýnský?, kdo to je, co znamená, kdo je Tomáš Baldýnský?, význam, popis, synonymum, formulace, termín, lexikon, původ slova, heslo

Pojem Tomáš Baldýnský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Tomáš Baldýnský doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Tomáš Baldýnský ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Tomáš Baldýnský na Google.cz

Hledat heslo Tomáš Baldýnský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Tomáš Baldýnský ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Baldýnský například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Baldýnský

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tomáš Baldýnský? Kdo to byl Tomáš Baldýnský? Kdy se narodil Tomáš Baldýnský? Kde se narodil Tomáš Baldýnský? Tomáš Baldýnský je v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Baldýnský např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Baldýnský i v jiné kategorii než je novináři.