Kdo je to?
Kdo je Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Tomáš Baldýnský

Kdo je Tomáš Baldýnský? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Tomáš Baldýnský je českou populární osobností. Tento novinář, herec, producent, scénárista a také filmový publicista vystupuje často pod přezdívkou Baldachýn. Nepravidelně také přispívá do magazínu Novinky, píše i fejetony do Lidových novin.
Tomáš Baldýnský je spoluautorem komiksu Zelený Raoul (časopis Reflex) a spoluzakladatelem serveru Kompost. Ten je zaměřen hlavně na humor a zábavu. Jako scénárista řídil tým seriálu Comeback a napsal scénář seriálu Kosmo. Působil také ve filmovém centru České akademie a v Radě Fondu ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie.Kdo je Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Tomáš Baldýnský

Národnost: česká
Datum narození: 4. srpna 1972
Místo narození: Rakovník

Tento text (Tomáš Baldýnský) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Okluze? Víte co je Modrá linka? Víte co je Revizionismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Baileys?

Klíčová slova: wikipedie, kde se narodil Tomáš Baldýnský?, lexikon, informace, národnost, kdy se narodil Tomáš Baldýnský?, vysvětlení, život, Tomáš Baldýnský, Tomáš Baldýnský, novináři, osobnosti, životopis, popis, datum narození, místo narození

Pojem Tomáš Baldýnský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Tomáš Baldýnský zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít frázi Tomáš Baldýnský ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Tomáš Baldýnský ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Tomáš Baldýnský na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Baldýnský ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Tomáš Baldýnský ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Baldýnský například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Baldýnský

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Tomáš Baldýnský? Kdy se narodil Tomáš Baldýnský? Kde se narodil Tomáš Baldýnský? Tomáš Baldýnský patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, žurnalista fotograf, tomáš Baldýnský, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Baldýnský dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Baldýnský i v jiné kategorii než je novináři.