Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tomáš Baldýnský?

Kdo je to Tomáš Baldýnský? Stručný životopis

Tomáš Baldýnský je českou populární osobností. Tento novinář, herec, producent, scénárista a také filmový publicista vystupuje často pod přezdívkou Baldachýn. Nepravidelně také přispívá do magazínu Novinky, píše i fejetony do Lidových novin.
Tomáš Baldýnský je spoluautorem komiksu Zelený Raoul (časopis Reflex) a spoluzakladatelem serveru Kompost. Ten je zaměřen hlavně na humor a zábavu. Jako scénárista řídil tým seriálu Comeback a napsal scénář seriálu Kosmo. Působil také ve filmovém centru České akademie a v Radě Fondu ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie.Kdo je to Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Tomáš Baldýnský

Národnost: česká
Datum narození: 4. srpna 1972
Místo narození: Rakovník

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomáš Baldýnský sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Etologie? Víte, co je to Nick? Víte co je Teritorium? Rozumíte pojmu Interaktivní tabule?

Klíčová slova: kdo je Tomáš Baldýnský?, Tomáš Baldýnský, význam, definice, termín, novináři, synonymum, lexikon, přesný význam, odborný výraz, kdo to je, etymologie, informace, význam slova, popis, vysvětlení

Pojem Tomáš Baldýnský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Tomáš Baldýnský v následujících vyhledávačích

Najít termín Tomáš Baldýnský na Google.cz

Hledat frázi Tomáš Baldýnský ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Baldýnský ve Wikimedia Commons

Najít slovo Tomáš Baldýnský ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Baldýnský například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Baldýnský

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Baldýnský? Kdo to byl Tomáš Baldýnský? Kdy se narodil Tomáš Baldýnský? Kde se narodil Tomáš Baldýnský? Tomáš Baldýnský se nachází v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Baldýnský dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Baldýnský i v jiné kategorii než je novináři.