Kdo je to?
Kdo je to Bandita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bandita? Lidé, zločin

Bandita

Co znamená a jaký je význam slova Bandita?

Bandita, jinak také lupič, lapka nebo gangster, je člověk, který loupí a krade, nejčastěji při přepadení různých osob či skupin. Při své činnosti se neoprávněně přisvojuje cizí věci a majetek, popřípadě další hodnoty.
Bandita se také dopouští násilných činů, protože přepadené osoby se mohou bránit a on pak proti nim používá násilí. Majetek si přisvojuje vynucením, s pomocí zbraní a pohrůžkou násilí nebo přímo násilím.Kdo je to Bandita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bandita? Lidé, zločin

Tento text (Bandita) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Lol? Vzpomněli byste si na význam slova Okopanina? Znáte termín PPC reklama? Znáte definici termínu Mikroekonomie?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, původ slova, heslo, přesný výraz, odborný výraz, zločin, etymologie, přesný význam, co znamená, lexikon, popis, termín, Bandita, synonymum, význam

Pojem Bandita je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Bandita ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Bandita ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Bandita v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Bandita ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Bandita na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bandita například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bandita

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bandita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bandita? Definice pojmu Bandita patří do kategorie Zločin

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Bandita hledat i v jiných kategoriích (než zločin).