Kdo je to?
Kdo je to Pink? Životopis Pink, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Pink?

Kdo je to Pink? Stručný životopis

Pink, vlastním jménem Alecia Beth Moore, je americká zpěvačka. Věnuje se především popu a R&B. Vydala studiová alba a několik koncertních DVD. Byla několikrát oceněna cenou Grammy.
Kromě zpěvu vyniká Pink i jako producentka a herečka. Je úspěšná i v rodinném životě, jejím manželem je závodník v motokrosu Carey Hart.Kdo je to Pink? Životopis Pink, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Pink

Národnost: USA
Datum narození: 8. září 1979
Místo narození: Doylestown

Popis osobnosti Pink můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Cui bono? Znáte termín Orgán? Víte, co je to HTTPs? Víte, co je to Deviza?

Klíčová slova: slovo, kdo to je, kdo je Pink?, co je to Pink?, definice, význam pojmu, pojem, synonymum, význam, přesný význam, význam slova, původ slova, vysvětlení, popis, popis, odborný výraz

Pojem Pink je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Pink ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Pink ve Wikislovníku

Hledat slovo Pink ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Pink ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pink například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Pink? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pink? Kdo to byl Pink? Kdy se narodil Pink? Kde se narodil Pink? Pink se nachází v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Pink dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pink i v jiné kategorii než je hudba.