Kdo je to?
Kdo je to Pink? Životopis Pink, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Pink?

Kdo je to Pink? Stručný životopis

Pink, vlastním jménem Alecia Beth Moore, je americká zpěvačka. Věnuje se především popu a R&B. Vydala studiová alba a několik koncertních DVD. Byla několikrát oceněna cenou Grammy.
Kromě zpěvu vyniká Pink i jako producentka a herečka. Je úspěšná i v rodinném životě, jejím manželem je závodník v motokrosu Carey Hart.Kdo je to Pink? Životopis Pink, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Pink

Národnost: USA
Datum narození: 8. září 1979
Místo narození: Doylestown

Líbí se stručný životopis s osobou Pink? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Cui bono? Znáte pojem Asketický? Víte, co je to HTTPs? Vzpomenete si na definici slova Etika?

Klíčová slova: hudba, co znamená, význam pojmu, Pink, heslo, termín, informace, význam slova, definice, co je to Pink?, slovo, přesný význam, původ slova, význam, popis, pojem

Pojem Pink je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pink ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Pink ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Pink ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Pink ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pink například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Pink?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pink? Kdo to byl Pink? Kdy se narodil Pink? Kde se narodil Pink? Pink je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Pink třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pink i v jiné kategorii než je hudba.