Kdo je to?
Kdo je to, byl Vegan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegan? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vegan?

Co znamená a jaký je význam slova Vegan?

Vegan je příznivec veganství. Vegani mají striktnější pravidla než vegetariáni, protože zcela odmítají konzumaci živočišných produktů, tedy kromě masa nejedí vejce, mléčné výrobky, někdy ani med. Jako důvod bývá zpravidla uváděno, že nechtějí podporovat trápení zvířat kvůli chovu pro maso a rybolovu. S vyznavači vegantsví je spojený i jistý životní styl, k němuž náleží třeba odmítání materirálů živočišného původu, jako je kůže nebo hedvábí. Vegani jsou často silně ekologicky zaměření.Kdo je to, byl Vegan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegan? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Vegan? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Router? Vzpomněli byste si co znamená slovo Taekwondo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Džuveč? Víte co je Astrachán?

Klíčová slova: informace, synonymum, vysvětlení, přesný výraz, vlastnosti, heslo, kdo je Vegan?, původ slova, definice, odborný výraz, popis, wiki, Vegan, význam pojmu, kdo to je, etymologie

Pojem Vegan je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Vegan ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Vegan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Vegan ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Vegan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vegan například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Vegan, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vegan? Kdo to byl Vegan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vegan? Definice pojmu Vegan se nachází v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Vegan hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.