Kdo je to?
Kdo je to, byl Vegan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegan? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vegan?

Co znamená a jaký je význam slova Vegan?

Vegan je příznivec veganství. Vegani mají striktnější pravidla než vegetariáni, protože zcela odmítají konzumaci živočišných produktů, tedy kromě masa nejedí vejce, mléčné výrobky, někdy ani med. Jako důvod bývá zpravidla uváděno, že nechtějí podporovat trápení zvířat kvůli chovu pro maso a rybolovu. S vyznavači vegantsví je spojený i jistý životní styl, k němuž náleží třeba odmítání materirálů živočišného původu, jako je kůže nebo hedvábí. Vegani jsou často silně ekologicky zaměření.Kdo je to, byl Vegan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegan? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vegan s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu RPSN? Víte, co je to Genofond? Vzpomněli byste si co označuje výraz Disponibilní zůstatek? Rozumíte pojmu Zápraží?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, definice, význam slova, informace, odborný výraz, slovo, vlastnosti, termín, kdo je Vegan?, wiki, popis, Vegan, synonymum, význam pojmu, původ slova

Pojem Vegan je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Vegan ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Vegan na Youtube

Najít termín Vegan ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Vegan ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vegan například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Vegan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vegan? Kdo to byl Vegan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vegan? Definice pojmu Vegan se nachází v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.