Kdo je to?
Kdo je to, byl Vegan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegan? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vegan?

Co znamená a jaký je význam slova Vegan?

Vegan je příznivec veganství. Vegani mají striktnější pravidla než vegetariáni, protože zcela odmítají konzumaci živočišných produktů, tedy kromě masa nejedí vejce, mléčné výrobky, někdy ani med. Jako důvod bývá zpravidla uváděno, že nechtějí podporovat trápení zvířat kvůli chovu pro maso a rybolovu. S vyznavači vegantsví je spojený i jistý životní styl, k němuž náleží třeba odmítání materirálů živočišného původu, jako je kůže nebo hedvábí. Vegani jsou často silně ekologicky zaměření.Kdo je to, byl Vegan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegan? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vegan? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu RPSN? Víte co je Mykóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Disponibilní zůstatek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rumiště?

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, přesný význam, etymologie, definice, Vegan, kdo je Vegan?, heslo, odborný výraz, popis, termín, význam, informace, synonymum, lexikon, vysvětlení

Pojem Vegan je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Vegan zkuste tyto odkazy

Najít heslo Vegan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Vegan ve Wikislovníku

Vyhledat termín Vegan ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Vegan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vegan například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Vegan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vegan? Kdo to byl Vegan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vegan? Definice pojmu Vegan je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Vegan i v jiné sekci než v vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.