Kdo je to?
Kdo je to Vegan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vegan? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vegan?

Co znamená a jaký je význam slova Vegan?

Vegan je příznivec veganství. Vegani mají striktnější pravidla než vegetariáni, protože zcela odmítají konzumaci živočišných produktů, tedy kromě masa nejedí vejce, mléčné výrobky, někdy ani med. Jako důvod bývá zpravidla uváděno, že nechtějí podporovat trápení zvířat kvůli chovu pro maso a rybolovu. S vyznavači vegantsví je spojený i jistý životní styl, k němuž náleží třeba odmítání materirálů živočišného původu, jako je kůže nebo hedvábí. Vegani jsou často silně ekologicky zaměření.Kdo je to Vegan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vegan? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Vegan? Pak se podělte s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Referát? Pamatujete si definici pojmu Rejsek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Síla? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rooibos?

Klíčová slova: odborný výraz, slovo, význam, vlastnosti, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, lexikon, definice, formulace, původ slova, informace, heslo, Vegan, význam pojmu, termín

Pojem Vegan je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Vegan

Zkusit najít pojem Vegan ve Wikislovníku

Hledat termín Vegan ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Vegan ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Vegan na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vegan ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vegan například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Vegan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Vegan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vegan? Definice pojmu Vegan se nachází v sekci Vlastnosti

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.