Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Havelka? Životopis Ondřej Havelka, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ondřej Havelka?

Kdo je to Ondřej Havelka? Stručný životopis

Ondřej Havelka je zpěvák, herec, režisér, scénárista a také tanečník. Zaměřuje se hlavně na realistické předvedení původní jazzové a swingové hudby období mezi světovými válkami. Ve svých vystoupeních zpívá, tancuje, komentuje i stepuje. Je frontmanem a ředitelem hudebního uskupení Ondřej Havelka a jeho Melody Makers.
Ondřej Havelka pochází z hudebně – herecké rodiny, je absolventem DAMU i JAMU. Hrál v divadle Ypsilon, později působil v Originálním Pražském Synkopickém Orchestru. V televizi vynikl jako scénárista, režisér dokumentů i herec.Kdo je to Ondřej Havelka? Životopis Ondřej Havelka, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Ondřej Havelka

Národnost: česká
Datum narození: 10. října 1954
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ondřej Havelka s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Aforismus? Znáte definici termínu Sloveso? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kondenzované mléko? Pamatujete si definici pojmu Er-forma?

Klíčová slova: význam pojmu, význam, synonymum, přesný výraz, přesný význam, význam slova, kdo je Ondřej Havelka?, pojem, popis, etymologie, kdo to je, definice, co znamená, Ondřej Havelka, wiki, vysvětlení

Pojem Ondřej Havelka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Ondřej Havelka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Ondřej Havelka ve Wikipedii

Vyhledat slovo Ondřej Havelka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Ondřej Havelka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Havelka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ondřej Havelka

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ondřej Havelka? Kdo to byl Ondřej Havelka? Kdy se narodil Ondřej Havelka? Kde se narodil Ondřej Havelka? Ondřej Havelka se nachází v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Ondřej Havelka řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Havelka i v jiné kategorii než je hudba.