Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Havelka? Životopis Ondřej Havelka, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ondřej Havelka?

Kdo je to Ondřej Havelka? Stručný životopis

Ondřej Havelka je zpěvák, herec, režisér, scénárista a také tanečník. Zaměřuje se hlavně na realistické předvedení původní jazzové a swingové hudby období mezi světovými válkami. Ve svých vystoupeních zpívá, tancuje, komentuje i stepuje. Je frontmanem a ředitelem hudebního uskupení Ondřej Havelka a jeho Melody Makers.
Ondřej Havelka pochází z hudebně – herecké rodiny, je absolventem DAMU i JAMU. Hrál v divadle Ypsilon, později působil v Originálním Pražském Synkopickém Orchestru. V televizi vynikl jako scénárista, režisér dokumentů i herec.Kdo je to Ondřej Havelka? Životopis Ondřej Havelka, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Ondřej Havelka

Národnost: česká
Datum narození: 10. října 1954
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ondřej Havelka? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Křesťanství? Vzpomněli byste si co označuje výraz Matematická indukce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Glutamát? Znáte termín Zabijačka?

Klíčová slova: co znamená, odborný výraz, termín, co je to Ondřej Havelka?, popis, wiki, definice, heslo, přesný výraz, přesný význam, slovo, formulace, informace, kdo je Ondřej Havelka?, pojem, Ondřej Havelka

Pojem Ondřej Havelka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Ondřej Havelka ve Wikipedii

Hledat pojem Ondřej Havelka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Ondřej Havelka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Ondřej Havelka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Havelka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ondřej Havelka

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ondřej Havelka? Kdo to byl Ondřej Havelka? Kdy se narodil Ondřej Havelka? Kde se narodil Ondřej Havelka? Ondřej Havelka je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ondřej Havelka řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Havelka i v jiné kategorii než je hudba.