Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Havelka? Životopis Ondřej Havelka, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ondřej Havelka?

Kdo je to Ondřej Havelka? Stručný životopis

Ondřej Havelka je zpěvák, herec, režisér, scénárista a také tanečník. Zaměřuje se hlavně na realistické předvedení původní jazzové a swingové hudby období mezi světovými válkami. Ve svých vystoupeních zpívá, tancuje, komentuje i stepuje. Je frontmanem a ředitelem hudebního uskupení Ondřej Havelka a jeho Melody Makers.
Ondřej Havelka pochází z hudebně – herecké rodiny, je absolventem DAMU i JAMU. Hrál v divadle Ypsilon, později působil v Originálním Pražském Synkopickém Orchestru. V televizi vynikl jako scénárista, režisér dokumentů i herec.Kdo je to Ondřej Havelka? Životopis Ondřej Havelka, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Ondřej Havelka

Národnost: česká
Datum narození: 10. října 1954
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ondřej Havelka sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Křesťanství? Pamatujete si definici pojmu Kampus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Glutamát? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nulové pásmo?

Klíčová slova: přesný význam, pojem, odborný výraz, popis, heslo, popis, původ slova, formulace, etymologie, kdo to je, kdo je Ondřej Havelka?, Ondřej Havelka, co je to Ondřej Havelka?, synonymum, wiki, termín

Pojem Ondřej Havelka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Ondřej Havelka ve Wikislovníku

Vyhledat termín Ondřej Havelka ve Wikipedii

Najít slovo Ondřej Havelka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Ondřej Havelka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Havelka například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Havelka?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ondřej Havelka? Kdo to byl Ondřej Havelka? Kdy se narodil Ondřej Havelka? Kde se narodil Ondřej Havelka? Ondřej Havelka patří do sekce hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ondřej Havelka kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Havelka i v jiné kategorii než je hudba.