Kdo je to?
Kdo je Ondřej Havelka? Životopis Ondřej Havelka, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Ondřej Havelka?

Kdo je Ondřej Havelka? Životopis, informace, biografie, hudba

Ondřej Havelka je zpěvák, herec, režisér, scénárista a také tanečník. Zaměřuje se hlavně na realistické předvedení původní jazzové a swingové hudby období mezi světovými válkami. Ve svých vystoupeních zpívá, tancuje, komentuje i stepuje. Je frontmanem a ředitelem hudebního uskupení Ondřej Havelka a jeho Melody Makers.
Ondřej Havelka pochází z hudebně – herecké rodiny, je absolventem DAMU i JAMU. Hrál v divadle Ypsilon, později působil v Originálním Pražském Synkopickém Orchestru. V televizi vynikl jako scénárista, režisér dokumentů i herec.Kdo je Ondřej Havelka? Životopis Ondřej Havelka, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Ondřej Havelka

Národnost: česká
Datum narození: 10. října 1954
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ondřej Havelka sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Aforismus? Vzpomněli byste si na význam slova Městys? Vzpomněli byste si co znamená slovo Akronym? Znáte definici termínu Výtržnictví?

Klíčová slova: kdy se narodil Ondřej Havelka?, Ondřej Havelka, Ondřej Havelka, popis, biografie, wikipedie, wiki, osobnost, kde se narodil Ondřej Havelka?, místo narození, osobnosti, narození, hudba, lexikon, životopis, život

Pojem Ondřej Havelka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ondřej Havelka

Najít výraz Ondřej Havelka ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Ondřej Havelka ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Ondřej Havelka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Ondřej Havelka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Ondřej Havelka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Havelka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ondřej Havelka

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Ondřej Havelka? Kdy se narodil Ondřej Havelka? Kde se narodil Ondřej Havelka? Ondřej Havelka je v kategorii Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Ondřej Havelka řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Havelka i v jiné kategorii než je hudba.