Kdo je to?
Kdo je to Ester Janečková? Životopis Ester Janečková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ester Janečková?

Kdo je to Ester Janečková? Stručný životopis

Ester Janečkvá, za svobodna Křížková, je česká herečka, rozhlasová a televizní moderátorka. Narodila se v Praze a po studiu střední zdravotnické školy odjela pracovat do Anglie jako au pair. Po půl roce se vrátila (1991) a začala pracovat jako externistka v Českém rozhlasu a hned na to i v České televizi. V roce 1992 Ester přijali na Divadelní fakultu AMU v Praze. Během studia studovala režii, ze které přešla na herectví. Během studia působila v Divadle Na zábradlí. V roce 1999 úspěšně ukončila studium (titul MgA.). Po studiu se připojila k souboru Divadla Miriam, kde působí dodnes. Po 4 roky v televizi pracovala na úpravách dialogů českého znění v televizních filmech a seriálech. Ester nejvíce proslavil televizní pořad České televize Pošta pro tebe, který začal vysílat v roce 2005 a ve kterém Ester stále účinkuje. Vydala knihu Pošta pro tebe – Příběhy, které Vás pohladí po duši. Mimo jiné moderuje pořad pro ženy Sama doma. Podpořila kampaň Odsouzeni.cz, ve které byl zveřejněn velký počet dětí v kojeneckých ústavech a dětských domovech v České republice.Základní informace o osobě Ester Janečková

Národnost: česká
Datum narození: 15. 12. 1972
Místo narození: Praha, Česká republika

Líbí se stručný životopis s osobou Ester Janečková? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Hltnost? Vzpomenete si na definici slova Xenie? Víte co je Paralaxa? Vzpomněli byste si na význam slova Softball?

Klíčová slova: informace, herectví, význam, termín, odborný výraz, popis, kdo je Ester Janečková?, pojem, co znamená, lexikon, co je to Ester Janečková?, význam slova, přesný výraz, vysvětlení, Ester Janečková, synonymum

Pojem Ester Janečková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Ester Janečková v následujících zdrojích

Hledat slovo Ester Janečková ve Wikipedii

Najít pojem Ester Janečková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Ester Janečková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ester Janečková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ester Janečková například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Ester Janečková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ester Janečková? Kdo to byl Ester Janečková? Kdy se narodil Ester Janečková? Kde se narodil Ester Janečková? Ester Janečková je v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Ester Janečková dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ester Janečková i v jiné kategorii než je herectví.