Kdo je to?
Kdo je to Dwayne Johnson? Životopis Dwayne Johnson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Dwayne Johnson?

Kdo je to Dwayne Johnson? Stručný životopis

Dwayne Johnson, známý jako The Rock, je herec, zpěvák, producent a wrestler – profesionál. Wrestlingu se věnuje i v současnosti ve WWE. Zápasu se věnovala i jeho rodina, on sám byl sedmkrát mistrem.
Jako herec se stal populárním v roli Škorpiona ve filmu Mumie se vrací a později v hlavní roli Krále Škorpiona. Účinkoval i v seriálech, komediích a akčních filmech. Diváci Dwayna Johnsona uvítali zvláště ve filmech, zabývajících se wrestlingem, a v dokumentárních filmech.Kdo je to Dwayne Johnson? Životopis Dwayne Johnson, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Dwayne Johnson

Národnost: USA
Datum narození: 2. května 1972
Místo narození: Hayward

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Dwayne Johnson? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Vítr? Znáte definici termínu K+M+B? Vzpomněli byste si co znamená slovo Etiologie? Pamatujete si definici pojmu Spirometrie?

Klíčová slova: co znamená, význam slova, slovo, definice, herectví, kdo je Dwayne Johnson?, synonymum, formulace, informace, heslo, lexikon, přesný význam, přesný výraz, význam pojmu, kdo to je, popis

Pojem Dwayne Johnson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Dwayne Johnson zkuste tyto odkazy

Najít heslo Dwayne Johnson ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Dwayne Johnson na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dwayne Johnson ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Dwayne Johnson ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dwayne Johnson například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Dwayne Johnson? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dwayne Johnson? Kdo to byl Dwayne Johnson? Kdy se narodil Dwayne Johnson? Kde se narodil Dwayne Johnson? Dwayne Johnson je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Dwayne Johnson dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dwayne Johnson i v jiné kategorii než je herectví.