Kdo je to?
Kdo je Dwayne Johnson? Životopis Dwayne Johnson, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Dwayne Johnson?

Kdo je Dwayne Johnson? Životopis, informace, biografie, herectví

Dwayne Johnson, známý jako The Rock, je herec, zpěvák, producent a wrestler – profesionál. Wrestlingu se věnuje i v současnosti ve WWE. Zápasu se věnovala i jeho rodina, on sám byl sedmkrát mistrem.
Jako herec se stal populárním v roli Škorpiona ve filmu Mumie se vrací a později v hlavní roli Krále Škorpiona. Účinkoval i v seriálech, komediích a akčních filmech. Diváci Dwayna Johnsona uvítali zvláště ve filmech, zabývajících se wrestlingem, a v dokumentárních filmech.Kdo je Dwayne Johnson? Životopis Dwayne Johnson, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Dwayne Johnson

Národnost: USA
Datum narození: 2. května 1972
Místo narození: Hayward

Líbí se stručný životopis s osobou Dwayne Johnson? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Překotný porod? Znáte termín KWh? Vzpomněli byste si co znamená slovo Výtržnictví? Víte, co je to Frapé?

Klíčová slova: kdo je Dwayne Johnson?, narození, Dwayne Johnson, herectví, lexikon, vysvětlení, život, Dwayne Johnson, biografie, životopis, zajímavosti, informace, wikipedie, kde se narodil Dwayne Johnson?, národnost, kdy se narodil Dwayne Johnson?

Pojem Dwayne Johnson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dwayne Johnson ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Dwayne Johnson ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Dwayne Johnson ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Dwayne Johnson ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Dwayne Johnson v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Dwayne Johnson například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Dwayne Johnson?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dwayne Johnson? Kdy se narodil Dwayne Johnson? Kde se narodil Dwayne Johnson? Dwayne Johnson se nachází v sekci Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Dwayne Johnson například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dwayne Johnson i v jiné kategorii než je herectví.