Kdo je to?
Kdo je to Dwayne Johnson? Životopis Dwayne Johnson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Dwayne Johnson?

Kdo je to Dwayne Johnson? Stručný životopis

Dwayne Johnson, známý jako The Rock, je herec, zpěvák, producent a wrestler – profesionál. Wrestlingu se věnuje i v současnosti ve WWE. Zápasu se věnovala i jeho rodina, on sám byl sedmkrát mistrem.
Jako herec se stal populárním v roli Škorpiona ve filmu Mumie se vrací a později v hlavní roli Krále Škorpiona. Účinkoval i v seriálech, komediích a akčních filmech. Diváci Dwayna Johnsona uvítali zvláště ve filmech, zabývajících se wrestlingem, a v dokumentárních filmech.Kdo je to Dwayne Johnson? Životopis Dwayne Johnson, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Dwayne Johnson

Národnost: USA
Datum narození: 2. května 1972
Místo narození: Hayward

Líbí se stručný životopis s osobou Dwayne Johnson? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Překotný porod? Znáte termín Štědrovka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Apartheid? Víte, co je to Paralaxa?

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, pojem, synonymum, wiki, význam, heslo, lexikon, termín, význam pojmu, původ slova, význam slova, informace, definice, přesný význam, odborný výraz

Pojem Dwayne Johnson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít Dwayne Johnson ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Dwayne Johnson na Youtube

Najít slovo Dwayne Johnson ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Dwayne Johnson ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dwayne Johnson například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Dwayne Johnson?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dwayne Johnson? Kdo to byl Dwayne Johnson? Kdy se narodil Dwayne Johnson? Kde se narodil Dwayne Johnson? Dwayne Johnson je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Dwayne Johnson například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dwayne Johnson i v jiné kategorii než je herectví.