Kdo je to?
Kdo je to Analfabet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Analfabet? Lidé, Školství

Kdo je to Analfabet?

Co znamená a jaký je význam slova Analfabet?

Analfabet je negramotný člověk - tedy osoba, která neumí číst a psát.
Analfabetismus byl po většinu historie lidstva většinovým jevem ve společnosti. Až v 19. a především 20. století se začala intenzivně šířit vzdělanost a negramotnost prudce klesala, v některých státech až na takřka nulovou úroveň. Pozitivní vliv na to měly především reformy školství, které zavedly povinnou školní docházku, a také rozvoj médií, který přinesl možnost a také nutnost pravidelně číst.
Analfabetismus však nevymizel ani v 21. století a je stále rozšířený především v zemích třetího světa.Kdo je to Analfabet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Analfabet? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Analfabet sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Akreditiv? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skialpining? Vzpomněli byste si na význam slova Jantar? Víte co je Brucelóza?

Klíčová slova: slovo, přesný význam, význam slova, etymologie, termín, Analfabet, význam, odborný výraz, wikipedie, Školství, heslo, wiki, původ slova, synonymum, popis, lexikon

Pojem Analfabet je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Analfabet ve Wikislovníku

Vyhledat termín Analfabet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Analfabet ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Analfabet na Youtube

Hledat pojem Analfabet ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Analfabet například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Analfabet

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Analfabet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Analfabet? Definice pojmu Analfabet patří do sekce Školství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Analfabet i jinde než v sekci než v Školství.