Kdo je to?
Kdo je to, byl Radikál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Radikál? Lidé, politika

Kdo je to Radikál?

Co znamená a jaký je význam slova Radikál?

Radikál je označení pro člověka vyznávajícího takové přesvědčení nebo ideologii, které mají za cíl provedení zásadních změn ve společnosti. Řešit něco radikálně znamená proti tomu velmi rázně a důsledně zakročit. Radikální řešení většinou nebývají tím nejvhodnějším krokem a většinová společnost je zpravidla neakceptuje. Opakem radikalismu je umírněnost.Kdo je to, byl Radikál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Radikál? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Radikál sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Jantar? Vzpomněli byste si co označuje výraz UNICEF? Víte co je Akcie? Znáte termín Kyberšikana?

Klíčová slova: odborný výraz, etymologie, kdo je Radikál?, význam, popis, původ slova, heslo, lexikon, wiki, synonymum, informace, přesný význam, význam slova, přesný výraz, co znamená, pojem

Pojem Radikál je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Radikál

Hledat pojem Radikál ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Radikál na Youtube

Najít termín Radikál ve Wikipedii

Najít heslo Radikál na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Radikál například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Radikál

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Radikál? Kdo to byl Radikál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Radikál? Definice pojmu Radikál patří do sekce politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.