Kdo je to?
Kdo je to, byl Radikál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Radikál? Lidé, politika

Kdo je to Radikál?

Co znamená a jaký je význam slova Radikál?

Radikál je označení pro člověka vyznávajícího takové přesvědčení nebo ideologii, které mají za cíl provedení zásadních změn ve společnosti. Řešit něco radikálně znamená proti tomu velmi rázně a důsledně zakročit. Radikální řešení většinou nebývají tím nejvhodnějším krokem a většinová společnost je zpravidla neakceptuje. Opakem radikalismu je umírněnost.Kdo je to, byl Radikál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Radikál? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Radikál se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Burčák? Vzpomněli byste si na význam slova Etnikum? Víte co je Lepenice? Znáte definici termínu Přepěťová ochrana?

Klíčová slova: politika, wiki, přesný význam, informace, kdo to je, Radikál, odborný výraz, pojem, synonymum, přesný výraz, co znamená, význam slova, slovo, lexikon, termín, vysvětlení

Pojem Radikál je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít výraz Radikál ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Radikál na Youtube

Hledat frázi Radikál ve Wikipedii

Najít heslo Radikál ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Radikál například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Radikál, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Radikál? Kdo to byl Radikál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Radikál? Definice pojmu Radikál je v kategorii politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Radikál i v jiné kategorii než je sekce politika.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.