Kdo je to?
Kdo je to, byl Radikál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Radikál? Lidé, politika

Kdo je to Radikál?

Co znamená a jaký je význam slova Radikál?

Radikál je označení pro člověka vyznávajícího takové přesvědčení nebo ideologii, které mají za cíl provedení zásadních změn ve společnosti. Řešit něco radikálně znamená proti tomu velmi rázně a důsledně zakročit. Radikální řešení většinou nebývají tím nejvhodnějším krokem a většinová společnost je zpravidla neakceptuje. Opakem radikalismu je umírněnost.Kdo je to, byl Radikál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Radikál? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Radikál? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Jantar? Vzpomenete si na definici slova Fiskální politika? Víte co je Akcie? Vzpomněli byste si na význam slova Atrofie?

Klíčová slova: heslo, původ slova, slovo, přesný výraz, popis, význam slova, politika, pojem, termín, odborný výraz, kdo to je, popis, definice, vysvětlení, Radikál, wiki

Pojem Radikál je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Radikál v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Radikál ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Radikál ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Radikál na Google.cz

Zkusit najít frázi Radikál v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Radikál například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Radikál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Radikál? Kdo to byl Radikál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Radikál? Definice pojmu Radikál je v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.