Kdo je to?
Kdo je to Radikál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Radikál? Lidé, politika

Kdo je to Radikál?

Co znamená a jaký je význam slova Radikál?

Radikál je označení pro člověka vyznávajícího takové přesvědčení nebo ideologii, které mají za cíl provedení zásadních změn ve společnosti. Řešit něco radikálně znamená proti tomu velmi rázně a důsledně zakročit. Radikální řešení většinou nebývají tím nejvhodnějším krokem a většinová společnost je zpravidla neakceptuje. Opakem radikalismu je umírněnost.Kdo je to Radikál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Radikál? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Radikál se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Burčák? Vzpomněli byste si na význam slova Arabeska? Víte co je QR kód? Znáte definici termínu Rekviem?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, politika, etymologie, původ slova, odborný výraz, popis, heslo, Radikál, přesný význam, politika, lexikon, wiki, informace, význam, slovo

Pojem Radikál je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Radikál v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Radikál ve Wikipedii

Hledat pojem Radikál ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Radikál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Radikál ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Radikál na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Radikál například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Radikál, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Radikál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Radikál? Definice pojmu Radikál patří do kategorie Politika

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Vyzkoušejte nalézt výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.