Kdo je to?
Kdo je to, byl Žurnalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žurnalista? Lidé, profese

Kdo je to Žurnalista?

Co znamená a jaký je význam slova Žurnalista?

Žurnalista je označení pro člověka pracujícího v žurnalistice, tedy pro novináře. Náplní jeho práce je především shromažďování zajímavých informací, jejich zpracování, ověření a následné šíření.
Informace se zpracovávají různou formou podle toho, komu a pro jakou formu žurnalistiky jsou určeny. Žurnalistou byl dříve člověk, který psal nejrůznější články do novin, dnes se však tímto slovem označuje i přispěvatel do médií, například rozhlas, televizi nebo internet.Kdo je to, byl Žurnalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žurnalista? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Žurnalista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Vandalismus? Pamatujete si definici pojmu Metabolismus? Pamatujete si definici pojmu Vandalismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Statutární město?

Klíčová slova: kdo je Žurnalista?, definice, původ slova, kdo to je, pojem, význam slova, etymologie, význam, termín, profese, vysvětlení, Žurnalista, wiki, co znamená, lexikon, přesný význam

Pojem Žurnalista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Žurnalista v následujících vyhledávačích

Vyhledat výraz Žurnalista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Žurnalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Žurnalista ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Žurnalista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Žurnalista například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Žurnalista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Žurnalista? Kdo to byl Žurnalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žurnalista? Definice pojmu Žurnalista je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Žurnalista i jinde než v sekci než v profese.