Kdo je to?
Kdo je to, byl Žurnalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žurnalista? Lidé, profese

Kdo je to Žurnalista?

Co znamená a jaký je význam slova Žurnalista?

Žurnalista je označení pro člověka pracujícího v žurnalistice, tedy pro novináře. Náplní jeho práce je především shromažďování zajímavých informací, jejich zpracování, ověření a následné šíření.
Informace se zpracovávají různou formou podle toho, komu a pro jakou formu žurnalistiky jsou určeny. Žurnalistou byl dříve člověk, který psal nejrůznější články do novin, dnes se však tímto slovem označuje i přispěvatel do médií, například rozhlas, televizi nebo internet.Kdo je to, byl Žurnalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žurnalista? Lidé, profese

Definici slova Žurnalista můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Vandalismus? Znáte pojem Mononukleóza? Pamatujete si definici pojmu Vandalismus? Vzpomenete si na definici slova Micelární voda?

Klíčová slova: význam slova, popis, termín, kdo je Žurnalista?, kdo to je, význam, co znamená, formulace, přesný význam, heslo, informace, popis, lexikon, co je to Žurnalista?, etymologie, pojem

Pojem Žurnalista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Žurnalista

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Žurnalista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Žurnalista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Žurnalista ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Žurnalista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Žurnalista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Žurnalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Žurnalista? Kdo to byl Žurnalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žurnalista? Definice pojmu Žurnalista se nachází v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Žurnalista hledat i v jiných kategoriích (než profese).