Kdo je to?
Kdo je to, byl Žurnalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žurnalista? Lidé, profese

Kdo je to Žurnalista?

Co znamená a jaký je význam slova Žurnalista?

Žurnalista je označení pro člověka pracujícího v žurnalistice, tedy pro novináře. Náplní jeho práce je především shromažďování zajímavých informací, jejich zpracování, ověření a následné šíření.
Informace se zpracovávají různou formou podle toho, komu a pro jakou formu žurnalistiky jsou určeny. Žurnalistou byl dříve člověk, který psal nejrůznější články do novin, dnes se však tímto slovem označuje i přispěvatel do médií, například rozhlas, televizi nebo internet.Kdo je to, byl Žurnalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žurnalista? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Žurnalista s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Bedekr? Rozumíte pojmu Dialýza? Pamatujete si definici pojmu Vodnice? Znáte pojem Sága?

Klíčová slova: význam pojmu, odborný výraz, formulace, kdo je Žurnalista?, synonymum, vysvětlení, etymologie, co je to Žurnalista?, heslo, popis, definice, profese, lexikon, slovo, původ slova, význam

Pojem Žurnalista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Žurnalista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín Žurnalista na Google.cz

Najít heslo Žurnalista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Žurnalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Žurnalista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Žurnalista například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Žurnalista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Žurnalista? Kdo to byl Žurnalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žurnalista? Definice pojmu Žurnalista se nachází v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.