Kdo je to?
Kdo je to, byl Jednatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jednatel? Lidé, podnikání

Kdo je to Jednatel?

Jaký je význam slova Jednatel? Co to znamená?

Jednatel je statutárním orgánem společnosti s ručením omezeným. Může jím být společník nebo jakákoliv jiná fyzická osoba jmenovaná valnou hromadou. Jednatel je zodpovědný za obchodní vedení společnosti, musí být zapsán v obchodním rejstříku a nemůže být členem dozorčí rady, neboť ta nad jeho činností koná dohled.Kdo je to, byl Jednatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jednatel? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Jednatel? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Facebook? Znáte termín Jáhen? Znáte termín Dysgrafie? Víte, co je to Ančovička?

Klíčová slova: popis, přesný význam, heslo, co je to Jednatel?, formulace, pojem, synonymum, význam slova, vysvětlení, termín, wiki, význam, odborný výraz, lexikon, význam pojmu, kdo to je

Pojem Jednatel je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Jednatel ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Jednatel ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Jednatel na Youtube

Hledat frázi Jednatel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jednatel například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Jednatel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jednatel? Kdo to byl Jednatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jednatel? Definice pojmu Jednatel je v sekci podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Jednatel i v jiných kategoriích (než podnikání).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.