Kdo je to?
Kdo je to, byl Jednatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jednatel? Lidé, podnikání

Kdo je to Jednatel?

Jaký je význam slova Jednatel? Co to znamená?

Jednatel je statutárním orgánem společnosti s ručením omezeným. Může jím být společník nebo jakákoliv jiná fyzická osoba jmenovaná valnou hromadou. Jednatel je zodpovědný za obchodní vedení společnosti, musí být zapsán v obchodním rejstříku a nemůže být členem dozorčí rady, neboť ta nad jeho činností koná dohled.Kdo je to, byl Jednatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jednatel? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jednatel s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Filozofie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Snapchat? Znáte termín Dysgrafie? Znáte termín Chanuka?

Klíčová slova: pojem, původ slova, synonymum, význam slova, odborný výraz, formulace, význam pojmu, heslo, informace, význam, Jednatel, podnikání, kdo je Jednatel?, definice, kdo to je, wiki

Pojem Jednatel je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jednatel

Vyhledat heslo Jednatel ve Wikislovníku

Hledat slovo Jednatel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Jednatel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Jednatel ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jednatel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jednatel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jednatel? Kdo to byl Jednatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jednatel? Definice pojmu Jednatel patří do sekce podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v podnikání.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.