Kdo je to?
Kdo je to, byl Jednatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jednatel? Lidé, podnikání

Kdo je to Jednatel?

Jaký je význam slova Jednatel? Co to znamená?

Jednatel je statutárním orgánem společnosti s ručením omezeným. Může jím být společník nebo jakákoliv jiná fyzická osoba jmenovaná valnou hromadou. Jednatel je zodpovědný za obchodní vedení společnosti, musí být zapsán v obchodním rejstříku a nemůže být členem dozorčí rady, neboť ta nad jeho činností koná dohled.Kdo je to, byl Jednatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jednatel? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Jednatel? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Filozofie? Vzpomněli byste si na význam slova Mangold? Znáte termín Dysgrafie? Znáte definici termínu Rasca?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, termín, informace, lexikon, kdo je Jednatel?, popis, kdo to je, popis, původ slova, přesný výraz, odborný výraz, definice, co znamená, pojem, podnikání

Pojem Jednatel je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Jednatel

Vyhledat termín Jednatel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Jednatel ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Jednatel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Jednatel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jednatel například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Jednatel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jednatel? Kdo to byl Jednatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jednatel? Definice pojmu Jednatel je v kategorii podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než podnikání.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.