Kdo je to?
Kdo je to, byl Jednatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jednatel? Lidé, podnikání

Kdo je to Jednatel?

Jaký je význam slova Jednatel? Co to znamená?

Jednatel je statutárním orgánem společnosti s ručením omezeným. Může jím být společník nebo jakákoliv jiná fyzická osoba jmenovaná valnou hromadou. Jednatel je zodpovědný za obchodní vedení společnosti, musí být zapsán v obchodním rejstříku a nemůže být členem dozorčí rady, neboť ta nad jeho činností koná dohled.Kdo je to, byl Jednatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jednatel? Lidé, podnikání

Budeme rádi, pokud budete definici slova Jednatel sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Facebook? Vzpomněli byste si co znamená slovo Číslo pojištěnce? Znáte termín Dysgrafie? Víte co je Konfigurace?

Klíčová slova: wiki, popis, Jednatel, lexikon, etymologie, přesný význam, informace, formulace, heslo, přesný výraz, původ slova, kdo to je, význam slova, význam, co znamená, odborný výraz

Pojem Jednatel je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Jednatel ve Wikipedii

Najít pojem Jednatel ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Jednatel ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Jednatel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jednatel například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Jednatel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jednatel? Kdo to byl Jednatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jednatel? Definice pojmu Jednatel se nachází v sekci podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Jednatel i jinde než v sekci než v podnikání.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.