Kdo je to?
Kdo je Gigi Hadid? Životopis Gigi Hadid, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Gigi Hadid?

Kdo je Gigi Hadid? Životopis, informace, biografie, modeling

Jelena Noura Gigi Hadid je americká modelka. Hadid se narodila v Los Angeles do rodiny bývalé modelky Yolanda Foster z Holandska a realitního makléře Mohameda Hadid. Její sestra Bella je také proslulou modelkou. V roce 2013 Gigi (přezdívka) úspěšně dokončila střední školu Malibu High School. Poté se přestěhovala do New Yorku, kde začala studovat kriminální psychologii na The New School. Studia však přerušila, aby se mohla plně věnovat modelingu.
Už jako batole se ve dvou letech objevila v kolekci Baby Guess od módní značky Guess. V roce 2013 podepsala smlouvu s modelingovou agenturou IMG Models. Debutovala na New York Fashion Week v únoru 2014, kdy se objevila na molu za módní značku Desigual. Ve stejném roce se objevila v kampani společnosti Tom Ford po boku Patricka Schwarzeneggera (syn herce Arnolda S.) a objevila se na obálce módního magazínu Galore.
O rok později se poprvé objevila na Vicotira’s Secret Fashion Show (2015).
Gigi Hadid se objevila na předních stránkách známých magazínů Vogue, Schön!, Numéro, Allure, W Magazine, Teen Vogue, The Wall Street Journal, Elle, Dazed, Cleo, Vogue, Sports Illustrated, Vanity Fair.
Rovněž se objevila v kampaních módních značek jako Versace, Chanel, Fendi, Marc Jacobs, Elie Saab, Anna Sui, Miu Miu, Tommy Hilfiger, Balmain, Isabel Marant, Giambattista Valli nebo Reebok.
V roce 2016 byla britskou módní porotou zvolena Modelkou roku. Během následujících čtyř let se objevila celkem 35x na obálce magazínu Vogue v různých zemích světa.Kdo je Gigi Hadid? Životopis Gigi Hadid, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Gigi Hadid

Národnost: americká
Datum narození: 23. 4. 1995
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Zaujala vás biografie osobnosti Gigi Hadid? Potom se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kumys? Víte co je Silikon? Znáte pojem Kinesiotaping? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hadicová vodováha?

Klíčová slova: kdo je Gigi Hadid?, kdy se narodila Gigi Hadid?, vysvětlení, popis, Gigi Hadid, osobnost, informace, lexikon, místo narození, kde se narodila Gigi Hadid?, osobnosti, wiki, datum narození, zajímavosti, modeling, životopis

Pojem Gigi Hadid je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Gigi Hadid ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Gigi Hadid ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Gigi Hadid na Google.cz

Hledat frázi Gigi Hadid ve Wikipedii

Vyhledat pojem Gigi Hadid na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Gigi Hadid například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Gigi Hadid?

Právě jste zjistili Kdo je to Gigi Hadid? Kdy se narodila Gigi Hadid? Kde se narodila Gigi Hadid? Gigi Hadid patří do sekce Modeling

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Gigi Hadid řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gigi Hadid i v jiné kategorii než je modeling.