Kdo je to?
Kdo je Gigi Hadid? Životopis Gigi Hadid, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Gigi Hadid

Kdo je Gigi Hadid? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Jelena Noura Gigi Hadid je americká modelka. Hadid se narodila v Los Angeles do rodiny bývalé modelky Yolanda Foster z Holandska a realitního makléře Mohameda Hadid. Její sestra Bella je také proslulou modelkou. V roce 2013 Gigi (přezdívka) úspěšně dokončila střední školu Malibu High School. Poté se přestěhovala do New Yorku, kde začala studovat kriminální psychologii na The New School. Studia však přerušila, aby se mohla plně věnovat modelingu.
Už jako batole se ve dvou letech objevila v kolekci Baby Guess od módní značky Guess. V roce 2013 podepsala smlouvu s modelingovou agenturou IMG Models. Debutovala na New York Fashion Week v únoru 2014, kdy se objevila na molu za módní značku Desigual. Ve stejném roce se objevila v kampani společnosti Tom Ford po boku Patricka Schwarzeneggera (syn herce Arnolda S.) a objevila se na obálce módního magazínu Galore.
O rok později se poprvé objevila na Vicotira’s Secret Fashion Show (2015).
Gigi Hadid se objevila na předních stránkách známých magazínů Vogue, Schön!, Numéro, Allure, W Magazine, Teen Vogue, The Wall Street Journal, Elle, Dazed, Cleo, Vogue, Sports Illustrated, Vanity Fair.
Rovněž se objevila v kampaních módních značek jako Versace, Chanel, Fendi, Marc Jacobs, Elie Saab, Anna Sui, Miu Miu, Tommy Hilfiger, Balmain, Isabel Marant, Giambattista Valli nebo Reebok.
V roce 2016 byla britskou módní porotou zvolena Modelkou roku. Během následujících čtyř let se objevila celkem 35x na obálce magazínu Vogue v různých zemích světa.Kdo je Gigi Hadid? Životopis Gigi Hadid, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Gigi Hadid

Národnost: americká
Datum narození: 23. 4. 1995
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Zaujala vás biografie osobnosti Gigi Hadid? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Vernisáž? Znáte termín Instagram? Znáte pojem Závazek? Víte, co je to Gnóze?

Klíčová slova: zajímavosti, modeling, život, osobnosti, modeling, Gigi Hadid, wiki, narození, národnost, wikipedie, informace, osobnost, lexikon, vysvětlení, kdo je Gigi Hadid?, místo narození

Pojem Gigi Hadid je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Gigi Hadid

Hledat videa s názvem Gigi Hadid na Youtube

Najít heslo Gigi Hadid ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Gigi Hadid ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Gigi Hadid ve Wikipedii

Hledat heslo Gigi Hadid ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gigi Hadid například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Gigi Hadid

Teďka už zajisté víte Kdo je to Gigi Hadid? Kdy se narodila Gigi Hadid? Kde se narodila Gigi Hadid? Gigi Hadid se nachází v kategorii Modeling

Kategorie modeling, modelka s deštníkem, gigi Hadid, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Gigi Hadid řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gigi Hadid i v jiné kategorii než je modeling.