Kdo je to?
Kdo je Gigi Hadid? Životopis Gigi Hadid, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Gigi Hadid?

Kdo je Gigi Hadid? Životopis, informace, biografie, modeling

Jelena Noura Gigi Hadid je americká modelka. Hadid se narodila v Los Angeles do rodiny bývalé modelky Yolanda Foster z Holandska a realitního makléře Mohameda Hadid. Její sestra Bella je také proslulou modelkou. V roce 2013 Gigi (přezdívka) úspěšně dokončila střední školu Malibu High School. Poté se přestěhovala do New Yorku, kde začala studovat kriminální psychologii na The New School. Studia však přerušila, aby se mohla plně věnovat modelingu.
Už jako batole se ve dvou letech objevila v kolekci Baby Guess od módní značky Guess. V roce 2013 podepsala smlouvu s modelingovou agenturou IMG Models. Debutovala na New York Fashion Week v únoru 2014, kdy se objevila na molu za módní značku Desigual. Ve stejném roce se objevila v kampani společnosti Tom Ford po boku Patricka Schwarzeneggera (syn herce Arnolda S.) a objevila se na obálce módního magazínu Galore.
O rok později se poprvé objevila na Vicotira’s Secret Fashion Show (2015).
Gigi Hadid se objevila na předních stránkách známých magazínů Vogue, Schön!, Numéro, Allure, W Magazine, Teen Vogue, The Wall Street Journal, Elle, Dazed, Cleo, Vogue, Sports Illustrated, Vanity Fair.
Rovněž se objevila v kampaních módních značek jako Versace, Chanel, Fendi, Marc Jacobs, Elie Saab, Anna Sui, Miu Miu, Tommy Hilfiger, Balmain, Isabel Marant, Giambattista Valli nebo Reebok.
V roce 2016 byla britskou módní porotou zvolena Modelkou roku. Během následujících čtyř let se objevila celkem 35x na obálce magazínu Vogue v různých zemích světa.Kdo je Gigi Hadid? Životopis Gigi Hadid, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Gigi Hadid

Národnost: americká
Datum narození: 23. 4. 1995
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Gigi Hadid? s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kumys? Vzpomněli byste si na význam slova Bliny? Znáte pojem Lumbálka? Znáte definici termínu Chanuka?

Klíčová slova: kde se narodila Gigi Hadid?, vysvětlení, modeling, narození, modeling, wikipedie, Gigi Hadid, osobnosti, wiki, zajímavosti, lexikon, národnost, místo narození, datum narození, životopis, biografie

Pojem Gigi Hadid je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít pojem Gigi Hadid ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Gigi Hadid ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Gigi Hadid ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gigi Hadid ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Gigi Hadid v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Gigi Hadid například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Gigi Hadid?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Gigi Hadid? Kdy se narodila Gigi Hadid? Kde se narodila Gigi Hadid? Gigi Hadid je v sekci Modeling

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Gigi Hadid kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gigi Hadid i v jiné kategorii než je modeling.