Kdo je to?
Kdo je to John Vanhara? Životopis John Vanhara, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to John Vanhara?

Kdo je to John Vanhara? Stručný životopis

John Vanhara je americký podnikatel původem z Česka. Zde nedokončil učitelská studia na Masarykově univerzitě v Brně a začal podnikat v oblasti reklamy. Po roce 2000 získal vízum pro podnikatele v Americe, majetek v Česku prodal a přestěhoval se. V Americe dokončil obchodní studia a pustil se do podnikání v oblasti nemovitostí a zakládání firem.
John Vanhara se zabývá také psaním, vede vlastní blog o podnikání a je autorem několika publikací.Kdo je to John Vanhara? Životopis John Vanhara, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě John Vanhara

Národnost: česká, USA
Datum narození: 12. května 1972
Místo narození: Brno

Sdílejte tuto stránku s osobností John Vanhara se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Fuzzy logic? Víte co je Rozvracení republiky? Znáte termín Web? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lamino?

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, popis, odborný výraz, podnikání, wiki, lexikon, termín, přesný výraz, kdo to je, přesný význam, definice, vysvětlení, formulace, popis, slovo

Pojem John Vanhara je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít termín John Vanhara ve Wikipedii

Hledat videa s názvem John Vanhara na Youtube

Najít výraz John Vanhara ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem John Vanhara ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo John Vanhara například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby John Vanhara

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to John Vanhara? Kdo to byl John Vanhara? Kdy se narodil John Vanhara? Kde se narodil John Vanhara? John Vanhara je v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka John Vanhara dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost John Vanhara i v jiné kategorii než je podnikání.