Kdo je to?
Kdo je to John Vanhara? Životopis John Vanhara, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to John Vanhara?

Kdo je to John Vanhara? Stručný životopis

John Vanhara je americký podnikatel původem z Česka. Zde nedokončil učitelská studia na Masarykově univerzitě v Brně a začal podnikat v oblasti reklamy. Po roce 2000 získal vízum pro podnikatele v Americe, majetek v Česku prodal a přestěhoval se. V Americe dokončil obchodní studia a pustil se do podnikání v oblasti nemovitostí a zakládání firem.
John Vanhara se zabývá také psaním, vede vlastní blog o podnikání a je autorem několika publikací.Kdo je to John Vanhara? Životopis John Vanhara, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě John Vanhara

Národnost: česká, USA
Datum narození: 12. května 1972
Místo narození: Brno

Sdílejte tuto stránku s osobností John Vanhara s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Retenční nádrž? Víte, co je to Monopol? Znáte termín Krajní levice? Rozumíte pojmu Digitální stopa?

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, definice, informace, přesný význam, odborný výraz, John Vanhara, wiki, význam, původ slova, etymologie, podnikání, popis, termín, formulace, kdo to je

Pojem John Vanhara je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat slovo John Vanhara ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít John Vanhara ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo John Vanhara ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz John Vanhara v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo John Vanhara například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to John Vanhara?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to John Vanhara? Kdo to byl John Vanhara? Kdy se narodil John Vanhara? Kde se narodil John Vanhara? John Vanhara je v kategorii podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka John Vanhara třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost John Vanhara i v jiné kategorii než je podnikání.