Kdo je to?
Kdo je to John Vanhara? Životopis John Vanhara, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to John Vanhara?

Kdo je to John Vanhara? Stručný životopis

John Vanhara je americký podnikatel původem z Česka. Zde nedokončil učitelská studia na Masarykově univerzitě v Brně a začal podnikat v oblasti reklamy. Po roce 2000 získal vízum pro podnikatele v Americe, majetek v Česku prodal a přestěhoval se. V Americe dokončil obchodní studia a pustil se do podnikání v oblasti nemovitostí a zakládání firem.
John Vanhara se zabývá také psaním, vede vlastní blog o podnikání a je autorem několika publikací.Kdo je to John Vanhara? Životopis John Vanhara, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě John Vanhara

Národnost: česká, USA
Datum narození: 12. května 1972
Místo narození: Brno

Zaujala vás biografie osobnosti John Vanhara? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Retenční nádrž? Pamatujete si definici pojmu Palmeta? Znáte termín Krajní levice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Omluvný list?

Klíčová slova: informace, co znamená, význam slova, heslo, termín, přesný výraz, původ slova, lexikon, definice, přesný význam, synonymum, formulace, pojem, vysvětlení, co je to John Vanhara?, význam pojmu

Pojem John Vanhara je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín John Vanhara v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín John Vanhara ve Wikislovníku

Vyhledat heslo John Vanhara na Google.cz

Najít výraz John Vanhara ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo John Vanhara například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby John Vanhara

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to John Vanhara? Kdo to byl John Vanhara? Kdy se narodil John Vanhara? Kde se narodil John Vanhara? John Vanhara se nachází v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka John Vanhara např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost John Vanhara i v jiné kategorii než je podnikání.