Kdo je to?
Kdo je to John Vanhara? Životopis John Vanhara, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to John Vanhara?

Kdo je to John Vanhara? Stručný životopis

John Vanhara je americký podnikatel původem z Česka. Zde nedokončil učitelská studia na Masarykově univerzitě v Brně a začal podnikat v oblasti reklamy. Po roce 2000 získal vízum pro podnikatele v Americe, majetek v Česku prodal a přestěhoval se. V Americe dokončil obchodní studia a pustil se do podnikání v oblasti nemovitostí a zakládání firem.
John Vanhara se zabývá také psaním, vede vlastní blog o podnikání a je autorem několika publikací.Kdo je to John Vanhara? Životopis John Vanhara, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě John Vanhara

Národnost: česká, USA
Datum narození: 12. května 1972
Místo narození: Brno

Líbí se stručný životopis s osobou John Vanhara? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Fuzzy logic? Znáte pojem Bigos? Znáte termín Web? Vzpomenete si na definici slova Ebrieta?

Klíčová slova: popis, etymologie, popis, slovo, termín, informace, lexikon, wiki, přesný význam, co je to John Vanhara?, synonymum, definice, význam, kdo je John Vanhara?, původ slova, formulace

Pojem John Vanhara je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít výraz John Vanhara ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem John Vanhara na Youtube

Najít heslo John Vanhara ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem John Vanhara ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo John Vanhara například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je John Vanhara? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to John Vanhara? Kdo to byl John Vanhara? Kdy se narodil John Vanhara? Kde se narodil John Vanhara? John Vanhara je v sekci podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka John Vanhara dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost John Vanhara i v jiné kategorii než je podnikání.