Kdo je to?
Kdo je Tereza Tobiášová? Životopis Tereza Tobiášová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Tereza Tobiášová

Kdo je Tereza Tobiášová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Moderátorka Tereza Tobiášová se narodila 18. března 1983 v Praze. Vystudovala Gymnázium na Vítězné pláni a Literární akademii Josefa Škvoreckého. Už v dětském věku začala sbírat první herecké zkušenosti. Vystupovala v Dismanově rozhlasovém dětském souboru.
První hereckou zkušenost získala v dramatu Z rodinného alba. Později si zahrála v seriálu Redakce a dále se objevila v několika epizodách rodinného seriálu Horákovi. V roce 2008 se mihla v Soukromých pastech a od té doby ji mohli diváci vidět pouze v epizodní roli komediálního seriálu Gympl s (r)učením omezeným.
K moderování se dostala v Českém rozhlase. Později přesídlila do pražského Expresradia. V dalších letech vystřídala i Fajn rádio a rádio Bonton.
Kariérně velmi přelomový pro ni byl rok 2004. V tom roce totiž nastoupila na moderátorský post na hudební televizi Óčko. V průběhu času ji diváci mohli vidět v rámci několika různých pořadů včetně F2F and Frajeři, Selebrity, Mixxxer show aj.
Kromě moderování se Tereza Tobiášová věnuje také scenáristice. Napsala scénář k jednomu z dílů seriálu Soukromé pasti. Mezi lety 2010 a 2011 byla členkou týmu, který měl na starosti scénář k nekonečnému seriálu Ulice.
Po boku Barbory Hlaváčkové v talkshow Kilák zpovídá od roku 2016 za běhu známé české osobnosti.
Od roku 2018 je Tereza Tobiášová součástí Autosalonu, k němuž v roce 2021 přidala pořad Cyklosalon na televizi Prima. V obou těchto pořadech testuje společně s odborníky nové dopravní prostředky. Jen v tom prvním případě jde o automobily, zatímco v tom druhém o jízdní kola.
Podílela se na vzniku dokumentárního snímku věnovaného hudební skupině Chinaski. Film dostal název Chinaski: Každej ví kulový a získal poměrně kladné hodnocení diváků.
Miluje cestování a své zážitky se rozhodla se svými čtenáři sdílet pomocí vlastní knihy. V roce 2022 vydala vtipný cestovní deník Terezina Dobrodružství: s krosnu, kufrem, kočárem.
V září 2021 se Tereza Tobiášová stala manželkou herce Václava Lišky. Manželé vychovávají společnou dceru Noru Marii, která se narodila už v listopadu 2019. Z předchozího vztahu má navíc Tereza Tobiášovou svou dceru Barboru. Ta je o jedenáct let starší než její sestra Nora.Kdo je Tereza Tobiášová? Životopis Tereza Tobiášová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Tereza Tobiášová

Národnost: česká
Datum narození: 18. března 1983
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tereza Tobiášová sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Chirurgie? Pamatujete si definici pojmu Luxusní statek? Znáte definici termínu Externalita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dortoletky?

Klíčová slova: osobnost, biografie, národnost, informace, životopis, místo narození, lexikon, herectví, datum narození, kde se narodila Tereza Tobiášová?, Tereza Tobiášová, osobnosti, Tereza Tobiášová, wikipedie, kdy se narodila Tereza Tobiášová?, narození

Pojem Tereza Tobiášová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Tereza Tobiášová v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Tereza Tobiášová na Youtube

Zkusit najít termín Tereza Tobiášová ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Tereza Tobiášová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Tereza Tobiášová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Tereza Tobiášová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Tobiášová například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tereza Tobiášová

Právě jste zjistili Kdo je to Tereza Tobiášová? Kdy se narodila Tereza Tobiášová? Kde se narodila Tereza Tobiášová? Tereza Tobiášová je v sekci Herectví

Kategorie herectví, herečka s ovocem, tereza Tobiášová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Tereza Tobiášová dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Tobiášová i v jiné kategorii než je herectví.