Kdo je to?
Kdo je Hana Holišová? Životopis Hana Holišová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Hana Holišová?

Kdo je Hana Holišová? Životopis, informace, biografie, herectví

Hana Holišová je populární česká herečka. Pochází z uměleckého prostředí, rodiče se věnovali hlavně hudbě. Chtěla se věnovat pedagogice, ale po střední škole se rozhodla pro činohru na brněnské JAMU. Umí hrát na více nástrojů, věnuje se i zpěvu a tanci. Po škole nepůsobila stabilně na některé ze scén, hostovala v muzikálech a ztvárnila různé divadelní role. Nejvýznamnější byla pravděpodobně role Aleny v muzikálu Noc na Karlštejně s nominací na Cenu Thalie.
Od roku 2005 je Hana Holišová stálou členkou Městského divadla Brno a vystupuje i v koncertních představeních. Známé jsou i její filmové a seriálové role – Velmi křehké vztahy nebo Ulice.Kdo je Hana Holišová? Životopis Hana Holišová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Hana Holišová

Národnost: česká
Datum narození: 6. 8. 1980
Místo narození: Brno

Zaujala vás biografie osobnosti Hana Holišová? Potom se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Pečený čaj? Vzpomenete si na definici slova Alkohol? Víte, co je to Imobilizér? Vzpomněli byste si na význam slova Neoklasicismus?

Klíčová slova: osobnosti, lexikon, národnost, místo narození, herectví, popis, datum narození, biografie, kde se narodila Hana Holišová?, Hana Holišová, wiki, informace, život, kdy se narodila Hana Holišová?, zajímavosti, životopis

Pojem Hana Holišová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat slovo Hana Holišová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Hana Holišová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Hana Holišová ve Wikipedii

Najít termín Hana Holišová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Hana Holišová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Holišová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hana Holišová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Hana Holišová? Kdy se narodila Hana Holišová? Kde se narodila Hana Holišová? Hana Holišová je v kategorii Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Hana Holišová např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Holišová i v jiné kategorii než je herectví.