Kdo je to?
Kdo je to Hana Holišová? Životopis Hana Holišová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Hana Holišová?

Kdo je to Hana Holišová? Stručný životopis

Hana Holišová je populární česká herečka. Pochází z uměleckého prostředí, rodiče se věnovali hlavně hudbě. Chtěla se věnovat pedagogice, ale po střední škole se rozhodla pro činohru na brněnské JAMU. Umí hrát na více nástrojů, věnuje se i zpěvu a tanci. Po škole nepůsobila stabilně na některé ze scén, hostovala v muzikálech a ztvárnila různé divadelní role. Nejvýznamnější byla pravděpodobně role Aleny v muzikálu Noc na Karlštejně s nominací na Cenu Thalie.
Od roku 2005 je Hana Holišová stálou členkou Městského divadla Brno a vystupuje i v koncertních představeních. Známé jsou i její filmové a seriálové role – Velmi křehké vztahy nebo Ulice.Kdo je to Hana Holišová? Životopis Hana Holišová, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Hana Holišová

Národnost: česká
Datum narození: 6. 8. 1980
Místo narození: Brno

Líbí se stručný životopis s osobou Hana Holišová? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Pečený čaj? Pamatujete si definici pojmu Pragmatismus? Víte, co je to Želírovací cukr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Inflace?

Klíčová slova: informace, synonymum, co je to Hana Holišová?, význam slova, přesný výraz, slovo, popis, přesný význam, význam, kdo to je, heslo, lexikon, herectví, etymologie, kdo je Hana Holišová?, wiki

Pojem Hana Holišová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Hana Holišová na Google.cz

Hledat videa s názvem Hana Holišová na Youtube

Vyhledat heslo Hana Holišová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Hana Holišová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Holišová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Hana Holišová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hana Holišová? Kdo to byl Hana Holišová? Kdy se narodil Hana Holišová? Kde se narodil Hana Holišová? Hana Holišová je v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Hana Holišová dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Holišová i v jiné kategorii než je herectví.