Kdo je to?
Kdo je to, byl Urolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Urolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Urolog?

Jaký je význam slova Urolog? Co to znamená?

Urolog je lékař - odborník na diagnostiku a léčbu nemocí močového ústrojí a chorob mužských pohlavních orgánů.Kdo je to, byl Urolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Urolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Urolog se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Myrha? Pamatujete si definici pojmu Odvaha? Znáte pojem Nikáb? Vzpomněli byste si co znamená slovo Flobertka?

Klíčová slova: lékařství, termín, formulace, pojem, popis, wiki, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, původ slova, Urolog, přesný význam, význam slova, kdo je Urolog?, popis, synonymum

Pojem Urolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Urolog

Najít termín Urolog na Google.cz

Hledat termín Urolog ve Wikislovníku

Hledat výraz Urolog ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Urolog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Urolog například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Urolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Urolog? Kdo to byl Urolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Urolog? Definice pojmu Urolog je v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.