Kdo je to?
Kdo je to, byl Urolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Urolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Urolog?

Jaký je význam slova Urolog? Co to znamená?

Urolog je lékař - odborník na diagnostiku a léčbu nemocí močového ústrojí a chorob mužských pohlavních orgánů.Kdo je to, byl Urolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Urolog? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Urolog? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Myrha? Vzpomněli byste si na význam slova Devalvace? Znáte pojem Pediatrie? Znáte definici termínu Frustrace?

Klíčová slova: původ slova, kdo to je, popis, informace, vysvětlení, přesný význam, lékařství, termín, pojem, význam pojmu, etymologie, co znamená, přesný výraz, heslo, popis, kdo je Urolog?

Pojem Urolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Urolog v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Urolog na Youtube

Hledat pojem Urolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Urolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Urolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Urolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Urolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Urolog? Kdo to byl Urolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Urolog? Definice pojmu Urolog se nachází v sekci lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Urolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.