Kdo je to?
Kdo je to, byl Urolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Urolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Urolog?

Jaký je význam slova Urolog? Co to znamená?

Urolog je lékař - odborník na diagnostiku a léčbu nemocí močového ústrojí a chorob mužských pohlavních orgánů.Kdo je to, byl Urolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Urolog? Lidé, lékařství

Tento text (Urolog) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Quinoa? Vzpomněli byste si na význam slova Dystopie? Víte, co je to Stavební spoření? Znáte pojem Dotační podvod?

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, synonymum, etymologie, význam slova, slovo, přesný výraz, Urolog, definice, původ slova, co znamená, pojem, termín, přesný význam, popis

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Urolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Urolog? Kdo to byl Urolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Urolog? Definice pojmu Urolog je v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Urolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.