Kdo je to?
Kdo je to, byl Nevěstka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevěstka? Lidé, profese

Kdo je to Nevěstka?

Jaký je význam slova Nevěstka? Co to znamená?

Nevěstka je knižní pojmenování prostitutky, tedy ženy, která mužům poskytovala sexuální služby za protihodnotu ve formě jídla, šatů, šperků, peněz a jiných darů.
Tyto služby nabízely nevěstky přímo na ulici nebo ve specializovaných domech – nevěstincích. Ty se někdy maskovaly jako noční podniky, bary či masážní salony. Nevěstky také dojížděly za zákazníky do jejich domovů.Kdo je to, byl Nevěstka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevěstka? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nevěstka s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Potenciometr? Rozumíte pojmu Slang? Víte, co je to Úvěrový podvod? Znáte pojem EBITDA?

Klíčová slova: etymologie, slovo, význam slova, přesný výraz, kdo je Nevěstka?, význam, synonymum, původ slova, kdo to je, termín, co znamená, lexikon, wiki, heslo, odborný výraz, formulace

Pojem Nevěstka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Nevěstka ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nevěstka ve Wikimedia Commons

Najít slovo Nevěstka ve Wikipedii

Hledat výraz Nevěstka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nevěstka například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nevěstka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nevěstka? Kdo to byl Nevěstka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevěstka? Definice pojmu Nevěstka patří do sekce profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.