Kdo je to?
Kdo je to, byl Nevěstka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevěstka? Lidé, profese

Kdo je to Nevěstka?

Jaký je význam slova Nevěstka? Co to znamená?

Nevěstka je knižní pojmenování prostitutky, tedy ženy, která mužům poskytovala sexuální služby za protihodnotu ve formě jídla, šatů, šperků, peněz a jiných darů.
Tyto služby nabízely nevěstky přímo na ulici nebo ve specializovaných domech – nevěstincích. Ty se někdy maskovaly jako noční podniky, bary či masážní salony. Nevěstky také dojížděly za zákazníky do jejich domovů.Kdo je to, byl Nevěstka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevěstka? Lidé, profese

Tento text (Nevěstka) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Potenciometr? Vzpomněli byste si na význam slova Imatrikulace? Víte, co je to Úvěrový podvod? Znáte definici termínu Asociace?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, původ slova, lexikon, profese, kdo to je, význam, wiki, odborný výraz, co je to Nevěstka?, pojem, definice, popis, Nevěstka, přesný význam, význam pojmu

Pojem Nevěstka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Nevěstka

Hledat frázi Nevěstka na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Nevěstka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Nevěstka ve Wikipedii

Hledat heslo Nevěstka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nevěstka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Nevěstka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nevěstka? Kdo to byl Nevěstka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevěstka? Definice pojmu Nevěstka je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Nevěstka v jiné sekci než profese.