Kdo je to?
Kdo je to Nevěstka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevěstka? Lidé, profese

Nevěstka

Jaký je význam slova Nevěstka? Co to znamená?

Nevěstka je knižní pojmenování prostitutky, tedy ženy, která mužům poskytovala sexuální služby za protihodnotu ve formě jídla, šatů, šperků, peněz a jiných darů.
Tyto služby nabízely nevěstky přímo na ulici nebo ve specializovaných domech – nevěstincích. Ty se někdy maskovaly jako noční podniky, bary či masážní salony. Nevěstky také dojížděly za zákazníky do jejich domovů.Kdo je to Nevěstka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevěstka? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Nevěstka? s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Nepasterizované pivo? Víte, co je to Diadém? Víte, co je to Operační paměť? Rozumíte pojmu Perzekuce?

Klíčová slova: profese, co znamená, termín, profese, přesný výraz, význam slova, popis, heslo, význam, vysvětlení, přesný význam, lexikon, Nevěstka, pojem, slovo, přesný výraz

Pojem Nevěstka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Nevěstka na Google.cz

Hledat výraz Nevěstka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Nevěstka na Google obrázcích

Hledat pojem Nevěstka ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Nevěstka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nevěstka například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Nevěstka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nevěstka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevěstka? Definice pojmu Nevěstka je v sekci Profese

Kategorie profese, baristka, nevěstka, ilustrační obrázek

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Čerstvé informace hledejte pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Profese.