Kdo je to?
Kdo je to Branec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Branec? Lidé, politika

Branec

Jaký je význam slova Branec? Co to znamená?

Branec je člověk, který vstoupil do vojska na základě branné povinnosti.
Branec je do armády odveden na základně branné povinnosti - tedy v případě, že je ve státě zavedena základní vojenská služba, anebo je stát v bezpečnostním ohrožení či ve válečném stavu a brannou povinnost aktivuje.
Je tedy rozdíl mezi branci a profesionálními vojáky z povolání.
Základní vojenská služba byla v České republice zrušena v roce 2004.
V České republice se v současné době branná povinnost vztahuje na všechny občany ve věku 18-60 let.Kdo je to Branec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Branec? Lidé, politika

Sdílejte text pojmu Branec s vašimi kamarády, známými a přáteli na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Meteorit? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gazpacho? Pamatujete si definici pojmu Cash flow? Znáte termín PageRank?

Klíčová slova: Branec, přesný význam, odborný výraz, pojem, synonymum, význam slova, lexikon, co znamená, přesný výraz, informace, heslo, formulace, přesný výraz, termín, politika, politika

Pojem Branec je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Branec zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Branec ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Branec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Branec ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Branec ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Branec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Branec například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Branec, definice, vysvětlení pojmu

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Branec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Branec? Definice pojmu Branec se nachází v kategorii Politika

Kategorie politika, sekretář , branec, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.