Kdo je to?
Kdo je to Hejtman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hejtman? Lidé, politika

Kdo je to Hejtman?

Co znamená a jaký je význam slova Hejtman?

Slovo hejtman má více významů. Historicky existoval hejtman jako vojenská hodnost či jako funkce zástupce panovníka. V současné době jako hejtmana označujeme nejvyššího představitele kraje v ČR. Hejtmani jsou voleni v krajských volbách. Doba trvání funkce je 4 roky. Hejtmanem se stává příslušník vítězné politické strany v krajských volbách.Kdo je to Hejtman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hejtman? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Hejtman? Pak se podělte s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Insolvence? Pamatujete si definici pojmu THAWTE? Pamatujete si definici pojmu Chronograf? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kvasnice?

Klíčová slova: význam, politika, formulace, co znamená, heslo, slovo, synonymum, lexikon, význam pojmu, přesný význam, termín, definice, wikipedie, etymologie, původ slova, wiki

Pojem Hejtman je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Hejtman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Hejtman na Youtube

Zkusit najít heslo Hejtman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Hejtman ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hejtman například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hejtman

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hejtman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hejtman? Definice pojmu Hejtman je v kategorii Politika

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Hejtman hledat i v jiných kategoriích (než politika).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.