Kdo je to?
Kdo je to, byl Hejtman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hejtman? Lidé, politika

Kdo je to Hejtman?

Co znamená a jaký je význam slova Hejtman?

Slovo hejtman má více významů. Historicky existoval hejtman jako vojenská hodnost či jako funkce zástupce panovníka. V současné době jako hejtmana označujeme nejvyššího představitele kraje v ČR. Hejtmani jsou voleni v krajských volbách. Doba trvání funkce je 4 roky. Hejtmanem se stává příslušník vítězné politické strany v krajských volbách.Kdo je to, byl Hejtman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hejtman? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hejtman sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem IP adresa? Znáte definici termínu De iure? Pamatujete si definici pojmu Chalva? Pamatujete si definici pojmu HTTP?

Klíčová slova: odborný výraz, slovo, informace, přesný výraz, definice, co znamená, vysvětlení, etymologie, pojem, wiki, formulace, původ slova, Hejtman, kdo je Hejtman?, synonymum, heslo

Pojem Hejtman je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Hejtman

Najít heslo Hejtman ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Hejtman ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Hejtman na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hejtman ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hejtman například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hejtman

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hejtman? Kdo to byl Hejtman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hejtman? Definice pojmu Hejtman patří do sekce politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.