Kdo je to?
Kdo je to, byl Hejtman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hejtman? Lidé, politika

Kdo je to Hejtman?

Co znamená a jaký je význam slova Hejtman?

Slovo hejtman má více významů. Historicky existoval hejtman jako vojenská hodnost či jako funkce zástupce panovníka. V současné době jako hejtmana označujeme nejvyššího představitele kraje v ČR. Hejtmani jsou voleni v krajských volbách. Doba trvání funkce je 4 roky. Hejtmanem se stává příslušník vítězné politické strany v krajských volbách.Kdo je to, byl Hejtman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hejtman? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hejtman? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem IP adresa? Znáte termín Pólo? Pamatujete si definici pojmu Chalva? Víte, co je to Nota bene?

Klíčová slova: lexikon, původ slova, synonymum, vysvětlení, popis, heslo, pojem, význam, politika, slovo, přesný výraz, kdo to je, kdo je Hejtman?, definice, přesný význam, wiki

Pojem Hejtman je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Hejtman v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hejtman ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Hejtman na Google.cz

Vyhledat pojem Hejtman ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Hejtman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hejtman například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Hejtman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hejtman? Kdo to byl Hejtman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hejtman? Definice pojmu Hejtman je v sekci politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Hejtman i jinde než v sekci než v politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.