Kdo je to?
Kdo je to, byl Hejtman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hejtman? Lidé, politika

Kdo je to Hejtman?

Co znamená a jaký je význam slova Hejtman?

Slovo hejtman má více významů. Historicky existoval hejtman jako vojenská hodnost či jako funkce zástupce panovníka. V současné době jako hejtmana označujeme nejvyššího představitele kraje v ČR. Hejtmani jsou voleni v krajských volbách. Doba trvání funkce je 4 roky. Hejtmanem se stává příslušník vítězné politické strany v krajských volbách.Kdo je to, byl Hejtman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hejtman? Lidé, politika

Definici slova Hejtman můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem ISO? Vzpomenete si na definici slova Pašmína? Pamatujete si definici pojmu Chinin? Vzpomněli byste si na význam slova Švarc systém?

Klíčová slova: původ slova, přesný význam, význam slova, Hejtman, definice, význam, heslo, termín, význam pojmu, vysvětlení, lexikon, popis, co je to Hejtman?, synonymum, kdo to je, wiki

Pojem Hejtman je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Hejtman lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Hejtman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hejtman ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Hejtman ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Hejtman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hejtman například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Hejtman, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hejtman? Kdo to byl Hejtman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hejtman? Definice pojmu Hejtman se nachází v sekci politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.