Kdo je to?
Kdo je to Hejtman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hejtman? Lidé, politika

Kdo je to Hejtman?

Jaký je význam slova Hejtman? Co to znamená?

Slovo hejtman má více významů. Historicky existoval hejtman jako vojenská hodnost či jako funkce zástupce panovníka. V současné době jako hejtmana označujeme nejvyššího představitele kraje v ČR. Hejtmani jsou voleni v krajských volbách. Doba trvání funkce je 4 roky. Hejtmanem se stává příslušník vítězné politické strany v krajských volbách.Kdo je to Hejtman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hejtman? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hejtman s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Insolvence? Vzpomněli byste si co označuje výraz URL adresa? Pamatujete si definici pojmu Chronograf? Znáte termín Omítkářský talíř?

Klíčová slova: přesný výraz, definice, původ slova, informace, politika, pojem, Hejtman, termín, slovo, význam slova, formulace, vysvětlení, odborný výraz, popis, Hejtman, wikipedie

Pojem Hejtman je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Hejtman zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Hejtman ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Hejtman ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Hejtman na Google.cz

Zkusit najít výraz Hejtman ve Wikipedii

Hledat výraz Hejtman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hejtman například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Hejtman, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Hejtman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hejtman? Definice pojmu Hejtman se nachází v sekci Politika

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít informace výraz, termín, heslo, výraz řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.