Kdo je to?
Kdo je to, byl Hejtman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hejtman? Lidé, politika

Kdo je to Hejtman?

Co znamená a jaký je význam slova Hejtman?

Slovo hejtman má více významů. Historicky existoval hejtman jako vojenská hodnost či jako funkce zástupce panovníka. V současné době jako hejtmana označujeme nejvyššího představitele kraje v ČR. Hejtmani jsou voleni v krajských volbách. Doba trvání funkce je 4 roky. Hejtmanem se stává příslušník vítězné politické strany v krajských volbách.Kdo je to, byl Hejtman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hejtman? Lidé, politika

Tento text (Hejtman) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem ISO? Víte, co je to Variace? Pamatujete si definici pojmu Chinin? Rozumíte pojmu Etika?

Klíčová slova: co je to Hejtman?, heslo, význam slova, synonymum, pojem, wiki, Hejtman, lexikon, kdo to je, formulace, co znamená, etymologie, kdo je Hejtman?, odborný výraz, popis, význam

Pojem Hejtman je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat frázi Hejtman na Google.cz

Najít heslo Hejtman ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Hejtman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Hejtman ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hejtman například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hejtman

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hejtman? Kdo to byl Hejtman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hejtman? Definice pojmu Hejtman je v kategorii politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.