Kdo je to?
Kdo je to, byl Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neteř? Lidé, vztahy

Kdo je to Neteř?

Jaký je význam slova Neteř? Co to znamená?

Neteř je v příbuzenských vztazích dcera mého bratra nebo mé sestry. Já jsem pro ni strýc/ teta.Kdo je to, byl Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neteř? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Neteř sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Mascarpone? Víte, co je to Apartmán? Vzpomněli byste si co označuje výraz Infekce? Rozumíte pojmu Atmosféra?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, kdo je Neteř?, význam slova, heslo, původ slova, přesný výraz, vztahy, slovo, význam pojmu, odborný výraz, co je to Neteř?, informace, definice, synonymum, etymologie

Pojem Neteř je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Neteř lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Neteř ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Neteř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Neteř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Neteř na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Neteř například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Neteř

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Neteř? Kdo to byl Neteř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neteř? Definice pojmu Neteř patří do sekce vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Neteř hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.