Kdo je to?
Kdo je to Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Neteř? Lidé, vztahy

Neteř

Co znamená a jaký je význam slova Neteř?

Neteř je v příbuzenských vztazích dcera mého bratra nebo mé sestry. Já jsem pro ni strýc/ teta.Kdo je to Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Neteř? Lidé, vztahy

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Metafora? Znáte termín Obřízka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Základní deska? Víte, co je to IMAP?

Klíčová slova: přesný význam, pojem, co znamená, popis, Neteř, význam, termín, vysvětlení, odborný výraz, heslo, slovo, etymologie, lexikon, synonymum, význam slova, význam pojmu

Pojem Neteř je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Neteř v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Neteř ve Wikimedia Commons

Hledat termín Neteř ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Neteř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Neteř na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Neteř ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Neteř například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Neteř, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Neteř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neteř? Definice pojmu Neteř patří do kategorie Vztahy

Napsáno redaktory Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též zkusit najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Vztahy).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.