Kdo je to?
Kdo je to, byl Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neteř? Lidé, vztahy

Kdo je to Neteř?

Jaký je význam slova Neteř? Co to znamená?

Neteř je v příbuzenských vztazích dcera mého bratra nebo mé sestry. Já jsem pro ni strýc/ teta.Kdo je to, byl Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neteř? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Neteř s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Malware? Vzpomněli byste si co znamená slovo Polopenze? Vzpomněli byste si co označuje výraz Linon? Víte co je Šumajstr?

Klíčová slova: informace, přesný význam, etymologie, termín, význam pojmu, pojem, co znamená, co je to Neteř?, heslo, synonymum, vztahy, přesný výraz, popis, Neteř, lexikon, význam

Pojem Neteř je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Neteř

Vyhledat výraz Neteř ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Neteř na Youtube

Najít pojem Neteř ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Neteř ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Neteř například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Neteř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Neteř? Kdo to byl Neteř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neteř? Definice pojmu Neteř se nachází v kategorii vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Neteř i v jiných kategoriích (než vztahy).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.