Kdo je to?
Kdo je to Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Neteř? Lidé, vztahy

Kdo je to Neteř?

Jaký je význam slova Neteř? Co to znamená?

Neteř je v příbuzenských vztazích dcera mého bratra nebo mé sestry. Já jsem pro ni strýc/ teta.Kdo je to Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Neteř? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Neteř sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Maizena? Znáte pojem Chytrý telefon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vasektomie? Vzpomenete si na definici slova Likvidita?

Klíčová slova: popis, pojem, přesný význam, heslo, přesný výraz, synonymum, původ slova, informace, Neteř, význam slova, odborný výraz, wikipedie, Neteř, wiki, význam pojmu, lexikon

Pojem Neteř je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Neteř na Google.cz

Hledat videa s názvem Neteř na Youtube

Najít slovo Neteř ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Neteř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Neteř ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Neteř například v Google obrázcích, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Neteř

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Neteř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neteř? Definice pojmu Neteř se nachází v kategorii Vztahy

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vztahy.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.