Kdo je to?
Kdo je to, byl Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neteř? Lidé, vztahy

Kdo je to Neteř?

Jaký je význam slova Neteř? Co to znamená?

Neteř je v příbuzenských vztazích dcera mého bratra nebo mé sestry. Já jsem pro ni strýc/ teta.Kdo je to, byl Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neteř? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Neteř? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Mascarpone? Vzpomenete si na definici slova Vízum? Vzpomněli byste si co označuje výraz Infekce? Vzpomněli byste si na význam slova Lyocell?

Klíčová slova: informace, význam pojmu, přesný význam, definice, lexikon, vztahy, význam, význam slova, wiki, co znamená, formulace, synonymum, heslo, termín, kdo to je, popis

Pojem Neteř je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Neteř ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Neteř ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Neteř ve Wikimedia Commons

Najít výraz Neteř na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Neteř například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Neteř, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Neteř? Kdo to byl Neteř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neteř? Definice pojmu Neteř je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vztahy.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.