Kdo je to?
Kdo je to, byl Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neteř? Lidé, vztahy

Kdo je to Neteř?

Jaký je význam slova Neteř? Co to znamená?

Neteř je v příbuzenských vztazích dcera mého bratra nebo mé sestry. Já jsem pro ni strýc/ teta.Kdo je to, byl Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neteř? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Neteř? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Malware? Znáte pojem Rektifikovaná dlažba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Linon? Vzpomenete si na definici slova UNICEF?

Klíčová slova: přesný význam, Neteř, pojem, vysvětlení, kdo to je, co je to Neteř?, informace, význam pojmu, termín, synonymum, význam slova, co znamená, heslo, kdo je Neteř?, přesný výraz, popis

Pojem Neteř je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Neteř

Hledat videa s názvem Neteř na Youtube

Hledat pojem Neteř ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Neteř ve Wikislovníku

Hledat slovo Neteř ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Neteř například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Neteř

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Neteř? Kdo to byl Neteř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neteř? Definice pojmu Neteř je v kategorii vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vztahy.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.