Kdo je to?
Kdo je Jitka Čvančarová? Životopis Jitka Čvančarová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Jitka Čvančarová?

Kdo je Jitka Čvančarová? Životopis, informace, biografie, herectví

Jitka Čvančarová je herečka, moderátorka, modelka a zpěvačka. Absolvovala studium muzikálového herectví na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Začínala stálým angažmá v Městském divadle v Brně a později hostovala v dalších brněnských i pražských divadlech. V televizi Prima byla moderátorkou pořadu autosalon a zúčastnila se soutěže StarDance.
Jitka Čvančarová je také porotkyní soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Hraje jak ve filmech, tak v televizních seriálech a účinkuje i v reklamě.Kdo je Jitka Čvančarová? Životopis Jitka Čvančarová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Jitka Čvančarová

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1978
Místo narození: Mělník

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jitka Čvančarová sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Správní delikt? Znáte pojem Křovinořez? Vzpomenete si na definici slova Tenisový loket? Vzpomenete si na definici slova Burek?

Klíčová slova: kde se narodila Jitka Čvančarová?, kdy se narodila Jitka Čvančarová?, Jitka Čvančarová, vysvětlení, zajímavosti, místo narození, datum narození, osobnost, herectví, narození, lexikon, wikipedie, životopis, život, wiki, herectví

Pojem Jitka Čvančarová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Jitka Čvančarová hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít heslo Jitka Čvančarová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Jitka Čvančarová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Jitka Čvančarová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Jitka Čvančarová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Jitka Čvančarová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Čvančarová například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Jitka Čvančarová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Jitka Čvančarová? Kdy se narodila Jitka Čvančarová? Kde se narodila Jitka Čvančarová? Jitka Čvančarová se nachází v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Jitka Čvančarová dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Čvančarová i v jiné kategorii než je herectví.