Kdo je to?
Kdo je to Jitka Čvančarová? Životopis Jitka Čvančarová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jitka Čvančarová?

Kdo je to Jitka Čvančarová? Stručný životopis

Jitka Čvančarová je herečka, moderátorka, modelka a zpěvačka. Absolvovala studium muzikálového herectví na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Začínala stálým angažmá v Městském divadle v Brně a později hostovala v dalších brněnských i pražských divadlech. V televizi Prima byla moderátorkou pořadu autosalon a zúčastnila se soutěže StarDance.
Jitka Čvančarová je také porotkyní soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Hraje jak ve filmech, tak v televizních seriálech a účinkuje i v reklamě.Kdo je to Jitka Čvančarová? Životopis Jitka Čvančarová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Jitka Čvančarová

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1978
Místo narození: Mělník

Popis osobnosti Jitka Čvančarová můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Azalka? Znáte pojem Frgál? Vzpomenete si na definici slova Firewall? Vzpomenete si na definici slova E-learning?

Klíčová slova: synonymum, herectví, wiki, definice, význam pojmu, význam, vysvětlení, termín, přesný výraz, heslo, popis, přesný význam, co znamená, odborný výraz, co je to Jitka Čvančarová?, pojem

Pojem Jitka Čvančarová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Jitka Čvančarová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Jitka Čvančarová ve Wikislovníku

Najít výraz Jitka Čvančarová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Jitka Čvančarová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Čvančarová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jitka Čvančarová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jitka Čvančarová? Kdo to byl Jitka Čvančarová? Kdy se narodil Jitka Čvančarová? Kde se narodil Jitka Čvančarová? Jitka Čvančarová se nachází v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jitka Čvančarová dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Čvančarová i v jiné kategorii než je herectví.