Kdo je to?
Kdo je Jitka Čvančarová? Životopis Jitka Čvančarová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Jitka Čvančarová

Kdo je Jitka Čvančarová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Jitka Čvančarová je herečka, moderátorka, modelka a zpěvačka. Absolvovala studium muzikálového herectví na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Začínala stálým angažmá v Městském divadle v Brně a později hostovala v dalších brněnských i pražských divadlech. V televizi Prima byla moderátorkou pořadu autosalon a zúčastnila se soutěže StarDance.
Jitka Čvančarová je také porotkyní soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Hraje jak ve filmech, tak v televizních seriálech a účinkuje i v reklamě.Kdo je Jitka Čvančarová? Životopis Jitka Čvančarová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Jitka Čvančarová

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1978
Místo narození: Mělník

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jitka Čvančarová sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Creme fraiche? Pamatujete si definici pojmu Samizdat? Vzpomenete si na definici slova Kapitula? Vzpomněli byste si co znamená slovo Meniskus?

Klíčová slova: kdy se narodila Jitka Čvančarová?, život, zajímavosti, herectví, Jitka Čvančarová, wikipedie, osobnost, wiki, narození, herectví, kdo je Jitka Čvančarová?, lexikon, Jitka Čvančarová, kde se narodila Jitka Čvančarová?, národnost, informace

Pojem Jitka Čvančarová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat pojem Jitka Čvančarová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Jitka Čvančarová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Jitka Čvančarová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Jitka Čvančarová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Jitka Čvančarová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Čvančarová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jitka Čvančarová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Jitka Čvančarová? Kdy se narodila Jitka Čvančarová? Kde se narodila Jitka Čvančarová? Jitka Čvančarová je v sekci Herectví

Kategorie herectví, herec brunet, jitka Čvančarová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Jitka Čvančarová řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Čvančarová i v jiné kategorii než je herectví.