Kdo je to?
Kdo je Jáchym Kraus? Životopis Jáchym Kraus, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Jáchym Kraus

Kdo je Jáchym Kraus? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Jáchym Kraus je český filmový a seriálový herec. Kraus se narodil v Praze do rodiny herce Jana Krause a herečky Ivany Chýlkové. Díky svým rodičům se poprvé dostal před kameru již v sedmi letech, a to v seriálu To nevymyslíš! v roce 2005. Následně se představil v dětských rolích v televizním seriálu Soukromé pasti a ve dvou řadách seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde se proslavil díky své roli Patrika Hájka. Zahrál si ve dvou řadách seriálu (2012-2013).
Kraus si doposud zahrál ve dvou filmech. Debutoval v roce 2008 v komedii režiséra Dušana Kleina Svatba na bitevním poli, kde si zahrál po boku herce Bolka Polívky nebo Josefa Somra. Jeho dalším a doposud posledním snímkem bylo italské drama Případ nevěrné Kláry z roku 2009.
Má celkem tři nevlastní sourozence (Adam Kraus, David Kraus a Marek Blažek).
Jáchym Kraus nejde ve stopách svých rodičů a herectví už moc času nevěnuje. Rád sportuje a zajímá se o obchodování.Kdo je Jáchym Kraus? Životopis Jáchym Kraus, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Jáchym Kraus

Národnost: česká
Datum narození: 1. 8. 1998
Místo narození: Praha, Česká republika

Tento text (Jáchym Kraus) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Imploze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lutein? Znáte definici termínu Buržoazie? Víte co je Identifikovaná osoba?

Klíčová slova: lexikon, herectví, popis, osobnost, kdo je Jáchym Kraus?, Jáchym Kraus, místo narození, informace, životopis, vysvětlení, Jáchym Kraus, národnost, herectví, wikipedie, kde se narodil Jáchym Kraus?, kdy se narodil Jáchym Kraus?

Pojem Jáchym Kraus je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jáchym Kraus

Hledat pojem Jáchym Kraus ve Wikipedii

Hledat heslo Jáchym Kraus ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Jáchym Kraus na Google.cz

Hledat slovo Jáchym Kraus ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jáchym Kraus na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jáchym Kraus například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jáchym Kraus?

Nyní již víte Kdo je to Jáchym Kraus? Kdy se narodil Jáchym Kraus? Kde se narodil Jáchym Kraus? Jáchym Kraus je v kategorii Herectví

Text vytvořen pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jáchym Kraus řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jáchym Kraus i v jiné kategorii než je herectví.