Kdo je to?
Kdo je Jay Z? Životopis Jay Z, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Jay Z

Kdo je Jay Z? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Jay Z, vlastním jménem Shawn Corey Carter, je rapper. Spolupracuje s kapelou Linkin Park, je vícenásobným držitelem ceny Grammy. Patří k nejbohatším americkým hiphopovým zpěvákům. Vedl nakladatelství Def Jam Recordings a byl jedním ze zakladatelů dalších hudebních vydavatelství. Je spoluvlastníkem basketbalového týmu New Jersey Nets a několika klubů.
Jay Z má svou módní značku Rocawear.Kdo je Jay Z? Životopis Jay Z, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Jay Z

Národnost: USA
Datum narození: 4. prosince 1969
Místo narození: New York

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jay Z s vaším okruhem známých osob na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Světlo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kopra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ekoterorismus? Víte co je B2B?

Klíčová slova: hudba, život, osobnost, kde se narodil Jay Z?, kdy se narodil Jay Z?, biografie, wikipedie, popis, informace, lexikon, osobnosti, životopis, vysvětlení, wiki, hudba, datum narození

Pojem Jay Z je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Jay Z v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Jay Z ve Wikislovníku

Najít termín Jay Z ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Jay Z ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Jay Z ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jay Z například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jay Z

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jay Z? Kdy se narodil Jay Z? Kde se narodil Jay Z? Jay Z patří do sekce Hudba

Text vytvořen pro Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jay Z dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jay Z i v jiné kategorii než je hudba.