Kdo je to?
Kdo je Jay Z? Životopis Jay Z, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Jay Z?

Kdo je Jay Z? Životopis, informace, biografie, hudba

Jay Z, vlastním jménem Shawn Corey Carter, je rapper. Spolupracuje s kapelou Linkin Park, je vícenásobným držitelem ceny Grammy. Patří k nejbohatším americkým hiphopovým zpěvákům. Vedl nakladatelství Def Jam Recordings a byl jedním ze zakladatelů dalších hudebních vydavatelství. Je spoluvlastníkem basketbalového týmu New Jersey Nets a několika klubů.
Jay Z má svou módní značku Rocawear.Kdo je Jay Z? Životopis Jay Z, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Jay Z

Národnost: USA
Datum narození: 4. prosince 1969
Místo narození: New York

Zaujala vás biografie osobnosti Jay Z? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Deflegmátor? Vzpomněli byste si co označuje výraz Elektromagnetická indukce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Intuice? Znáte termín Kinezioterapie?

Klíčová slova: wikipedie, wiki, osobnost, hudba, vysvětlení, narození, život, datum narození, národnost, lexikon, Jay Z, kde se narodil Jay Z?, zajímavosti, Jay Z, kdy se narodil Jay Z?, biografie

Pojem Jay Z je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Jay Z

Zkusit najít slovo Jay Z ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Jay Z ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Jay Z ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Jay Z ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Jay Z ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jay Z například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jay Z

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Jay Z? Kdy se narodil Jay Z? Kde se narodil Jay Z? Jay Z patří do sekce Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Jay Z dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jay Z i v jiné kategorii než je hudba.