Kdo je to?
Kdo je to Jay Z? Životopis Jay Z, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jay Z?

Kdo je to Jay Z? Stručný životopis

Jay Z, vlastním jménem Shawn Corey Carter, je rapper. Spolupracuje s kapelou Linkin Park, je vícenásobným držitelem ceny Grammy. Patří k nejbohatším americkým hiphopovým zpěvákům. Vedl nakladatelství Def Jam Recordings a byl jedním ze zakladatelů dalších hudebních vydavatelství. Je spoluvlastníkem basketbalového týmu New Jersey Nets a několika klubů.
Jay Z má svou módní značku Rocawear.Kdo je to Jay Z? Životopis Jay Z, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Jay Z

Národnost: USA
Datum narození: 4. prosince 1969
Místo narození: New York

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jay Z? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Špaletové okno? Rozumíte pojmu Anaerobní cvičení? Vzpomněli byste si co označuje výraz Uzlina? Znáte pojem Yzop?

Klíčová slova: pojem, formulace, co znamená, význam pojmu, etymologie, popis, odborný výraz, původ slova, wiki, Jay Z, informace, vysvětlení, slovo, co je to Jay Z?, popis, přesný význam

Pojem Jay Z je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem Jay Z ve Wikislovníku

Najít heslo Jay Z ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Jay Z ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Jay Z ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jay Z například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jay Z?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jay Z? Kdo to byl Jay Z? Kdy se narodil Jay Z? Kde se narodil Jay Z? Jay Z je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jay Z třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jay Z i v jiné kategorii než je hudba.